Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2015., 09:46   #1
Unhappy Combat arms Europe

Pozdrav igram igru combat arms I sad ja znam solidno igrat,ali me muci zasto neki igraci ubiju jednim metkom,nobove lagano ubijem,ali ove igrace visikog ranka ne mogu ubit jednostavno moze li mi netko reci kako to sa lakocom rade,I jedan me lik ubije u brzom trku snajperom gotovo se ne moguce izmaknut metku moze li mi netko I to objasnit jer ima likova koji te I pistoljem mogu ubit,samo ne znam kako je to njima lagano I kako to sa lakocom izvode ono sto ja ne mogu,napravim ja sobu gdje cekam samo normalne igrace ali opet udu ili hakeri ili pro onda sam najebo nadam se da mi netko moze objasnit kako da vjezbam igranje za bopi skor ili??????

Zadnje uređivanje Kevin Keva : 21.04.2015. at 09:48. Reason: zabuna u slovima!
Kevin Keva is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 09:49   #2
Los si igrac.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 09:50   #3
ma nisam

Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Los si igrac.
Nisam ja los imam dobre rezultate ali jednostavno ne mogu protiv pro igraca koji te srede sa jednim metkom,a kad dobijm elitu sve ih kikam koji su pro,sta ih ne banuju znam lika koji te I pistoljem ubije ne samo mene sve nas.
Kevin Keva is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 17:58   #4
ta igra je uništena davnih dana počevši od čitera do djece sa NXom
JuXo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2015., 23:03   #5
znam

Quote:
JuXo kaže: Pogledaj post
ta igra je uništena davnih dana počevši od čitera do djece sa NXom
Igram je godinu dana I primijetio sam dosta likova koji ubiju 1 metkom I brzo ubijaju ali jednostavno ne mos zbog ludaka koji igraju tu igricu!
Kevin Keva is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2015., 23:05   #6
i da

Kako to da ban ne dobiju a hakiraju cijelo vrijeme??
Kevin Keva is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2015., 16:55   #7
Quote:
Kevin Keva kaže: Pogledaj post
Pozdrav igram igru combat arms I sad ja znam solidno igrat,ali me muci zasto neki igraci ubiju jednim metkom,nobove lagano ubijem,ali ove igrace visikog ranka ne mogu ubit jednostavno moze li mi netko reci kako to sa lakocom rade,I jedan me lik ubije u brzom trku snajperom gotovo se ne moguce izmaknut metku moze li mi netko I to objasnit jer ima likova koji te I pistoljem mogu ubit,samo ne znam kako je to njima lagano I kako to sa lakocom izvode ono sto ja ne mogu,napravim ja sobu gdje cekam samo normalne igrace ali opet udu ili hakeri ili pro onda sam najebo nadam se da mi netko moze objasnit kako da vjezbam igranje za bopi skor ili??????
Gle uz malo vjezbe sve je moguce. Ja igram od ljeta 2010, znaci jos malo 5 godina ce biti. Sa sniperom nisam bas pro ali znam quickscope. Ponekad trollam ljude po sobama sa pistoljem i isto pizde ovak ko ti xD Samo treba malo prakse, nauciti ciljat i tjt. Sto se tice hakera situacija nikada nije bila bolja. Cim ukljucis neki cheat server log te procita i drugi dan si odma na dishonor listi (perm ban). Nakon sto te par puta uhvate sa chetovima dobivas HWID ban i ne mozes vise uopce igrati. Slazem se da je igra unistena najvise zbog ovih setova, max set, snake set, Duali, Orthus, max SG... uzas uzas OP shitara. Ali igra je i dalje do jaja, jednostavno dodes do MAJ 2 ranka i dobis Eilte mod perm i onda je sve puno lakse jer mozes zabraniti ekipi da ulaze u sobu sa OP oruzjima. Probao sam hrpu igrica ali nista nije kao ovo, jednostavno sloboda kretanja igru cini posebnom. Hakera u sobi nisam vidio ove godine jos, a igram svaki dan. I jos jedna stvar Combat Arms: Line of Sight je izasao, trenutno u beta fazi. Evo 2nd beta test pocinje krajem ovog mjeseca. Prvi beta test sam igrao, igra je izvanredna pa ako nekog zanima evo vam link http://forum.nexoneu.com/showthread....a-announcement! pozz
__________________
"When you see me, label me a threat to society, but I ain't quitin."
Lux95 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:37.