Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2014., 14:17   #6641
Skupilo se smeća od prošlog posta pa da počnemo
Proizvodi za kosu

Nivea Diamond Volume šampon
Meni je bio dosta težak na kosi. Na tjemenu mi je stvarao zaglađen efekt koji graniči s efektom masne kose. Kupila sam ga u ovoj mini verziji za putovanje. Poslužio jest, ali mislim da ga neću ponovno kupiti jer meni naprosto ne odgovara. Možda bi odgovarao tankoj kosi kao što piše u opisu
Schwarzkopf Schauma Fresh it Up! šampon
Ono što me privuklo ovom šamponu jest namjena za masno vlasište i suhe vrhove. Nikada prije nisam naišla na takvu namjenu kod šampona. Meni odgovara jer imam upravo takvu kosu - s vlasištem koje se brže masti od vrhova koji mi postanu suhi ukoliko ih ne njegujem. Sviđa mi se miris i sviđa mi se efekt koji radi mojoj kosi. Mislim da ću ga nastaviti kupovati, a zanima me i regenerator iz iste kolekcije.
Guhl balzam za suhu kosu s pšeničnim klicama
Piše da je za normalnu i suhu kosu te pruža dugotrajnu vlažnost kosi, ugodan miris i lagano rasčešljavanje. Mislim da radi upravo to što govori da radi. Bio mi je savršen na vrhovima koji su mi prirodno suši od vlasišta, a opet na vlasištu mi nije bio pretežak. Daje kosi prekrasan sjaj i lakoću. Također, trenutno imam grivu na glavi koju nije nimalo lako rasčešljati, ali uz tangle teezer i ovaj balzam nisam imala nikakvih problema. Jedno od dražih ugodnih beauty otkrića u zadnje vrijeme.
L'oreal Prodigy regenerator
Već sam govorila o tome kako obožavam ovaj regenerator. Mislim da je Guhlov nekako njegov najbliži dupe. Šteta što još nisam otkrila ima li L'oreal isti balzam u redovnoj prodaji. Ne farbam se toliko često L'oreal Prodigy bojama i onda mi ga ponestane
Syoss Keratin regenerator
Divan regenerator za suhe vrhove, odličan za suhu kosu. Nije mi toliko odgovarao na tjemenu, ali kada bih ga stavila u izuzetno izuzetno maloj količini sve bi bilo okej. Ne vjerujem da ću ga planski kupiti ponovno jer sam otkrila regeneratore koji mi više odgovaraju, ali ako bude na kakvoj akciji nikad se ne zna. Smatram da je ovaj regenerator uz pripadajući šampon možda najbolji drugstore proizvod za suhu kosu
Le Petit Marseillais maska za suhu i oštećenu kosu s karite mlijekom i medom
Prekrasno njeguje i obnavlja. Imam osjećaj da je ona uz Kérastase nectar thermique glavni uzrok da mi je kosa i dalje zdrava nakon ljeta. Nije teške teksture i lagano se ispire, a opet ostavlja hvale vrijedan efekt na kosi. Sada koristim isto LPM masku, samo crvenu za obojanu kosu i isto mi se sviđa.

Tuširalice/mazalice

Yves Rocher Jardins Du Monde gel za tuširanje - brazilska kava
Kako nemamo Yves Rocher u Rijeci, a dostava mi se nikada ne plaća, ovaj gel uvijek kupujem kada sam negdje na putu. Ovog sam uzela u Zagrebu kada sam bila na InMusicu. Meni je ovo jedan od najzanimljivijih gelova za tuširanje koje sam do sada koristila i obožavam mu se vraćati. Koristila sam ga jako sporo da mi što duže potraje i jedva čekam put u Padovu krajem mjeseca da ga ponovno nabavim
Balea LE gel za tuširanje poslije sunčanja
Ovaj gel za tuširanje mi je bio jedini znak da ljeto doista traje ove godine. Miriše prekrasno na ljeto, tj. poput kreme za sunčanje (što ja automatski vežem uz ljeto, more i plažu). Koristila sam nakon njega Baleinu LE mazalicu za tijelo i to mi je bila omiljena ljetna kombinacija. O mazalici ću više u drugoj turi smeća, budući da je imam još malo
Nivea Coconut kremasti gel za tuširanje
Ja inače obožavam većinu toga s mirisom kokosa pa tako i ovaj gel za tuširanje. Kremast, blag prema koži, divan miris... vjerojatno ću kupiti opet.
Aveo Marasca Cherry gel za tuširanje
Ima previše intenzivan miris za moj ukus. Inače sasvim okej prosječan gel za tuširanje. Kupila sam ga za putovanje i poslužio je svrsi. Nije mi bio toliko zanimljiv da bih se odlučila za ponovnu kupnju.
Felice Azzurra Ritualia - crvena jabuka
Odličan gel za tuširanje, a još savršeniji omjer količine i cijene. Definitivno favorit među tim ekonomičnim gelovima za tuširanje koje koristim uz druge, koji su više "posebni". Jako blag na koži, prekrasan miris... sigurno ponavljam kupnju!

