Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.09.2008., 15:29   #7361
sad si me inspirirao

uzeo sam Bayern...

za sada su 3 pojačanja sigurna: Marek Sapara, Per Cijan Skjelbred i Abdou Razack Traoré... Sapara je prejeben, pogledaj ga ako ga imaš u DB-u

još se riješim cigana van Bommela i kupim golmana i po naslov
__________________
I'm not sayin I'm gonna rule the world, or I'm gonna change the world, but I guarantee that I will spark the brain that will change the world-Tupac
xxx777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2008., 18:44   #7362
Oće bouzanis branit dobro odma sad u drugoj sezoni ak ga dovedem il da iskrcam sve pare kaj sam dobio na nekog jebenijeg golmana (mislio sam onog iz corinthiasa jednog jebenog)? Bouzanisa sam mislio zato kaj nije stranac i kaj ga mogu za 4 milijuna kuna dovest. Onda ću ostatak para za nekog bolesnog igrača dat. Možda d'alessandra ako uspijem prodat još koga.
toto tamuz is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2008., 19:40   #7363
Bok ljudi,evo imam jedan ''problem''.Trebam neki savjet ako mi itko može dati,a to je koja je taktika dobra za čuvanje rezultata?Jer evo nakon tolikih traženja klubova s kojim ću igrati,izabrao sam omiljeni,Dinamo Vidio sam da većina je igrala s njime pa ako ima tko koji savjet,bio bih zahvalan.Evo i SS-ovi

expressivo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2008., 19:52   #7364
Valenciu dobio daj nemoj zajebavat pa stalno se oko toga i svađa
Yoooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2008., 19:53   #7365
Quote:
Yoooo kaže: Pogledaj post
Valenciu dobio daj nemoj zajebavat pa stalno se oko toga i svađa
koji ti je q?
Vidiš da je fino post'o SS.
nar.kO is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2008., 20:19   #7366
Quote:
xxx777 kaže: Pogledaj post
sad si me inspirirao

uzeo sam Bayern...

za sada su 3 pojačanja sigurna: Marek Sapara, Per Cijan Skjelbred i Abdou Razack Traoré... Sapara je prejeben, pogledaj ga ako ga imaš u DB-u

još se riješim cigana van Bommela i kupim golmana i po naslov
jebemti van bomel govno jedno, on i ze roberto niko ih nece kupit a ne pada mi na pamet da ih platim da odu
nego, kahn je meni prvu sezonu branio odlicno ali ti preporucujem weidenfellera.
a skjelbred o njemu samo najbolje, kako je on meni igro u dinamu pa i u tottenhamu
marek sapara kako jebene ocijene ima, ali mi ne treba ni jedan vezni tako da nista od kupnje

Quote:
Yoooo kaže: Pogledaj post
Valenciu dobio daj nemoj zajebavat pa stalno se oko toga i svađa
covjek je stavio ss tako da..
__________________
doomo94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2008., 20:30   #7367
Quote:
expressivo kaže: Pogledaj post
Bok ljudi,evo imam jedan ''problem''.Trebam neki savjet ako mi itko može dati,a to je koja je taktika dobra za čuvanje rezultata?Jer evo nakon tolikih traženja klubova s kojim ću igrati,izabrao sam omiljeni,Dinamo Vidio sam da većina je igrala s njime pa ako ima tko koji savjet,bio bih zahvalan.Evo i SS-ovi

