Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.09.2007., 11:49   #1
PES 2008

Evo brzo nam izlazi i novi pes, a po svemu se meni cini dobra stvar, a tu se moze skinit i demo
Motus vita est is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 12:04   #2
Quote:
Motus vita est kaže: Pogledaj post
Evo brzo nam izlazi i novi pes, a po svemu se meni cini dobra stvar, a tu se moze skinit i demo
Cijela ova prica oko TeamVision-a mi zvuci dobro, a citao sam veliku reportazu u casopisu za PS3 o igri gdje je zakljucak da je igra dosta inovativna i solidan skok u novu generaciju. Posto cu si uskoro kupiti PS3 jedva cekam igranje na velikom widescreen televizoru u full-HD rezoluciji.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 12:16   #3
Je....Ja sam ga narucio za 200 kn!!!
 
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 12:54   #4
Demo dosta obecava,makar je ogranicen na 6? reprezentacija i 5 min utakmice. grafika nije losa,primjetio sam da igraci bolje ulaze u prostor.Za teamvision nisam siguran,morao bi ic igrat jos,pa pokusavat proc komp na istu foru da vidim jel ce me zatvarat.
__________________
Ship ahoy!
Swedish is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 14:28   #5
Može li mi netko reći kakvi su zahtjevi? Hoće li mi ići (Athlon 2500+, 512 mb rama te Radeon 9600 XT)?
__________________
Pustim si Simple Mindse, zatvorim oči i zamišljam da sam ja njihov pjevač na velikom koncertu. Odjeven sam u bijelo odijelo i dugi bijeli lagani kaput, imam roza košulju. Oko vrata imam lanac, prstenje na svakoj ruci, a našminkan sam kao Boy George.
iprskal9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 14:58   #6
Oce,ali na medium detaljima
__________________
Ship ahoy!
Swedish is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 17:02   #7
Nadam se da će biti više liga i klubova. i da će biti licencirana hrv. reprezentacija jer mi se neda gledati na ekranu ime tipa pkro=pršo

http://www.killer-mydesk.blogspot.com/
dbura is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 19:04   #8
barton 2500@3200+
1gb rama
gf6800gt ddr3

i ono, kolko tolko je igrivo na medium pa si misli..

hrvatska repka je licencirana tako da ce biti prava imena, a prko ionak ne igra za repku vise


u svakom slucaju napredak je vidljiv, no ipak je ovo samo demo, a nemogu zapravo nista reci dok ne odigram protiv drugog covjeka
herci is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 19:51   #9
moci ce i 512rama...Ako ide PES6 na 256!
Molba is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 20:36   #10
Može li netko napisati par riječi o gameplayu te grafici? (dobro, malo više od par riječi ) Please!!!
__________________
Pustim si Simple Mindse, zatvorim oči i zamišljam da sam ja njihov pjevač na velikom koncertu. Odjeven sam u bijelo odijelo i dugi bijeli lagani kaput, imam roza košulju. Oko vrata imam lanac, prstenje na svakoj ruci, a našminkan sam kao Boy George.
iprskal9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 20:46   #11
Quote:
Molba kaže: Pogledaj post
moci ce i 512rama...Ako ide PES6 na 256!
Ha ha, tako je ali u petak ga dižem na 1 GB pošto u nedjelju izlazi demo novog FM 2008.
__________________
PES EXPERT.
Junkyard Dog is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 20:52   #12
Od ovoga pes-a očekujem nekakvu evoluciju jer od 4 nastavka nema napretka

Teamvision mi se čini kao ok ideja ali se bojim kako će to izgledat
__________________
Oh! Come and see the violence inherent in the system! Help, help! I'm being repressed!
Joe_Strummer is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2007., 16:48   #13
nadam se da če ovaj nastavak konačno biti realniji nego ove prošle arkade a na to mislim 2007 koji je isti kao 2006. U 2007 kad smo frend i ja igrali jednostavno digneš kiflu sa boka i zabiješ a onaj koji je primio gol nemože ništa nego gledat kako mu obrana glupo stoji u šesnaestercu. Ono fakat je obrana toliko glupa da si nemožeš pomoč nego samo gledat kako če ti netko zabit gol. A da negovorim o količini odbijanja ili kako mi kažemo nogomet na silu. Mi smo se vratili na pes 2005 i sad čekamo da izađe 2008. No kako je krenulo neznam baš.
__________________
Heroes 3 rules!!!
Tristram Village in 3D (Diablo 1)
Dovlex is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2007., 15:16   #14
Quote:
elipsa kaže: Pogledaj post
Je....Ja sam ga narucio za 200 kn!!!
Di si ga narucil?

Jel znate dal ce bit mogucnost LAN-a? Nigdje to nisam mogo nac
Boss90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2007., 20:34   #15
ima na sendit za 30 eura sa dostavom

a sto se tice LAN-a, najavljivalo se da ce biti, no vidjet cemo za mjesec dana
herci is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2007., 21:05   #16
Hmmm... kaze frend da mu se cini kao da sa boljim igracima (henry, ronaldo, kaka u demo-u) kao da mozes cijeli teren prec bez da balun izgubis...
Motus vita est is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2007., 21:15   #17
Quote:
Motus vita est kaže: Pogledaj post
Hmmm... kaze frend da mu se cini kao da sa boljim igracima (henry, ronaldo, kaka u demo-u) kao da mozes cijeli teren prec bez da balun izgubis...
Šta je tu drugačije od PES6?
__________________
Oh! Come and see the violence inherent in the system! Help, help! I'm being repressed!
Joe_Strummer is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2007., 00:04   #18
pa ipak je bilo malo balansiranije
Motus vita est is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2007., 00:58   #19
Quote:
Motus vita est kaže: Pogledaj post
Hmmm... kaze frend da mu se cini kao da sa boljim igracima (henry, ronaldo, kaka u demo-u) kao da mozes cijeli teren prec bez da balun izgubis...
Zaboravio si na Ronaldihna kojem fali samo plašt od supermena i da leti po terenu. Zaletiš se sa tri igrača na njega on prođe kroz njih WTF?
Japanci malo prjetjeruju sa Adrianom koje favoriziraju malo previše, iako je u totalno lošoj formi več pune dvije sezone, on je nezaustavljiv. Nema obrambenog koji ga može rušiti, ili dva obrambena u duelu sa njim nemaju šanse.
__________________
Heroes 3 rules!!!
Tristram Village in 3D (Diablo 1)
Dovlex is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2007., 01:31   #20
Plaćam 5.10,stiže 26.10!YES!
 
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:16.