O mazalicama neću dugo jer i nisu toliko vrijedne spomena, a i ne mogu se više nabaviti.
Eucerin losion za tijelo s 3% ureje više ni ne proizvode. Vidim na stranici da imaju od 5% i 10%. Ja sam ovaj gel dobila na preporuku od dermatologa za keratozu. Nije mi pomogao i ima puno boljih losiona za tijelo koji pomažu kod problema s keratozom. Bio je teške strukture, izuzetno mastan, a nije pružao nikakav efekt. Trošila sam ga na kraju za noge i eventualno vrat. Drugi gel sam uzela iz hotela, dakle Lošinj Hotels&Villas super tonifying mandarin body lotion. Sviđao mi se miris, ne toliko i njega jer i nije neka intenzivna. Međutim super je za hotelski proizvod. Piše da je napravljen od 95% prirodnih sastojaka, lagan je baš za ljeto i prekrasno miriše na voće.
Stylish Mafia is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2014., 15:01   #6642
Preparativa

Mixa Baby micelarna
Kupila sam novu za 15kn sada kada je snižena, iako mi se nije toliko svidjela prvi puta. Ima prekrasan miris, ali je preslaba za potpuno skidanje šminke. Odlučila sam ju koristiti ujutro jer mi tada treba samo lagano osvježiti kožu od noći.
Garnier micelarna
Meni najbolja drugstore micelarna. Imam još dvije u zalihi, jer ih uvijek kupujem na akciji
Avene Cold Cream sindet
Mislila sam ga koristiti za skidanje šminke, ali nije dovoljno jak za skidanje snažnog pudera i izuzetno od njega peču oči. Inače je jako blag i volim ga koristiti ili ujutro prilikom umivanja ili navečer nakon što odstranim šminku. Svakako ću kupiti opet.
babylove šampon/gel za tuširanje
Koristila sam ga kao odstranjivač šminke jer je blag. Ono što ne bi uspio skinuti bih očistila micelarnom. Već sam govorila da mi je grozan kao šampon i isuši mi kosu na neki čudan način.

Dekorativa

Avene tonirana krema SPF50+
Svidjela mi se. Lagana na koži, ima okej prekrivanje za toniranu kremu. Malo mi je bila tamna, ali ništa strašno budući da sam bila sve tamnija kako je ljeto odmicalo (za referencu, inače sam NC15, a po ljeti eventualno dođem do NC20-25).
L'oreal False Lash Wings maskara
Mislim da mi je ovo bila druga-treća po redu. Volim ovu maskaru i meni najviše odgovara od maskara iz drugstore ponude. Inače mi je omiljena Benefit They're Real maskara, ali ova ju u mom slučaju sasvim dostojno zamjenjuje.
Catrice camouflage cream
Super proizvod za prekrivanje nepravilnosti na licu. Novi sam već kupila
Aveo odstranjivač laka za nokte s bademom i Eveline 8in1 tretman za nokte su moja dva HG proizvoda za njegu noktiju. Aveo odstranjivač mi jedini s lakoćom skida čak i šljokice, a Eveline baza ojačava nokte. Ja nisam radila tretman s njime, ali stavljam ga kao bazu prilikom svakog lakiranja i radi sve što mi je potrebno

