Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.10.2007., 18:34   #21
merlinka je imala mars u ribama u 8.
pazi se cuge opijata,droge.
moguća i smrt u snu.
neznam kak je to sve kod tebe aspektiramo,ali ona je imala i ja jake aspekte sa plutonom i sturnom-tajno ubojstvo sa strane ljudi od visoki pozicija.
moguće da su je ubili i jer je saznala za zonu 51.
inače,neznam zašto se netko boji smrti-to je najnormalnija promjena energija koju smo većina nas prošli više puta.
inače ,ljudi koji su duhovno više razvijeniji ,da se tako izrazim se ni najmanje ne plaše smrti-ovo nisu samo moji zaključci već je i dokazivano,proučavano,blabla...
znam da nitko nemre reć koji je točan treantak smrti,ali način se može predvidjeti,oni koji smatraju suprotno očito se baš ne kuže u asrologiju.
znati samo znak i podznak nije niš.
moria3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2007., 21:16   #22
Quote:
moria3 kaže: Pogledaj post
znam da nitko nemre reć koji je točan treantak smrti,ali način se može predvidjeti.
Mozes li napisati nesto vise o tome? Dakle, na temelju natalne karte moguce je odrediti pod kojim okolnostima je izgledno da ce osoba umrijeti, ne?
Na sto treba obratiti paznju kad se to gleda? Osmo polje je, koliko sam shvatila, polje koje predstavlja smrt. Ja osobno tu imam takodjer marsica i jos i mjesec. Cijela kuca je u skorpionu. Ali sto kad je ta kuca prazna? Kamo onda gledat? Koje su planete bitne?
vilinska musica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2007., 23:49   #23
Quote:
vilinska musica kaže: Pogledaj post
Mozes li napisati nesto vise o tome? Dakle, na temelju natalne karte moguce je odrediti pod kojim okolnostima je izgledno da ce osoba umrijeti, ne?
Na sto treba obratiti paznju kad se to gleda? Osmo polje je, koliko sam shvatila, polje koje predstavlja smrt. Ja osobno tu imam takodjer marsica i jos i mjesec. Cijela kuca je u skorpionu. Ali sto kad je ta kuca prazna? Kamo onda gledat? Koje su planete bitne?
ja sam čitala u jednoj knjizi da prazna 8-ma kuća predstavlja normalnu smrt... i da je bolje ne imati nikaj u toj kući
__________________
kako si zamisliš, tako će ti i biti....
Cat_drive is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 13:13   #24
imam kartu,na kojoj se u osmoj kući nalaze saturn,venera i r.merkur,od toga su i saturn i venera u opoziciji s jupiterom koji se nalazi u devetoj kući.može li mi to netko malo razjasniti? zahvaljujem!
 
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 18:12   #25
http://www.dkfoundation.co.uk/BookKarmaHouse8.htm

evo, ovdje je izvrsno napisan utjecaj planeta u 8. kući..

8. kuća se prvotno odnosi na sposobnost (emotivne) regeneracije i razvoja suosjećanja(npr. Majka Terezija je imala ovdje stelij... no i mnogi vidovnjaci,općenito osobe razvijene intuicije,empatije itd.) .. tek onda seksa, smrti, misterija, ( te partnerovog novca)..

Meni se ovdje nalazi Mjesec.. dakle naglašena mi je emotivna regeneracija( Mjesec=emocije, 8. kuća=regeneracija) tako da (iako su mi iznimno snažni osjećaji koji se u meni razvijaju) oporavak nakon em. "povreda" mi je relativno brz... efekt "feniksa"...
Također sam čitala da osobe sa ovim položajem Mjeseca će instinktivno predosjetiti svoju smrt, ali i kada će ih neka osoba emotivno povrijediti, razočarati itd. itd.

Stelij u 8. također ima Sean Connery (to bi moglo objasniti i njegovu snažnu karizmu i magnetizam(tu mu se nalaze Sunce, Mjesec, Merkur, Venera i Neptun).. pa je i dalje među živima..bez obzira što je većina teško aspektirana..