nebi htio srati,jer mene posebno ovaj poraz Valencie boli pa eto svaka ti čast dečko
Silvaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2008., 20:39   #7368
Quote:
Silvaa kaže: Pogledaj post
nebi htio srati,jer mene posebno ovaj poraz Valencie boli pa eto svaka ti čast dečko
jel igras ti jos uvijek ili sada cekas 09?
__________________
doomo94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2008., 20:43   #7369
Quote:
doomo94 kaže: Pogledaj post
jebemti van bomel govno jedno, on i ze roberto niko ih nece kupit a ne pada mi na pamet da ih platim da odu
nego, kahn je meni prvu sezonu branio odlicno ali ti preporucujem weidenfellera.
a skjelbred o njemu samo najbolje, kako je on meni igro u dinamu pa i u tottenhamu
marek sapara kako jebene ocijene ima, ali mi ne treba ni jedan vezni tako da nista od kupnje
van Bommela sam prodao za 10 000 000 € u Tottenham... Ze Roberta nedam nikome, ni za kakvu lovu... on mi je jedan od najdražih igrača e da, doveo sam i Kamenog Butt i Rensing mi ne ulijevaju povjerenje...
__________________
I'm not sayin I'm gonna rule the world, or I'm gonna change the world, but I guarantee that I will spark the brain that will change the world-Tupac
xxx777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2008., 20:45   #7370
Quote:
xxx777 kaže: Pogledaj post
van Bommela sam prodao za 10 000 000 € u Tottenham... Ze Roberta nedam nikome, ni za kakvu lovu... on mi je jedan od najdražih igrača e da, doveo sam i Kamenog Butt i Rensing mi ne ulijevaju povjerenje...
jebemti smrade jedan van bommela za 10 milja
ze roberto mi je uvijek bio dobar al ne zelim staru momcad, zasad su mi spice najstarije: Klose i Toni.
__________________
doomo94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2008., 20:46   #7371
ja sam krenuo sa arsenalom i doveo villu za 111 milje... i ozljedili mi ga nakon 3 tekme... a lik je lud... mislim da je zabio 4 komada u 2 tekme... sad bi skoro počel sa bayernom... a ma budem...
ko ne vjeruje stavim ss samo recite da ne bude lažove i to... i da pobijedio sam chelsea 3:2...
__________________
...just one more match... i promise...
legenda38 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2008., 20:48   #7372
Quote:
legenda38 kaže: Pogledaj post
ja sam krenuo sa arsenalom i doveo villu za 111 milje... i ozljedili mi ga nakon 3 tekme... a lik je lud... mislim da je zabio 4 komada u 2 tekme... sad bi skoro počel sa bayernom... a ma budem...
ohoho jos jedan koji ce sa bayernom poceti
jebenti sad od arsenala 3-2 izgubio.
__________________
doomo94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2008., 21:02   #7373
Quote:
doomo94 kaže: Pogledaj post
jel igras ti jos uvijek ili sada cekas 09?
ma dođe mi nekad da igram...evo sad ak Hrvatska dobije Engleze,opet mi bude došlo da halam to
Silvaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2008., 21:14   #7374
Quote:
Silvaa kaže: Pogledaj post
ma dođe mi nekad da igram...evo sad ak Hrvatska dobije Engleze,opet mi bude došlo da halam to

za sve one koji nisu tu bas predugo, jedan od jebenijih postova na cijeloj temi: Ako zelite neki klub za zapoceti igrat..
__________________
doomo94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2008., 21:29   #7375
Quote:
doomo94 kaže: Pogledaj post

za sve one koji nisu tu bas predugo, jedan od jebenijih postova na cijeloj temi: Ako zelite neki klub za zapoceti igrat..
ma joj...to su bili dani,u tih pola godine sam igrao svaki dan najmanje 8 sati,jedna liga da mi sve brže ide i to je to i onda prek 200 sejvova,koju su mi zauzimali gigu i pol
Silvaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2008., 21:42   #7376
Quote:
legenda38 kaže: Pogledaj post
ja sam krenuo sa arsenalom i doveo villu za 111 milje... i ozljedili mi ga nakon 3 tekme... a lik je lud... mislim da je zabio 4 komada u 2 tekme... sad bi skoro počel sa bayernom... a ma budem...
ko ne vjeruje stavim ss samo recite da ne bude lažove i to... i da pobijedio sam chelsea 3:2...
Šta če ti villa,imaš adebayora koji če zabit barem 20 golova po sezoni,a villu za 111M svaka čast,on je dobar,ali za nijednog igrača osim Silve nebi dao 90M(u silvinom slučaju zbog klauze).
Mogao si dovest aguera za duplo manje para.Al nema veze,ako ga voliš imat,imaj ga.

EDIT:
Mislim da bi ti trebao jedan golman,Pletikosa ti je odličan vidiš kako dobro brani.
kota is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2008., 22:58   #7377
da, trebalo bi malo napravit realnije snagu klubova pogotovo u engleskoj...meni mančester u prvoj sezoni redovito bude ispod 10 mjesta...
Ono is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2008., 23:30   #7378
ma sad odma pod hitno svi walcotta
lambo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2008., 01:45   #7379
Ima previse ponistenih golova, to mi se ne svidja...
ikeee_sb is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2008., 09:48   #7380
Quote:
kota kaže: Pogledaj post
Šta če ti villa,imaš adebayora koji če zabit barem 20 golova po sezoni,a villu za 111M svaka čast,on je dobar,ali za nijednog igrača osim Silve nebi dao 90M(u silvinom slučaju zbog klauze).
Mogao si dovest aguera za duplo manje para.Al nema veze,ako ga voliš imat,imaj ga.

EDIT:
Mislim da bi ti trebao jedan golman,Pletikosa ti je odličan vidiš kako dobro brani.
adebayor mi je odigrao katastrofa par tekmi pa sam ga dao na posudbu mislim u sevillu, a villa je predobar...dobro sad igram sa bayernom pa ću si dovest arshavina, modrić je već potpisao...

Quote:
lambo kaže: Pogledaj post
ma sad odma pod hitno svi walcotta
misliš da neće? mali je odigrao tekmu života jučer... ko thuram '98, nikad više neće dati hat trick...
__________________
...just one more match... i promise...
legenda38 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:48.