Random stvari

Sensodyne paste za zube - Fluoride i MultiCare Dental White
Svidjele su mi se i jedna i druga, ali bolja mi je Dental White, baš zato jer mi je uspjela izbijeliti zube i to doslovno na način da to primijeti i okolina, a ne samo ja. Nije na odmet napomenuti da imam aparatić
Svakako kupujem ponovno.
Dove Maximum Protection dezodorans
Odličan dezodorans uz kojeg sam se osjećala sigurno tijekom ljeta. Nije mi se jedino sviđao miris (šipak i verbena), ali nabavit ću ga u običnoj verziji s tipičnim dove mirisom.
Nivea strawberry&milk sapun
Prekrasno miriše na jagodu, kremast je i nježan za kožu. Jedan od rijetkih nivea proizvoda koji mi se skroz sviđa.
Plodine med i mlijeko tekući sapun
Pričala sam već o ovim tekućim sapunima. Skroz su korektni za cijenu, blagi, ne isušuju kožu, ugodan miris... Već doma trošimo novi
Balea men sensitive gel za brijanje
Do sada sam voljela muške gelove za brijanje jer ne isušuju kožu i sprječavali su iritaciju kože nakon brijanja (plus, nisam ih morala kupovati jer bi ih samo ukrala tati, na njegovu veliku žalost ). U zadnje vrijeme sam nabavila ženskih gelova za brijanje. Vidjet ćemo hoće li poslužiti, ili ću se vratiti muškim gelovima

I za kraj, maca Lili vam šalje pozdrave do sljedećeg smeća
Stylish Mafia is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2014., 15:15   #6643
Balein piling od mlaćenice, meni solidan, ugodnog mirisa, ja baš nisam neki piling fan, pa je meni svaki ok. Afrodita zeleni čaj, e ovo ne znam, neki love - hate odnos, na dane mi je ok mirisala, a na dane baš kako je Miss rekla, kao repelent, neću je ponovit. Colgate obožavam samo zbog svježine jer uzalud tražim svježinu kakvu su paste imale prije, a ovo je najbliže tome. Često ga kupujem. Garnier neo mi je odličan, meni paše, ne usmrdim se, ponovit ću kad se riješim nekih koje još imam.
Ovaj palmolive gel više ne viđam, bio mi je super, prava naranča.

Zadnje uređivanje Nera Kokorera : 08.10.2014. at 11:28.
Nera Kokorera is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2014., 15:16   #6644
Maca Lili je Takvu sam ja imala ali nažalost morala je otići na neko ljepše mjesto.
sobarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2014., 17:42   #6645
Quote:
Stylish Mafia kaže: Pogledaj post
I za kraj, maca Lili vam šalje pozdrave do sljedećeg smeća
Ista je kao moj Silver
scarfs is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2014., 00:10   #6646
Quote:
scarfs kaže: Pogledaj post
Ista je kao moj Silver

I kao moja Mrva :klap:



Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2014., 05:33   #6647
Lili
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2014., 22:16   #6648
i opet se skupila hrpa


l'oreal total repair regenerator - rijetko koristim regeneratore, ovaj mi je jako dugo stajao i nije mi bio nista posebno
eveline cicak sampon - meni jedan od najdrazih, koristim ga za drugo pranje i daje mi super volumen, kupljen ponovo
YR sampon protiv opadanja kose - i ovaj mi je super, koristim ga isto kao eveline
balea med pjena za umivanje - koristim nakon ciscenja lica micelarnom, imam uzasnu kozu lica koja na sve reagira ali ova pjena mi je super, dovoljna je jedna pumpica a dobro cisti, kupljena ponovo
elmex pasta - dobra mi je, kupljena ponovo
nivea tester gela za umivanje s peeling zrncima - super mi je, mislim da cu uzeti full size iako mi je prejak za 2x dnevno koristenje tako da sam ga kombinirala s baleom
deborah maskara - jedna od najdrazih, trajala mi je jako jako dugo, kad potrosim zalihe i ako je opet nadjem za kupiti, uzimam
l'occitane cherry blossom mini krema za ruke - losija njega od karite varijante ali miris predivan
mlijeko za tijelo amande - ok mi je ali ne bi uzela full size jer je preskupo
naobay extra rich krema - preteska za moje lice, samo stoji na povrsini koze, iskoristila sam je kao kremu za ruke a za tu namjenu mi je bila super
l'occitane sampon - ok mi je ali ne bih uzela full size
l'occitane sublime - potrosila brdo testera, kad ih potrosim sve kupujem full size ma koliko da kosta


