Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2003., 11:51   #41
Ej, dobre stare higijenske gaće Imala sam smeđe i crne..a u njima uloške "ona" il kak su već zvali prvi ulošci s kojima sam se suočila...brrr. Pes, nisi sam ti šuškala.

A stara nije mogala smislit papirnate uloške pa je vječito očupavala (božemesačuvaj) cik-cak vatu i sama si krojila međunožni život.
Inače, uloške koristim za noć, za po doma i prvih dana menge..u ostale prigode guram tampone.
Sad već šest mjeseci luftam pišu i lijepo sam se odvikla krvavih poslova.
PinkyBubble is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2003., 11:52   #42
Vir 60, Vir 80
penelop@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2003., 11:53   #43
Imate tamo topik zhaljenja za osamdesetima, vi nostalgicharke
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2003., 11:54   #44
Zhivio napredak!

Tamponi OB s nekim krivudavim utorima...mali a divovi
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2003., 11:58   #45
Idem, idem nemoj mi se ljutit

Tamponi, ulosci, higijenske gace- ne upotrebljavam
penelop@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2003., 12:01   #46
A josh malo pa necu ni ja
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2003., 12:14   #47
A sta ce vam te higijenske gace i cemu uopce sluze? Pa kad nosis tampax, mos ga nosit i na tangice, ne?
A ulozak na one normalne gace.
mislim...imala sam i ja te higijenske gace (mater mi kupila kad sam dobila prvu mengu), al to je bio stvarno uzas, a da ne spominjem kako su bile radjene od neke odvratne sintetike. Brijem da je to bio pravi rasadnik bakterija.
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2003., 19:19   #48
Quote:
Kiki kaže:
A sta ce vam te higijenske gace i cemu uopce sluze?
pa sad vise ne
al kad su ulosci bili skupi, tamponi rijetki, koristila se obicna vata i higijenske gace...
uzassssssss

sto neko tu rece, sad kak sam na horm spirali, i kad mi se desi kvazi menga jednom u pol godine, dobro mi ide sa dnevnim uloscima

pesica jel mi zavdiis
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2003., 19:27   #49
Quote:
Sandra October kaže:
Ni prije nije bila nešto, a otkad pijem pilule, u vrijeme te kvazi menstruacije (btw- 3 dana 4 ako je zbiiiilja duga) koristim- one za svaki dan
čak ni tampon ako je nužda tipa more i sl- neće, malo mu presuho moram prvo najdražeg zamolit da mi šapće dirty things na uho ne bi li spomenuto područje došlo do zadovoljavajućeg nivoa vlage
Same here.

A one higijenske gace... onaj uzasni plasticni sloj, koji bi se slomio pa bi mi nazuljao bedra! To kao da je izmislila spanjolska inkvizicija!!
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2003., 19:30   #50
Imala sam 13 godina kad mi je mama poklonila 2 komada: jedne crne i jedne bezh.

Eno ih, nikad noshene, chuvaju formu gojzericama

Ne bih to bila navukla na sebe...

U onoj plastici nije ni chudo da medju mushkarcima kruzhi fama o bakalaru
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2008., 15:53   #51
Meni su osobno tamponi bolji...Ne budem ni svjesna da imam kod sebe. A kad imam uložak, stalno to imam na umu..Iako, više koristim uloške...Tampone samo kad izlazim...Il kad sam s dečkom...Mislim da tampone ne bi smjela ostavljat preko noći. Vjerovatno spavaš duže od 5 sati, a tampon ne smije biti u tebi duže od tog vremena, zbog toksičkog šoka i bakterija koje se razviju !
xxx_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2008., 16:04   #52
tamponi su savakako puno bolji.jedini nedostatak im je što se s njima osjećam jako naduto i vijek me više boli maternica...

koja je razlika između tampax compak i tampax s aplikatorom?
jelena-85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2008., 16:32   #53
Moja priča sa stavljanjem prvog tampona je smiješna... stavila sam ga prvi put tek nedavno, zbog jednog nastupa... i gurnula sam ga samo da cijeli uđe i začepi rupu, nisam znala da treba dublje kad sam izašla van iz wc-a osjetila sam ga pri svakom koraku, sestra mi je smijala pa sm ga osjetila i kad sam se ja smijala s njom onda si je moja sestra išla stavit da mi da instrukcije.. moš mislit, ona ga je isto stavila prvi put i još nije imala mengu.. i onda nije znala kak da ga izvadi i bojala se da će končić puknut i onda smo zvale mamu i vrištale od smijeha da ne može izvadit tampon.. joj jadna mama s nama.. neki dan smo se tukle na trgu ko će sjedit naprijed u autu khm, da se vratim na temu.. ugl, tampon stavljam samo kad trebam obuć tange na nešto il kad imam nastupe, super mi je s njim, al nije mi baš drag kad ga trebam izvadit, ponekad izađe lakše, ponekad teže,al je uvijek neki neugodan osjećaj.. tak da zasad još uvijek češće koristim uloške.. makar strašno ne volim kad mi se urežu u kožu i kad mi je sve crveno
Patuljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2008., 16:34   #54
tamponi vs. hig. ulošci

pontoni
__________________
Sredijo sam Bandu!
jebate led is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:05.