Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.12.2012., 22:23   #501
Quote:
bodulas kaže: Pogledaj post
Ok, jebe mi se i za njega i za njegovu nedužnost ili krivicu, kako mi se jebe i za Srbe i Srbiju.
Moje je pitanje po čemu je ova tema zaslužila toliko pozornosti u odnosu na prosvjede u Sloveniji? Nit nam Kosovo nešto znači nit nam je blizu nit je taj Haradinaj po bilo čemu bitan lik za Hrvatsku a u momentu se nakrcalo 25 stranica. S druge strane tu pod nosom dešavaju nam se stvari koje se mogu izroditi u nešto više ili eventualno preslikati u nešto slično kod nas a o tome uopće nije otvorena posebna tema nego ima par postova u općoj temi 'Slovenija'. Bitno da imamo želju odvojiti se od Balkana. Moš mislit.
O itekako je bitan i itekako važan. Njegova je zemlja bila napadnuta od istih razbojnika kao i naša. Pod istim su znakovljem i u ime istog velikosrpstva razbojnici klali i njegov i moj narod. I njega su kao i naše generale opanjkali i zatvorili ne bi li izjednačili krivicu.
Pravda je na kraju pobjedila i istina izašla na vidjelo. U današnjem je svijetu to prava rijetkost i takvom jednom događaju treba posvetiti dužnu pažnju i proslaviti to.
Ukoliko misliš da su slovenske radničke sportske igre bitnije, izvoli, otvori temu.
Blesavo je i priglupo dolaziti na druge teme i objašnjavati ljudima da su te teme da su manje bitne od onoga što tebe zanima
Rufio is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2012., 22:29   #502
Quote:
bodulas kaže: Pogledaj post
Gdje ste vi skrenuli svi skupa?!?!?! Na temi o Šiptaru nebitnom za Hrvatsku raspredate i Jasenovac i ostalo sa nebitnim Srbima a na temi koja nam je bliska ( prosvjedi u Sloveniji ) nema ni riječi. Je li bitnije naslađivanje (jer slavljenje Haradinajeve slobode nama ne znači ništa drugo nego naslađivanje da srbima crkne krava) ili pogled u ono što nas čeka sutra a dešava se tu na 100-tinjak km?
Albancu.
Šiptar je pejorativni izraz kod komšija za južne, kao i ustaša i balija za zapadne susjede.

A prosvjedi u Ljubljani sinoć - obična režija aktualnog predsjednika i njegovog kruga jer je shvatio da mu izmiče stolica.

Uostalom takve luzerske prosvjede smo imali lani na proljeće, također je šetala fejsbuk ekstremna ljevica i desnica koje su se uz to pofajtale s policijom u Radićevoj iskoristivši braniteljski prosvjed radi uhićenja Purde.
Čemu da se čudimo oko Slovenije kad oni kasne za nama skoro dvije godine u tom smislu?

I temu o Sloveniji imamo - a na njoj te danas nismo vidjeli, stoga

Zadnje uređivanje Samwell Tarly : 01.12.2012. at 22:34.
Samwell Tarly is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2012., 23:38   #503
Quote:
bodulas kaže: Pogledaj post
Ok, jebe mi se i za njega i za njegovu nedužnost ili krivicu, kako mi se jebe i za Srbe i Srbiju.
Moje je pitanje po čemu je ova tema zaslužila toliko pozornosti u odnosu na prosvjede u Sloveniji? Nit nam Kosovo nešto znači nit nam je blizu nit je taj Haradinaj po bilo čemu bitan lik za Hrvatsku a u momentu se nakrcalo 25 stranica. S druge strane tu pod nosom dešavaju nam se stvari koje se mogu izroditi u nešto više ili eventualno preslikati u nešto slično kod nas a o tome uopće nije otvorena posebna tema nego ima par postova u općoj temi 'Slovenija'. Bitno da imamo želju odvojiti se od Balkana. Moš mislit.
Tebi je netko zabranio otvaranje neke kvalitetne teme ili mi je nešto u Pravilima pdf. Politika promaklo????
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2012., 11:37   #504
Quote:
Kosovo je jučer zatražilo istragu o radu bivše glavne haške tužiteljice Carle del Ponte nakon što je bivši kosovski premijer Ramush Haradinaj na Međunarodnom kaznenom sudu za bivšu Jugoslaviju (ICTY) dvaput oslobođen optužbi za ratne zločine.

Kosovska je vlada u priopćenju optužila Del Ponte za zloporabu vlasti i nanošenje štete ugledu Kosova. Njezine ovlasti toliko su prekoračene i zlorabljene da je podignula potpuno neutemeljene optužnice, navodi se u priopćenju i dodaje da je ugled optuženih i kosovske države ocrnjen.

Kosovska vlada stoga poziva Predsjedništvo ICTY-ja, UN i ostale međunarodne vlade da istraže njezine ilegalne akcije.

Dužnosnici na sudu u Haagu nisu bili dostupni za komentar.
http://www.hrt.hr/index.php?id=vijes...ash=dbda59827f

a Sud teoretski može pokrenuti istragu protiv nje?
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:55.