Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.08.2014., 22:43   #361
sjeverna obala Balatona je turistički zanimljivija (na južnoj je zabava za mlađariju), poluotok Tihany (na sredini jezera) i gradić Keszthely (na sjeverozapadnom kraju), ali autocesta je s južne strane pa to nije baš usputno zaustavljanje već malo treba skrenuti s puta. Mislim da Keszthely ne bi trebao biti predaleko za kvalitetnu pauzu. ima dvorac Festetics, parkove, ugodno mjesto.
Lizzie M is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2014., 12:24   #362
zna li ko koliko su cijene karata za bazene u harkanyu ne termalni nego obični bazeni jel ko bio skoro
Kifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2014., 11:01   #363
Imaju i neki novi bazenski kompleks otvoren u Siklosu... nisam bio samo sam prolazio poslom prošlih dana vidio sam hrvatskih tablica na parkingu
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2014., 11:14   #364
Quote:
homosapiens kaže: Pogledaj post
Imaju i neki novi bazenski kompleks otvoren u Siklosu... nisam bio samo sam prolazio poslom prošlih dana vidio sam hrvatskih tablica na parkingu
http://hr.siklosfurdo.hu/arak/furdo-belepo-arai/
trotter is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2014., 11:26   #365
Quote:
homosapiens kaže: Pogledaj post
Imaju i neki novi bazenski kompleks otvoren u Siklosu... nisam bio samo sam prolazio poslom prošlih dana vidio sam hrvatskih tablica na parkingu
http://www.harkanyfurdo.hu/en/prices...-open-air-bath
trotter is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2014., 13:44   #366
Quote:
Congo kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

Iz Budimpeste idem za Zagreb.
Zanima me ima li tko kakvu preporuku gdje stati (da je blizu autoceste) i odmoriti par sati? Znaci ono kava, setnja, pogled, priroda, gradjevine.

Nekako mi se logicno cini nesto na Balatonu, ali nemora biti. Iako najradje i bi neki mirni gradic sa lijepim pogledom na jezero, ali googlanjem nalazim samo party recenzije i destinacije sto nije ono sto trazim.


Hvala, lp
Keszthely definitivno!
Nije direkt uz autoput, no nije ni predaleko, isplati se malo skrenuti.
Gilach is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 09:15   #367
Harkanj ili Šikloš

Pozdrav,
Zanima me kakvi su bazeni u Harkanju i Šiklošu? Koji su bolji? Koliko košta i što uključuje ulaznica? Ima li sauna, je li čisto, novo te kako je preko zime?
patkica19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 09:26   #368
Ne znam da li ih ima Šikloš, li Harkany je sigurno bolji.
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 10:17   #369
Quote:
Toma Sawyer kaže: Pogledaj post
Ne znam da li ih ima Šikloš, li Harkany je sigurno bolji.
Jesi li bio nedavno na obadva mjesta ili napamet tvrdiš? Inače, o ukusima se ne raspravlja, jer ono što je tebi "sigurno" bolje, nekome drugom ne mora biti. Je li tako?
Quote:
patkica19 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
Zanima me kakvi su bazeni u Harkanju i Šiklošu? Koji su bolji? Koliko košta i što uključuje ulaznica? Ima li sauna, je li čisto, novo te kako je preko zime?
Evo ti "salatica", pa pogledaj i otiđi tamo što se tebi čini boljim.
Harkány fürdő
Harkány fürdő video
Gore desno klik na HR:
Siklósi fürdő
Siklósi fürdő video
Usputni info o noFčićima radi kaLjkuLjacije.
http://eurhuf.hu/
__________________
Take five

Zadnje uređivanje leonas : 22.09.2014. at 10:24.
leonas is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2015., 10:10   #370
pozdrav ljudi.

koja mjesta su dobra za izaci u pecuhu? mislim prvenstveno na disko klubove.
__________________
Always be closing.
593 is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2015., 09:44   #371
Quote:
593 kaže: Pogledaj post
pozdrav ljudi.

koja mjesta su dobra za izaci u pecuhu? mislim prvenstveno na disko klubove.

