Natrag   Forum.hr > Društvo > Svijet oko nas > Poljoprivreda

Poljoprivreda Kako privređivati plodovima zemlje

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2010., 17:02   #1
Question Krimler

Može me netko naučiti kako izgleda krimler? Znam da je valjak i da služi za razbijanje većih agregata i ravnanje površine u sklopu predsjetvene pripreme ali ga nisam nikad vidjela.

Možda netko ima i sliku... Bila bih vrlo zahvalna .
It is cruel, you know, that music should be so beautiful. It has the beauty of loneliness of pain: of strength and freedom. The beauty of disappointment and never-satisfied love. The cruel beauty of nature and everlasting beauty of monotony.
Göttspöđä is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2010., 21:25   #2
prvo mi objasni kako postaviti sliku
zvonahr is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2010., 22:20   #3
Najprije moraš uploadati sliku. Preporučujem http://imageshack.us - klikni na browse, odaberi sliku i klikni na upload now.

Kad se uploada, izbacit će ti se popis linkova. Odaberi forum thumbnail i iskopiraj link (selektiraj ga i desnom tipkom miša klikni na copy).

Onda u post na forumu zalijepi to što si iskopirao.

Ako još šta nije jasno, pitaj.

Još nešto... Ako već imaš sliku negdje uploadanu, klikni na ovu malu Zemljinu kuglu nad okvirom u koji pišeš i ubaci link.
It is cruel, you know, that music should be so beautiful. It has the beauty of loneliness of pain: of strength and freedom. The beauty of disappointment and never-satisfied love. The cruel beauty of nature and everlasting beauty of monotony.

Zadnje uređivanje Göttspöđä : 11.02.2010. at 10:31.
Göttspöđä is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2010., 18:10   #4
http://img237.imageshack.us/img237/5...0128zt3.th.jpg

Evo jedan krimler ili sjetvospremač,ovisno kako ga gdje zovu.E sada tu postoje raznorazne kombinacije sa ili bez prednjeg valjka,grede-blanje koja može iči i ispred radnih organa ili iza ispred zadnjih valjaka ili je nema.Jednostruki ili dvostruki valjci,različitih veličina obujma i izvedbe.Radni organi ( ovaj na slici ima tkz pačje noge ) postoje u izvedbi kao na slici,te u izvedbi kao na običnoj drljači-zubači.U Izvedbi tipa drljače opet postoje različite izvedbe radnih organa.
Eto da nepišem više bespotrebno,nadam se da sam pomogo,ako treba više reci.

Sliku sam namjerno postavio takvu da se sve vidi bolje.

Zadnje uređivanje somied : 11.02.2010. at 18:13. Reason: link promjenjen u thumbnail
zvonahr is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2010., 18:18   #5
Pomogao si mi jako puno, meni je trebala samo točna slika (a i bila sam na krivom tragu, mislila sam da je krimler samo valjak , nisam nigdje iskopala sliku).

Hvala ti puno
Göttspöđä is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2010., 18:33   #6
Eto super da sam pomogo,ako išta zatreba u pitanju poljoprivrede,strojeva samo upitajte,inače poljoprivreda mi je i zanimanje i posao.
zvonahr is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:33.