Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.10.2007., 14:25   #61
Što se tiče izgleda, svaka čast Konamiju. Potrudili su se. Ali ne razumijem kako Kranjčar može imati bolji pass te dribble acc. od Modrića? Ajd, barem je došlo vrijeme da i mi zaigramo PES s našom repkom (s licenciranim igračima). A tek Dinamo...
__________________
Pustim si Simple Mindse, zatvorim oči i zamišljam da sam ja njihov pjevač na velikom koncertu. Odjeven sam u bijelo odijelo i dugi bijeli lagani kaput, imam roza košulju. Oko vrata imam lanac, prstenje na svakoj ruci, a našminkan sam kao Boy George.
iprskal9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 14:30   #62
Quote:
marconi kaže: Pogledaj post
jel igrivo na ti4200?

da ne skidam bezveze ako nije
Nije bas. Meni je na starom kompu sa Ti4200 bilo omoguceno samo niska rezolucija i low detalji. Cak i tada je igra radila lose, izgledala katastrofalno (puno losije nego PES 6 na istoj konfiguraciji) i najvaznije, igrivost je bila cudna, igraci kao da su trcali na mjestu itd.
Ace Rimmer is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 14:49   #63
neznam, mani je demo na prvu loptu bio odličan. razmišljao sam i novu grafičku kuipiti upravo zbog novog pesa jer ova sada isto vrti samo na najmanjim detaljima ali sad sam se polako ohladio i razmišljam da novce na nešto pametnije potrošim
__________________
503 Service UnavailableNo server is available to handle this request.
tomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2007., 23:52   #64
Quote:
hunck kaže: Pogledaj post
BTW. dali je netko uspio igrati multiplayer(jedan igrač protiv drugog igrača).Ja jednostavno nemogu/neznam namjestiti kontrole za 2. player???
Eto,pronašao sam patch kojim se može igrati do 4 igrača.Samo u google upišite "pes 2008 demo u dvoje"
hunck is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2007., 12:14   #65
sta znaci ovaj error ??????
http://img211.imageshack.us/img211/3296/peseroorcy7.png
askip is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2007., 18:55   #66
zar nitko nezna wtf
askip is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2007., 21:07   #67
Ne da mi se otvarat sliku jer je prevelika al ukucaj jednostavno taj error u gugl i bok
Zeleni is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 01:08   #68
Nadam se da su doradili obranu, u zadnjem nastavku obrana je retardirana. U 2005 ako znaš igrat obranu nema tog boga da če ti netko zabit gol, a u 2006 ili 2007 gol ti zabije netko tko je igru igrao 2 dana jednostavno nemožeš utjecat na obranu koja babunja po terenu, nema veze o kojem je igraču riječ. Jedan frend gazi sve od reda sa Celtic-om, samo diže kifle ili jednostavno ti poruši cjelu obranu sa napadačima. Uzeo ja 2005 pes i da odigramo jednu, pobjedio sam ga 3-0 i nije ima udarca po golu. Poludio je zato kaj nije mogao prdnut jel nezna napravit akciju igra na silu i to mu je jedina prednost u 2007 pes-u što u tom nastavku svaka budala može zabit gol bez obzira o koliko dugo igra igricu.
__________________
Heroes 3 rules!!!
Tristram Village in 3D (Diablo 1)
Dovlex is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 02:14   #69
upravo sam skuzio da se može simulirat prekrsaj, oba L-a + trčanje
__________________
Grunf: ko vrijedi leti, ko leti vrijedi, ko ne vrijedi ne leti
daniyel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 11:18   #70
JAVLJA SE ERROR: 1603 FATAL ERROR DURING INSTALATION
CONSULT WINDOWS INSTALLER HELP(MSI.COM)OR MSDN FOR MORE INFORMATION. POMOZITE MOLIM VAS
askip is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 18:22   #71
e jrijesio sam problem bilo premalo mjesta na particiji c:
askip is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2007., 00:45   #72
taman skidam demo, kent wejt
Motus vita est is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2007., 01:08   #73
Quote:
Motus vita est kaže: Pogledaj post
taman skidam demo, kent wejt
Ja skidam cijelu samo ću se jako načekat
__________________
LMAO
Skac01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2007., 11:19   #74
odigrao sam demo i mislim.... uopce me nije impresionirao... igraci kao da nemaju tezinu kad trce, neki cudan mot imaju, previse me podsjeca na fifu, a grafika nije losa, samo sto je meni grafa smece pa izlgeda ocajno, a vidit cu kod frend , ima jaci komp kakva je njemu jer meni se ne cini nis posebno
Motus vita est is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2007., 11:31   #75
Jel se može negdje podesit refresh rate? (Imam CRT)
Me, myself & I is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2007., 15:43   #76
Šta si mislio da ćete novi PES impresionirat
Razlike od PES 6 skoro pa nema
Zapamti:PES se kupuje novi ,svakih 3 god.
Zato jer svakih 3god. ima par novosti
core2 man is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2007., 15:55   #77
Pa to je tocno za sve igre danas. Naslovi koji izlaze godisnje imaju malo promjena i to najcesce onih manje vaznih dok se pravi problemi u igri ignoriraju godinama. To je jednostavno tako, pogledaj i novi FM.

Meni je PES 2008 dosta dobar i jedina mi je zamjerka sto je prebrz. Navodno su full igru usporili u odnosu na demo.
Ace Rimmer is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2007., 16:05   #78
ma igra je totalno nerealna... igrac bez problema prolazi kraj obrane na regular, da ne govorim kako je henry isus kojeg se ne moze zaustavit.... a pokreti su im dosta losiji nego u pes 6, odigrat cu konacnu verziju u frenda na jacoj konfi pa cu vidit na sta to lici
Motus vita est is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2007., 08:48   #79
Quote:
Motus vita est kaže: Pogledaj post
ma igra je totalno nerealna... igrac bez problema prolazi kraj obrane na regular, da ne govorim kako je henry isus kojeg se ne moze zaustavit
Ne opet !!! Kad če ti japanosi shvatit da ljudi ne kupuju taj proizvod zbog henrya i ostale bande, sad svaki novi nastavak je lošiji od predhodnog zbog njihovog divljeg obožavanja pojedinaca ...
Roki bal boa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2007., 09:36   #80
Quote:
Roki bal boa kaže: Pogledaj post
Ne opet !!! Kad če ti japanosi shvatit da ljudi ne kupuju taj proizvod zbog henrya i ostale bande, sad svaki novi nastavak je lošiji od predhodnog zbog njihovog divljeg obožavanja pojedinaca ...
Vidjet ču kako Henry podnosi klizeče...kad mu potkoljenicu odrežem, šta leži ne bježi rekao je Čiro Ferara
__________________
Heroes 3 rules!!!
Tristram Village in 3D (Diablo 1)
Dovlex is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:55.