olea smilje za tusiranje - nije mi se svidila tekstura, ne ponavljam kupovinu
chilly - stalna postava
balea in showe - bolja mi je bijela nivea, ovaj mi je nekako pregust
nivelazione - ne vjerujem ucinku ovih krema ali nisam odolila za pola cijene (20 kn) uzeti je, miris mi je ajme, ima neke kao granulice u sebi koje mazanjem nestanu, jos je imam malo ali da sam vidila neki ucinak, bas i ne
palmolive tusiralica - uzeta na nekoj akciji, ok mi je, ponovit cu palmolive ali ne ovu
adria spa maslac naranca - bolje mi je smilje zbog mirisa ali tekstura i ucinak su isti
aveo sapun - ovaj je bio roza - uzmem kad je na akciji, ok sapun
aveo tekuci - i on je stalna postava, rotiram mirise
__________________
Seventh son of a seventh son
angel_w is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2014., 22:23   #6649
angel_w, kakav miris ima nivelazione? baš me zanima
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2014., 22:57   #6650
uh, tezak, ne znam s cim bi to usporedila osim s kemijom imala sam jednom daaaavno dr biancardi kremu za pristice, ko neka bijela masna kreda u teglici, e pa takav isti miris btw biancardi je bila najbolja krema za pristice ikad! samo je naravno u HR nema. jedina sreca je sta ovaj miris nestane odmah, da ne nestane isla bi pod tus isti cas
__________________
Seventh son of a seventh son
angel_w is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2014., 23:03   #6651
gledala sam piling tog istog brenda pa me zato zanimalo kakav je miris, al mislim da ništa od toga ako miriše ko teška kemiještina.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2014., 23:23   #6652
ne znam kakav je piling ali nakon ovoga ga bas i ne bi probala mozda nekom odgovara, meni recimo u tu kategoriju mirisa ide i onaj zeleni afrodita anticelulitni ali on mi je vise biljni a prejaki, ovo nije bilje al i dalje je prejako. kategorija proizvoda potrosit cu kad sam te vec kupila al da cu se zaletjeti ponovo, no-no
__________________
Seventh son of a seventh son
angel_w is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 20:42   #6653
Mene nije bilo domeka neko vrijeme pa sam trošila putna pakiranja koja sam si sama oddekantirala, a recenzirat ću ih slijedeći mjesec kada se riješim full size proizvoda. Tako da, za sada, imam za prijaviti jedino tri gelića.

Yves rocher pamuk Krasan, ugodnog, decentnog mirisa i savršeno kremast. Uz makadamiju, definitivno njihov najdraži. Kupovat ću ga opet i opet.

Yves rocher verbena Njega sam otela mužjaku, divno je osvježavajuć, pravi zeleni, trava miris. Gelaste je strukture, ali, premda preferiram njihove kremaste gelove, jako me lijepo njegovao i nije niti malo isušio. Vjerujem da ću ponoviti kupnju na proljeće.

Afrodita afro rain, još jedna zapljena. U moju obranu, i inače volim koristiti gelove za tuširanje namjenjene muškarcima (premda je ovaj čak deklariran kao unisex, ako se ne varam), a posebno ljeti. Nakon što se zasitim silnog kokosa, jel. Fenomenalan je, sadrži uljni kompleks i jako lijepo njeguje. Nisam se ničime mazala poslije, miris (genijalan) se poprilično dugo zadržavao na koži i nije mi uopće dosadio, a gigantsko je pakovanje bilo u pitanju. Definitivno ga ponavljam iduće ljeto!
violett is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 22:58   #6654
Moje smeće koje nikako da više stavim ovdje



Na prvoj slici - gelovi za tuširanje

Nivea sensitive i happy time - moji najdraži gelovi, super su mi i mirisom i nježnošću, ne isušuju, miris se koliko toliko zadržava na koži, baš ih obožavam! Na slici nema još jedan njihov jer mi ga mama bacila a radi se o Nivea kokosu koji mi uopće nije nešto i ne vjerujem da ću ga ikad kupiti, možda u duhu neke akcije ako se zaletim, ali hladne glave sigurno neću!