Za "predvidjet" smrt još nekako drži vodu Solarna karta(odnosno osobni horoskop za određenu godinu).. ali i to nije nužno.. recimo ja sam prošle godine imala Mars u kvadratu sa Uranom u 8. kući pa eto vidite me da pišem .. jest da, naglašena mi je bila sklonost nezgodama(svako malo sam padala, zapinjala za nešto,.. posjekotine, masnice , a uz to mi je taj aspekt i u natalnoj...pa mi je sve to bilo još na n-tu potenciju)..

eto još samo da se ponovim nijedan (kvalitetan) astrolog zdrava uma nemože ti reći kako, zašto i gdje ćeš umrijeti(poginuti).. doduše može samo nagađati poslije , al ne treba se toga držati ko pijan plota.
__________________
I want to give her everything. And I want to take everything from her.
mrtva_pusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 18:33   #26
Quote:
Cat_drive kaže: Pogledaj post
ja sam čitala u jednoj knjizi da prazna 8-ma kuća predstavlja normalnu smrt... i da je bolje ne imati nikaj u toj kući

prazne kuće "samo" znače da tu nije naglašena koncentracija energije...npr. osoba sa punom 7. kućom, odnosno stelijem... vjerojatno ce cijeli život samo razmišljati (i pričati) o partnerstvima, braku... biti time opterećena.. a komična strana toga je upravo to što je njoj dovljno da je jedanput u 10. godina izađe z stana i srest će "ljubav svog života"(ovako nešto je posebno naglašeno osobama kojima se ovdje nalazi Venera i/ili Pluton).. osobe sa praznom 8. kućom vjerojatno ne provode sate i dane razmišljajući o smrti (osim ako nemaju naglašenu 12.kuću; što znači da ulaze u duhovnu sferu "svega", pa samim time i smrti ili neki aspekt Merkura i Plutona(najčešće kvadrata ili konjukcije).
__________________
I want to give her everything. And I want to take everything from her.
mrtva_pusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 20:11   #27
kad je 8. prazna ,a i kad nije-treba se tražit vladar /i znakova koji pod nju spadaju,te kuće u kojima su.
treba gledati i dal ima stelij u 2. koji potom čini opoziciju na 8.
također to može bit indikacija nasilne smrti-napad na 8(imao i kurt cobain).
evo loše je ak imate pluton ,uran,mars ili saturn u jednoj od ovih ili je vladar ili teže aspektirani.
ukoliko je 8. u vatrenom znaku ,a ako k tome ima i planete koji taj znak naglašavaju ,prijeti opasnost of brzina,požara,opeklina,tučnjave,forsiranje adrenalina,rat,oružje...
u vodenim znakovima se govori o depresiji,piću,osoba može biti samo/destruktivna,ludilo,droge,voda,...
zrak-duševne bolesti,brzina,ljpila,isto razni opijumi,avionska nesrečć,promet...
zemlja-često raznorazne dugotrajne bolesti..
treba se dakle gledat sve znakove u osmoj ...ma ima dosta toga.
moria3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 20:15   #28
evo primjer jedne slavne osobe(frendica mi pizdi za njim) i nj. boljke-osoba ima 8. u samo u lavu ,a tu joj je i sturn.
slučajno se poklopilo da ta osoba dobiva pare prek javnog posla.
saturn je baca u depresije,nezadovoljstvo,gubitak samopoštovanja,nakon perioda vlastitog precjenjivanja-prijeti srčani inafrkat-osoba je zajebala samu sebe.
moria3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 20:17   #29
Quote:
mrtva_pusa kaže: Pogledaj post

8. kuća se prvotno odnosi na sposobnost (emotivne) regeneracije i razvoja suosjećanja(npr. Majka Terezija je imala ovdje stelij... no i mnogi vidovnjaci,općenito osobe razvijene intuicije,empatije itd.) .. tek onda seksa, smrti, misterija, ( te partnerovog novca)..