Trafik: YUGO NIGHT special u 17. aprila

In Vivo i Dj Dusán

ulaznica: 2000 ft

faceboo: /events/1407269502922078
szajci is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2015., 09:26   #372
Molim preporuku za smještaj na Balatonu: povoljno i uredno, ionako ćemo samo prespavati... Hvala
Što obavezno vidjeti, probati...?
__________________
Borna
Goga_fina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2015., 12:48   #373
Quote:
leonas kaže: Pogledaj post
Jesi li bio nedavno na obadva mjesta ili napamet tvrdiš? Inače, o ukusima se ne raspravlja, jer ono što je tebi "sigurno" bolje, nekome drugom ne mora biti. Je li tako?
Evo ti "salatica", pa pogledaj i otiđi tamo što se tebi čini boljim.
Harkány fürdő
Harkány fürdő video
Gore desno klik na HR:
Siklósi fürdő
Siklósi fürdő video
Usputni info o noFčićima radi kaLjkuLjacije.
http://eurhuf.hu/
Bas sam gledala te linkove i meni se po svemu Šikloš cini ugodnijim. U Harkanju trenutačno ne rsdi bazen s toboganom, to im pise na stranicama.

Inače... koliko je do Balatona od Šikloša i ima li jeftinijih noćenja oko bazena ako baš odlučimo prespavati?

Isli bismo 6.8. iz Broda. Ima Li tko kakvu zanimljivu rutu pa da usput i stanemo negdje.
MMovca is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 10:53   #374
Quote:
MajaMama kaže: Pogledaj post
Bas sam gledala te linkove i meni se po svemu Šikloš cini ugodnijim. U Harkanju trenutačno ne rsdi bazen s toboganom, to im pise na stranicama.

Inače... koliko je do Balatona od Šikloša i ima li jeftinijih noćenja oko bazena ako baš odlučimo prespavati?

Isli bismo 6.8. iz Broda. Ima Li tko kakvu zanimljivu rutu pa da usput i stanemo negdje.
Vi biste išli u Siklos ili na Balaton? Balaton ti nije blizu Siklosa. Udaljenost ti je otprike kolko Donji Miholjac od Varaždina.
Neznam koja je poanta izleta. Toplica ima širom Mađarske, raznoraznih nisu Harkany i Siklos jedine niti najbliže Balatonu.

Jedan primjer - Zalakaros. Malo mjesto pokraj Malog Balatona (nije ni Balaton daleko) s bazenima kakvih hoćeš i hotelima, apartmanima... To je u regiji Zala, Siklos je regija Baranya.

Vi idete na jednodnevni izlet ili par dana?
trotter is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 18:12   #375
može li netko reći nešto o Hevizu? nikako ne mogu shvatiti - tamo se kupa u onom jezeru ili su izgrađeni bazeni?
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 22:13   #376
Kupas se u jezeru. Najveće termalno jezero na svijetu.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 23:04   #377
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Kupas se u jezeru. Najveće termalno jezero na svijetu.
samo ćeš mi to reći ili bi još malo pisala?
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 22:35   #378
Jučer sam posjetio gradić Keszthely i stvarno sam oduševljen.
Pravi turistički grad. 9 muzeja, dvorac, prekrasne fontane, trg i šetalište krcati kafičima, slastičarnama, pizzerijama.
Prekrasni park koji me podsjeca malo na Maksimir.
Obala Balatona također lijepa, puno labudova i patkica, restorana i štandova, dječja igrališta.
Dio rezerviran za kupanje(plažu) nisam vidio jer se naplačuje ulaz, a nisam išao zbog kupanja.

Cijene:

Za 100kn se dobije 3500ft.

Ulaznica za muzeje 500ft
Razglednice 90ft
Kugla sladoleda 200ft
Coca cola u kafiću 300ft
Pizza 800-1200ft
AnđeliČakovec is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 23:57   #379
Bok svima! Putujem iz Zagreba za Budimpeštu i nažalost odmah putujem dalje pa mi ne paše ni jedan vlak koji ide iz Zagreba. Zna li netko kad voze busevi? Nisam ništa pronašla na službenim stranicama AK Zagreb.
debussy<3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 10:40   #380
nema redovnih linija buseva. odnosno, strani Orangeways vozi tri puta tjedno, vozni red potraži na njihovoj stranici.
Lizzie M is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:52.