Nivea regenerator za tijelo - znam da su mnoge cure razočarane i kažu da im nije nešto, meni je bio ok, vjerujem da ću ga opet nekad kupiti!

LPM lait mi je iznenađujuće dobar gel za tuširanje, nisam ništa previše očekivala jer su podjednaka razmišljanja i doživljaji, ali meni se sviđa, možda čak i više na koži nakon tuširanja nego onako iz bočice, ne isušuje, lagan, nenametljiv, postojan

Balea jagoda - iskreno nije mi nešto, kupila sam ga jer je bila sezona jagoda i koristila sam ga svega par puta, a onda sam se trudila što prije ga potrošiti da mogu otvoriti neki drugi. Meni bezvezan, neću kupiti više

Dove gelovi - jednom riječju, odlični! Dugo sam ih zaobilazila, ne znam ni sada zašto, ali sad sam ih ponovno počela koristiti i super su mi, gusti, kremasti i divnog punog mirisa! Zalihe su već pune

Na drugoj slici - proizvodi za njegu zubi

Elmex vodica i pasta - meni najdraži proizvodi, potrošila sam nekoliko pakiranja, ali ovo sam ostavila samo za potrebe slikanja jer bi mi bilo ipak previše smeća, meni su oni jednostavno savršeni proizvodi, također mi se nalaze i u zalihama.

Curaprox četkica - standarno super, novu već koristim!

Treća slika - blazinice, proizvodi za kosu, vodice i ostalo:

Balea vlažne maramice za mješovitu kožu: te su mi maramice baš nešto loše i neću ih više kupiti

Balea vlažne maramice za nečistu kožu: one su mi puno bolje i stvarno mi lice drže pod kontrolom u pms-u da dodatno ne podivlja. Super su i nove su davno u uporabi, skoro već i pri kraju

Blazinice ebeline i Duchesse: blazinice ko blazinice, bitno da su jeftine i da se ne rasfucaju, a one to jesu i ja zadovoljna.

Balea vodica - jednu cijelu bocu sam potrošila još dok sam bila na moru, druga mi je pri kraju i ostala mi je tamo, super proizvod, koristila sam ga svaki dan na plaži i njime isprirala sol sa lica i općenito špricala se svako malo kad mi je bilo vruće, prezadovoljna sam i nadam se da će i dalje biti u prodaji!

Olival tonik za lice - savršen tonik, super uklanja ostatke šminke, ne masti, ne začepljuje pore, ne izaziva nered na licu, ne ostavlja ružni film, nema potrebe za umivanjem nakon njega, savršen tonik!

Hawaiian tropic - ovu kremu sam koristila na moru, potrošila ju do zadnje kapi, nisam ni malo izgorila, super mi je bila, vjerujem da ću ju i sljedeće godine kupiti.

Dove dezić - meni odličan, kupila nakon što sam vidjela da ga cure hvale, kako volim Dove gelove rekoh moram probati i zadovoljna sam, novi već u upotrebi.

Šampon, regenerator za kosu i mala crna maskica od Glissa: tu kombinaciju korisitm već nekoliko mjeseci i uopće mi se neda eksperimentirati dalje, Dove šampon mi je savršen, u zalihama imam još tri bočice, regenertor volim promijeniti ali sam se u zadnje vrijeme zakačila samo za ovaj, a ovo malo čudno od Glissa sam kupila jer je u Mulleru bilo 3 kn, tako da imam još par komada čisto da se potroši
Dandy_080 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 23:45   #6655
PALMOLIVE FRESH & VOLUME ŠAMPON- nije me baš oduševio. Nekako mi se čini da je Palmolive šamponima u posljednje vrijeme struktura promijenjenja. Nekako mi nisu tako dobri kao prije. Kao da su razrijeđeni. Sreća pa sam ovaj dobila.

AVEO KOKOS TUŠIRALICA- umjetan miris nimalo nalik na kokos. Ne pjeni se nešto posebno, niti se miris zadržava na koži nakon tuširanja. Pomalo isušuje i ne bih ga opet kupila.