Meni se ovdje nalazi Mjesec.. dakle naglašena mi je emotivna regeneracija( Mjesec=emocije, 8. kuća=regeneracija) tako da (iako su mi iznimno snažni osjećaji koji se u meni razvijaju) oporavak nakon em. "povreda" mi je relativno brz... efekt "feniksa"...
Također sam čitala da osobe sa ovim položajem Mjeseca će instinktivno predosjetiti svoju smrt, ali i kada će ih neka osoba emotivno povrijediti, razočarati itd. itd.
imam i ja mjesec u 8. kući... kaj se emocija tiće... mogu lako odustati i okrenuti se, al ne uvijek... nekad me mjesecima drži


a opet kad me prođe, ko da se nikad nije ni dogodilo, osjećaj ravnodušnosti.


__________________
Dead and Gone!
jahorinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 23:59   #30
ovako: zna li netko što bi značila konjukcija marsa i saturna u 8. kući, ali dobro aspektirana (samo sa sekstilom na veneru u 11. kući, ne prima nikakve kvadrature ni opozicije) i mars je još u trigonalu na uran u 4. kući.

je li to frka, s obzirom da je konjukcija marsa i saturna, pretpostavljam, dosta težak aspekt, a 8. kuća također teška?

ne pitam za sebe nego za partnera.
__________________
I have super powers, I just don't wanna show you
Rosary is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 09:59   #31
neznam u kojem ti je znaku 8,rosary,al moguća nesreća koja vodi do bolesti,budući da je u pitanju trigon urana-do toga bi mogao dovesti neki nenadani događaj.
sextil ti govori da će frendovi bit uz tebe u teškim trenucima.
moria3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 10:00   #32
mjesec u 8. donosi bolesti za žene-što fizičke ,što duševne,moguća ranija smrt majke.
moria3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 10:01   #33
isto tak ta osoba možda neće predosjetiti kad će umrijet,ali se donekle sjeća kako je umrla u ranijim životima-napr. boji se duboke vode,vatre,...
moria3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 10:57   #34
Quote:
moria3 kaže: Pogledaj post
neznam u kojem ti je znaku 8,rosary,al moguća nesreća koja vodi do bolesti,budući da je u pitanju trigon urana-do toga bi mogao dovesti neki nenadani događaj.
sextil ti govori da će frendovi bit uz tebe u teškim trenucima.
hm, ne zvuči dobro, ali kao što rekoh nije za mene. zna li još netko?
pa šta nije trigon dobar aspekt, zašto bi doveo do "nenadane nesreće"?
__________________
I have super powers, I just don't wanna show you
Rosary is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 10:58   #35
Quote:
moria3 kaže: Pogledaj post
neznam u kojem ti je znaku 8,rosary,al moguća nesreća koja vodi do bolesti,budući da je u pitanju trigon urana-do toga bi mogao dovesti neki nenadani događaj.
sextil ti govori da će frendovi bit uz tebe u teškim trenucima.
rekla sam da nije to za mene, nego za drugu osobu: mušku osobu.
nema tamo mjesec, nego konjukciju marsa i saturna (i to u strijelcu).

i da, još nešto možda da dodam: osoba je dosta orijentirana na financije, iako mu zanimanje nije neko "financijaško". rekla bih da je na faze dosta grandomanski orijentiran što se toga tiče, tako da je imao i dosta promašaja u životu u vezi nekih svojih financijskih kombinacija, ali i puno (rekla bih još više) uspjeha, tj. prilive stvarno velikog novca. kako god uzmeš, uvijek nešto petlja s lovom (mislim sve legalno, da ne bi netko krivo shvatio).
a nedavno je dobio i dosta (tj. nekoliko) neočekivanih nasljedstva, ne znam je li to ima veze što mu je sad tranzit jupitera preko te konjukcije marsa i saturna, preciznije - za sada preko marsa, uskoro i preko saturna.
__________________
I have super powers, I just don't wanna show you
Rosary is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 11:39   #36
Sta se sve ovdje ne moze procitati i puno nerazumijevanja

osma kuca je puno vise od jeftinih nagađanja o necijoj smrti, bolestinama, i raznim drugim grozotama
Svatko od nas ima određeno vrijeme kad ce otici i nema smisla opterecivati se time i zivjeti u strahu...imam i Mjesec i Uran u 8.kuci, u Skorpionu...i volim svoju 8.kucu , jer znam ce mi mozda trebati neko vrijeme da se oporavim od neceg, ali taj oporavak ce biti potpun i znam koje dubine mi nosi. Stari dio umire, a novi se rađa i to je 8.kuca...ponovno rođenje, rast osobe, regeneracija, instinktivno djelovanje, opasnosti, tajne znanja, imovina, porezi...a također znaci i stabilnost, smirenost, podsvjesno djelovanje,emocionalnost, rjesavanje proslosti...naglasena znaci svjestan dodir sa opasnostima, ratnistvo, stabilan karakter, raspolaganje tuđom imovinom, sklonost magiji,mistici ...a aspekti puno pojasnjavaju cjelokupnu sliku

