Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.04.2009., 15:17   #21
je, dr. vrčić-pervan ti je u domu zdravlja, kavanjinova ulica. ona i još dvi dr. imaju tamo ordinaciju... ja mislim...
__________________
I could really use a wish right now...
abondazieri is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2009., 16:03   #22
Čula sam za nju jer mi je spomenula moja doktorica opće medicine. Znači, dobra je
Ako zoveš za naručit se, jel to bude u nekom razumnom vremenu ili ono za mjesec dana? Koliko naplačuje ultrazvuk? Ova kod koje sam bila do sada mi je uzimala 150 kuna. Ne znam je li sve tako uzimaju ili je ova oformila sama svoj cijenik. Ne bi me začudilo da je...
coloura is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2009., 21:38   #23
evo opet ću ja odgovorit ..... mislin da nekih petnaestak dana moraš čekat pregled, ako ti je baš hića virujen da će te ugurat negdi. kad sam počela ić kod nje naručila bi me za sedmicu dana, al onda nije imala puno pacijenata, sad je to malo drugačije. samo uzv ti je 50 kn, papa test ne plaćaš ako ćeš čekat nalaz misec ipo, dva dana, a ako ćeš brzinski papa (za par dana gotov) onda je to još 100 kn.
__________________
I could really use a wish right now...
abondazieri is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2009., 23:16   #24
Hvala ti
coloura is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 19:39   #25
Pozdrav svima.
Ja sam mlada i nisam bila nikad na pregledu (nije bilo potrebe). Mamin ginekolog je stručan, ali grub. S obzirom da mi se ne žuri, voljela bih razmislit i odabrat dobrog ginekologa (blo m ili ž). Voljela bih naći nekog tko će biti dobar i relativno brz (zlu ne trebalo) i tko će me razumjet i jednog dana vodit uspješno i kroz trudnoću itd.
(baš sam rekla neku novost, tko to od nas ne želi)
Čitala sam i rekli su mi svašta pa sam nekako odlučila otići na rutinski pregled kao poklon za svoj 20-i rođendan. No, odlučila sam ne stupati u intimne odnose do daljnjeg (nadam se do braka) i primjenjivati isključivo prirodne metode kontracepcije. Pa s obzirom na to voljela bih da i moj ginekolog to shvaća, prihvaća i zna me uputit i vodit (makar se i ne slagao sa mnom). Prijateljica mi je imala jako loših iskustava pa eto ako ima netko za preporučit "normalnog" ginekolog bila bi zahvalna.
Spominjete dr.Vrcić-Pervan pa eto možda kod nje??
Unaprijed puno hvala.
Agape is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2009., 17:29   #26
i ja sam se jučer upisala kod dr.Vrcić-Pervan, prijateljica mi je rekla da je odlična,pregled mi je za sedam dana, javim vam se..
PurpleKakao is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2009., 13:01   #27
ja sam upisana kod dr.gjirlic u kavanjinovoj kraj hotela president ,meni se cini ok.zadnji put san bila prije godinu dana sad neznan jeli se sta prominilo,jeli se dugo ceka za termin,ima li jos neko ko je kod nje?
tinaa1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 19:02   #28
Dr. Vrčić - Pervan je izvrsna doktorica i kao osoba je jako ugodna. Zahvaljujući njoj ginekološki pregledi mi više ne predstavljaju nikakav problem. Ono što je najbitnije jako je temeljita i zna svoj posao, meni je pomogla puno.
sarah st is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2009., 16:21   #29
Hvala na preporuci
Još jedno pitanje. Treba li mi uputnica? I (s obzirom da nemam karton) mogu li se naručit preko telofona pa da mi zakaže termin kad da dođem i da me tada upiše? Koliko sam shvatila Uzv je 50 kn. To je sve što se plaća?
Puno hvala!
Agape is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2009., 23:10   #30
možeš preko telefona i kad dođeš na pregled otvorit će ti karton. piše ti koji post poviše o cijenama
e i bez uputnice!