BALEA INVISIBLE ROLL ON- ne ostavlja tragove na odjeći i ima ugodan miris. Ne drži nešto posebno, jedina prednost mu je cijena. Za ljeto mi nikako ne odgovara, a mislim da niti zimi neće dobiti priliku.

MELEM U STICKU - obožavam i naravno novi je već u upotrebi

DOVE DEO SPRAY- odličan. Dosta dugo drži i miris se osjeti cijeli dan, što mi je jako bitno ( da iako ne drži dovoljno dugo da barem nema neugodnih mirisa). Također novi u upotrebi.

MY BODY MEERSALZ PEELING MAGNOLIJA- odličan mi je. Ovo mi je već treći po redu. Super radi posao i ima ugodan miris. Teglica je povelika, tako da mi i traje jako dugo. Sigurno ću ga kupiti opet.

ORIFLAME ESSENTIALS 3U1 SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE LICA- koristila sam ga za skidanje šminke, zato što mi taj tip čistača ne odgovara na svakodnevno bazi. Ali zato za skidanje šminke mi je bio odličan. Skida apsolutno sve. Šteta što ga više nema u prodaji.

AVON ARGAN ULJE- trenutno najdraži proizvod za kosu. Ne znam koji mi je ovo po redu i svakako ga preporučam.

BALEA INSHOWER ONAJ PLAVI- također mi je jedan od proizvoda kojim sam oduševljena. Nakon korištenja koža je mekana i njegovana, ali nema onog masnog traga.

AVEO BADEM- jednostavno
stylish is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 01:09   #6656


L'oreal dvofazni skidač mi je bio grozan, nemam pojma dali je bio pokvaren ali dobio je neku čudnu mutnu boju i jako loše je skidao maskaru. Ne kupujem opet.
Mixa micelarna- sasvim solidna, ne isušuje i solidno čisti. Imam nekoliko vrst u zalihi ali ću sigurno ponoviti kupnju.
Dove tekući sapun mojim dečkima najbolji, meni su svi tekući sapuni dobri
Aroma banana strawberry završio je kao tekući sapun za ruke jer mi je kao gel za tuširanje bio grozan, imao mi je neki kiseli miris koji nikako nisam podnosila.
Balea after sun odličan gel za tuširanje, pravi ljetni. Ako bude druge godine ponovo u prodaji sigurno kupujem opet.
Balea aqua serum nemam jako zahtjevnu kožu lica ali ovaj serum mi nikako ne odgovara, ljepljiv je i nemam nikakav osjećaj hidratacije s njim a mislim da mi je od njega izbilo i par prištića.
Aveo dobar za neke svjetlije boje lakova. Jače boje teško skida, puno mi je bolji zeleni. Ovaj sam uzela jer je bez acetona ali ne ponavljam kupnju.
Schaebens Kleopatra maska mi je definitivno najbolja od svih isprobanih, koža mi bude mekana i nahranjena, imam ih sigurno desetak u zalihi
Guam mud - based cream i snell cream testeri, nažalost od samo jednog korištenja ne mogu baš dati neku ocjenu ali izgledaju mi kao dobri proizvodi, možda na proljeće kupim veliko pakiranje.
Yves Rocher hydra vegetal, lagana krema, brzo se upija, dobro hidratizira, mislim da je odlična za ljeto.
Yves Rocher serum vegetal, nije mi ostavio neki veliki dojam ali od jednog korištenja ne mogu donositi zaključke, meni nekako ti serumi ne odgovaraju pa sam možda subjektivna.
sobarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 11:33   #6657


Olea Jojoba i ulje kokosa gel za tuširanje-ugodno iznenađenje, miris mi se jako sviđa, gel je kremast i ne isušuje...kupit ću opet kad malo smanjim zalihe i uhvatim ga na akciji (za 6 kn)

Fa Luxurious moments gel za tuširanje-miris je ok i ne isušuje me, ali mi užasno smeta neprirodna boja gela. Imam još jedan u zalihama jer su u dm-u bili 3-4 kn, nakon toga više neću kupovati.

