Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2010., 13:58   #21
Ja se često s njima susrećem
__________________
Da biste birali između dva zla, morate isprobati oba.
CondoR is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 14:09   #22
Bila sam s 21 godinom. Iako sam htjela otići u pubertetu. No to sam preživjela
Kleopatre is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 14:39   #23
Početkom osnovne škole sam prvi put bila kod psihologa, a početkom srednje kod psihijatra. Imam 18 godina i još uvijek posjećujem psihijatra.

Poslano sa mog 6039Y koristeći Tapatalk
Silence. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 19:52   #24
Kod psihicke sam otisla s 16, na preporuku lomice. A zena je bila skroz nekompetentna. Poslije kod jedne psihologice koja me se maltene prepala, isto nekompetentna. Treca je bila kakva takva sreca.
Hostija is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 20:37   #25
Tek sa 31g nakon rastave braka, a trebalo sam sa nekih 16 nakon osnovne jos.
salevart is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 22:33   #26
Ja tek s 40 godina. Bila sam normalnija u mlađim danima, izgleda.
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 09:30   #27
stara me prvi put vodila s 12 godina, jer nisam bila zainteresirana za školu i učenje, pa je žena mislila da nešto nije u redu samnom. do dana današnjeg nisam saznala da li je ona očekivala da će joj psiholog reći da sam smanjenih umnih sposobnosti ili da postoji konkretan problem/razlog zbog kojega "podbacujem". ispala sam najnormalnija.
sljedeći posjet psihologu i psihijatru sa 37 godina, ovo proljeće.
nema potrebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 13:03   #28
18. ne želim razmišljati o tome jel to prerano ili prekasno, imao sam problema i prije, ali sam se uspio boriti s njima. Doduše mučio sam se, ali ipak sam uspijevao.
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 17:20   #29
Sa 16. Nisam išla u školu nekoliko tjedana - ujutro bih se spremila, uzela torbu i u nju stavila samo jednu bilježnicu u koju sam piskarala gluposti i pokušavala crtati. Vozila sam se tramvajima, obično krug istom linijom. Par puta sam otišla u kino. Jednom sam u tramvaju (gdje drugdje) srela poznanika s kojim sam bila u istom društvu, ali nikad nismo razgovarali. Taj put jesmo i skužila sam da je on još više u kurcu nego ja. Taj dan sam gledala neki glupi triler. Je li tada, ili nešto kasnije, shvatila sam da ne mogu više tako, da će me netko skužiti. Otišla sam doktorici po ispričnicu i uputnicu za psihologa, a onda tamo.

U čekaonici su svi bili mlađi od mene. Jedna slatka mala kleptomanka. Jedna druga cura koja je rekla da je ovdje zbog strahova. Pitala sam je čega se boji. Rekla je da se boji ljudi. To mi je bilo čudno, ljudi nisu zmije ili pauci da ih se treba bojati. I prije nego što sam došla na red shvatila sam da ne pripadam tamo, baš kao što nisam pripadala u svoj razred, svoju školu, svoju obitelj. Svejedno sam ušla.

Istresla sam sve, čak sam i zaplakala par puta. Ženska mi je dala par nekih glupavih savjeta. Zapisala je da imam adolescentsku krizu. I hrpu drugih netočnih navoda. Kao da me uopće nije slušala. Nisam više išla kod nje. Nekako sam izgurala do kraja srednje škole, upisala faks i onda je sve bilo u redu.

Svaki moj sljedeći pokušaj odlaska šrinkoterapeutima završio bi na sličnu šemu. Ja pričam jedno, oni zapisuju drugo, stavljaju neku šifru i tak. Nema od toga neke koristi, jer kao što reče pjesnik - "sve bolesti mojih živaca potječu od primitivaca".
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:44.