__________________
I could really use a wish right now...
abondazieri is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2009., 08:53   #31
ja idem, nakon gooodina potucanja od 1 do 2 ginekologa po Splitu u Sanje Petrović i ODUŠEVLJENA SAM NJOME!!!!
toliko ljudski, topao pristup, osmijeh uvijek na licu, bez puno izmišljanja i prepotencije, zdravo, ljudsko rezoniranje i veeelika altruistička vibra koja iz nje zrači
svakome ju preporučujem, mislim da preko HZZOa više ne zaprima, no privatno vjerojatno hoće uzeti novog pacijenta
comeback is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2009., 09:37   #32
ja sam isto čula samo pohvale o dr. Petrović
__________________
I could really use a wish right now...
abondazieri is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2009., 11:01   #33
Quote:
abondazieri kaže: Pogledaj post
ja sam isto čula samo pohvale o dr. Petrović
Koliko je pregled kod nje ako nije preko HZZO-a?
Alanna_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2009., 10:56   #34
Quote:
Kalliste kaže: Pogledaj post
Evo nemogu nać ovakvu temu...a na top temi "Ginekolozi" se ne mogu snać...


Konkretno me zanima dr. Najev Dominike jer sam u nje bila jednom (ona je bila kao zamjena dr. Deković) i bila sam zadovoljna a nije mi se činila neka gužva u ordinaciji i relativno me brzo primila, pa jel zna netko detaljnije kakva je doktorica?
Žena je super, ja sam kod nje i jako sam zadovoljna, samo što je problem sa velikim brojem pacijenata kao i svugdje. Baš sad imam jedan problemčić nije hitno, iritira i smeta, al ne možeš do nje prije mjesec dana.
miss_marple is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2009., 19:33   #35
Zna li neko triba li se najavit na telefon kod Pervanke kad ides'? I jel naplaćuje išta, ja imam hzzo pa me zanima jel moran šta platit. fala
Opasna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2009., 20:39   #36
Quote:
Alanna_st kaže: Pogledaj post
Koliko je pregled kod nje ako nije preko HZZO-a?
ne znam, nisam ja kod nje
__________________
I could really use a wish right now...
abondazieri is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2009., 22:53   #37
ja sam išla kod jednog ginića, zoran meštrović se zove, radi trenutno u kaštelima i u bolnici split. jel ko od vas kod njega iša?
Melpina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2009., 16:42   #38
Quote:
coloura kaže: Pogledaj post
Mufloncicu, znaš li kakav je dr. Vulić? Jesi možda bila kod njega?
ja sam upisana kod doktora Vulića i izrazito sam zadovoljna. mm i ja pokušavamo ostati ztrudni već 15 mjseci i kada sam se upisala u Vulića on me je lijepo pitao šta ja mislim da bi trebao biti sljedeći korak, objasnio mi nalaze i svaki put kada mi da sliku UZVa mi i objasni šta gledam.
ja sam izrazito zadovoljna s njim..
a od privatnika u Splitu bi izdvojila dr. Mimicu u poliklinici Gynenova.
__________________
So there's this boy..he kinda stole my heart. He calls me Mom ♥
mufloncic is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2009., 23:47   #39
Quote:
melpy kaže: Pogledaj post
ja sam išla kod jednog ginića, zoran meštrović se zove, radi trenutno u kaštelima i u bolnici split. jel ko od vas kod njega iša?
...mene je porodio...i izabrala bi ga i drugi put, bio je odličan...
...šta se tiče pregleda, zna bit malo šutljiv, pa ga moraš potezat za jezik, al kad se raspriča ne moš se više izvuć
...dosta je fin i blag, sve u svemu normalan i pristupačan
__________________
trebam novo telo
gica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 10:29   #40
evo ovako mene zanima ja sam upisana kod jedne dr..al nikad nisam bila kod nje tj opcenito kod gin.pa me zaniam mogu se ja sad otic upist kod drugog bez da oden do nje po karton ili nesto tako...mislim kad nikad nisdam bila kod nje
zvijezda17 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:02.