LPM mak gel za tuširanje-divan Miris mi je prekrasan, do sad nisam imala ni jednu takvu tuširalicu, jako je ugodan na koži i ne isušuje. Kupujem opet.

Yves Rocher Jardins du monde Cvijet tiare gel za tuširanje-dok nisu promijenili pakiranje, bio mi je jedan od najdražih gelova. Čini mi se da su uz pakiranje mijenjali i neke sastojke, jer mi gel sad ima neki čudan miris i na koži doslovno smrdi Za sada neću ponavljati kupnju.

Neutro Roberts Extra delicate powder fresh dezodorans u spreju-jedan od najdražih, ne izaziva mi iritacije, dugo drži i ima puderast miris koji mi odgovara. Trenutno imam neke druge u zalihama, ali sigurno ću ga jednom opet kupiti.

Balea Lovely sprej za stopala-skroz simpatičan proizvod, a miris je ugodan. Našpricam tu i tamo nakon tuširanja prije spavanja, pa i šlapice imaju taj fini miris Kupila sam opet.

Neutro Roberts Extra delicate Pink fresh roll on-isto kao i za gore navedeni, jako volim njihove deziće i sigurno ću kupiti opet.

Garnier Repair balzam za usne-fino njeguje, ne ostavlja nikakav trag, miris je blag i neutralan. Bila sam zadovoljna s njim, ali trenutno imam 15-ak balzama u zalihama a uvijek volim isprobavati nove, tako da najvjerojatnije neću ponavljati kupnju.




Listerine Coolmint vodica-uvijek ju imam, iako ju ne koristim svakodnevno jer me strah nakon komentara da farba zube u plavo Nova kupljena.

Aveo tekući sapun kokos i shea butter-ništa posebno, nisam primjetila da me više isušuje od drugih, ali ništa ni ne njeguje. Možda ga uzmem opet kad bude na akciji.

Balea Volume effect lak za kosu-ovaj koristi mama, i zadovoljna je s njim. Sad ima zalihe Wella laka, ali kaže da će i ovaj vjerojatno kupiti opet.

Duchesse blazinice-sve je već rečeno, nove kupljene.

Nivea Pearl & beauty kruti sapun-već sam pisala da jako volim Niveine krute sapune i uvijek imam bar 1 u zalihama, ovaj ima jako ugodan miris i sigurno će jednom opet doći na red

Essence My skin krema za suhu kožu-za lice mi nije dovoljna, kao da nisam ništa stavila. Na kraju sam s njom mazala ruke i stopala da ju potrošim. Plus je niska cijena, zgodno pakiranje i ugodan miris

Schaebens jagoda maska-već sam potrošila jako puno pakiranja i kupovat ću ju i dalje, odlična maska za malu cijenu.

Melvita Apricosma krema za suhu kožu lica-isprobavala sam ju par dana i zapravo mi se baš sviđa. Dosta je gusta i hranjiva, i kad bih ju stavila prije spavanja lice bi ujutro bilo jako meko. Minus je što joj treba dugo da se upije i ima dosta intenzivan miris koji mi baš i ne odgovara (mene podsjeća na plastelin), ali jako mi se sviđa kako nahrani kožu pa ću razmisliti o kupnji full size proizvoda za hladnije dane.
ljubii is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 15:15   #6658
Garnier micelarna - ne znam više ni koja po redu, puno mi je bolja od Bioderme koja me isušivala.

Caudalie micelarna - imala sam malo pakiranje, dobiveno na poklon uz kremu, dobra je, ali obavlja jednak posao kao Garnier za manju lovu

MAC Patisserie - potrošen i opet kupljen, my lips but better đir, odlična boja, ne isušuje, kupit ću ga opet i opet

YSL Faux Cils - od svih koje sam probala, najbolja maskara za volumen, jedino joj cijena ne ide u prilog

Lancome Definicils - po meni najbolja dnevna maskara, ne trusi se, trajala mi je više od 5 mjeseci (nisam je koristila svakodnevno), ugodna je i lagana na trepavicama, sada ću probati Hypnose ali vraćam se ovoj kad tad

Korres Lip butter Wild Rose - predivan miris, tekstura i boja još bolji, ali te teglice me jako nerviraju, stoga mu se neću vraćati