I 8.kuca nije nesto cega se treba bojati i strepiti...dajte ljudi, opustite se, prestanite se bojati oko stvari koje se ne mogu promijeniti, iskoristite ovaj zivot najbolje sto mozete, veselite se ...trenutak smrti je tako i tako zapisan i ne moze se promijeniti...nemojte vjerovat u svasta
SmoothOperatress is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 11:59   #37
Quote:
SmoothOperatress kaže: Pogledaj post
Sta se sve ovdje ne moze procitati i puno nerazumijevanja

osma kuca je puno vise od jeftinih nagađanja o necijoj smrti, bolestinama, i raznim drugim grozotama

I 8.kuca nije nesto cega se treba bojati i strepiti...dajte ljudi, opustite se,

sad si me malo utješila, jer ovo "nenadana nesreća koja vodi do bolesti" za ovog mog... ... to me malo ubediralo...svi se plaše te 8. kuće, kao krizna kuća, kuća smrti i sl., ali ja znam i da je kuća financija i upravljanja tuđom imovinom, a kod ovog mog je puno toga vezano baš za to (lova, imovina i sl.), pa iako je bilo i brojnih kriza u vezi toga, bilo je i puno uspjeha.

ajde, ako netko još zna, bit ću zahvalna da mi pojasni još malo.
__________________
I have super powers, I just don't wanna show you
Rosary is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 14:12   #38
Quote:
SmoothOperatress kaže: Pogledaj post
Sta se sve ovdje ne moze procitati i puno nerazumijevanja
prvo ispeci, pa reci ..odnosno, pročitaj cijeli topic i vidjet ćeš da nije sve navedeno idiotizam.
__________________
I want to give her everything. And I want to take everything from her.
mrtva_pusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 14:22   #39
Quote:
mrtva_pusa kaže: Pogledaj post
prvo ispeci, pa reci ..odnosno, pročitaj cijeli topic i vidjet ćeš da nije sve navedeno idiotizam.
Procitala sam sve
Kazem puno nerazumijevanja, ne sve, niti sam tebe osobno prozvala
Nisi me shvatila.
Ono sto me smeta je to da neki ljudi daju nepromisljene izjave o necijoj smrti sto je prilicno neeticno, neprofesionalno, krivo i nadasve glupo. Te stvari nisu djecje igre
SmoothOperatress is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2007., 16:24   #40
bahhh!
ovaj topic je o smrti ,na govorimo o 8 općenito ,već samo o otezanju papaka.
kad bi bilo tak,ja bih malo o sebi-imam jake psihičke moći-vladar 8. u škorpionu u koj. sa plutonom (ima još par aspekata),mor bidna sam i prevezna,znam da ću dobit nasljedstavo ,vlastoite smrti se nimalo ne bojim ,već onih koje volim.
ti kaj imaš uran i mjesec u 8. ,nadam se da će s tobom bit sve ok (ovisi o dr. aspektima).
jel ti sa frendovima prakticiraš magiju(onako napamet,da ti je vodenjak 11. kuća?).
inače,to smatram totalnom glupošću-i sama sam se bavila tim sranima i mogu reć da ne donosi ništa dobro-kda sam se prestala s tim bavit,psihičke sposobnosti su mi se same razvile (neću pisat koje su).
ali,,,,,,,
ovo nije topic o sexu,novcu ili kaj dr. već o smrti!
zakaj svi izbjegavate ovu temu?

Zadnje uređivanje Fish 1968 : 26.10.2007. at 18:06. Reason: caps lock
moria3 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:19.