Kerastase Bain Satin 2 - mislim da mi se kosa brže masti od njega, ne kupujem

Kerastase Bain Cristal Fine Hair - zlo i naopako, sad i nikad više, petlja kosu, iritira vlasište, BIG NO

Kerastase Bain Bio Recharge for Dry hair - najbolji Kerastase šampon kojeg sam probala, smiruje vlasište, mada mislim da bi mi iz iste linije bolje odgovarala verzija za mješovitu kosu

Kerastase Resistance Ciment Thermique - dobra stvar za jako uništenu kosu, bio mi je spas jedno vrijeme, fino zagladi, kosa s njim izgleda besprijekorno, sad kad sam srezala sve uništene vrhove više mi ne treba

Kerastase Chroma Thermique - verzija za obojanu kosu, nisam ofarbana, ali mislim da je ovo neka lakša verzija Cimenta, trenutno mi puno bolje odgovara, pa cu ga opet uzeti

EOS Sweet Mint - sviđa mi se okus, ali po pitanju hidratacije nije wow kako se priča, sad idem isprobati hvaljeni NUXE Reve de miel jer ovo nije zadovoljilo moje potrebe, dizajn je odličan, ali me više ništa nije impresioniralo

Kerastase Bain Clarifiant - otkud da počnem, moja kosa nije toliko masna da bi trebala ovakvu "terapiju" ali činjenica da mi je izazvao perut me tjera da ga zafitiljim u smeće, tako da bi preporučila ovo samo onima sa izuzetno masnom kosom

YSL Le Teint Touche Eclat - dobar mi je zimi, ali ljeti se doslovno otopi sa face, ne ponavljam kupnju

Estee Lauder Daywear BB Cream - najbolja HE bb krema, nijansa mi savršeno odgovara, ne topi se na licu, dugotrajna je, ne masti, mislim da je za mješovito/masnu kožu pun pogodak, bacam se na isprobavanje novih pudera, ali ovo je jedina bb krema koja je ispunila sve moje kriterije (osim cijene)
ancilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 21:51   #6659
I ja imam EOS Sweet Mint, ok je, ali nista posebno, ne vrijedi novaca. Drzim ga u torbi, jer mi je higijenskije u hodu koristiti njega nego Nuxe koji mi je x puta bolji. Nuxe je obavezna kura za usne prije spavanja


Sent from my iPhone using Tapatalk
orangecounty is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 12:32   #6660
Dosadno smece, dosadan opis...

Aveo - miris po tvrdim bonbonima od limuna, meni super, bas gust se tusirat njime
Cien - nis posebno...moglo se i bez njih...onaj plavi prelagan miris po nicemu, narancasti mirise kao palmolive ayurituel
Aveo sapuni - za sad imam pauzu od njih dok zalihu krutih ne potrosim, ali kupovat cu opet
L occitane sapun - ne isusuje sto mi je najvaznije
LPM - prva dva pranja kosa bila ful mekana, kasnije sve vise suha...imam jos jedan u zalihi i jedva cekam da ga potrosim
Alverde - uzas, totalni promasaj, jak i odvratan miris, nemoguce rascesljat kosu nakon njega
Syoss sampon - nemam pojma zasto sam ga kupila posto imam vise problema sa seborejom nego s peruti...fino oprao kosu, nema svrbeza vlasista poslije i slicnih nuspojava
Balea umivalica - o njoj je sve receno, super je ali cien mi je bolja jer ima piling zrnca sto mi vise odgovara
Oronazol - spas kad mi vlasiste podivlja, kupujem po potrebi
Avon parfem - ne sjecam se kako se zove, izbrisala se slova...meni ok za svaki dan
Formula 10.0.6. maska - bolja mi od roze, vjerovatno cu kupit u tubi dok potrosim ostale maske iz zalihe
Balea sol za stopala - ne kuzim svrhu ovih soli osim da obojaju i zamirisu vodu...
L occitane mini gel za tusiranje verbena - kunjada donesla punu vrecu tih malih raznih od verbene, miris mi je presuper, mozda jednog dana kupim full size
Cien antibakt.gel za ruke - u stalnoj postavi
Victoria88 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:17.