Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2006., 15:53   #41
Ja sam se kod zadnjeg prekida, prije 6-7 mjeseci ošišala full kratko i ofarbala u tamnosmeđe. Rekla sam si, dok mi kosa ponovno ne izraste do dugačke, ne želim imati nikakvih veza (ozbiljnih). No, sada mi je već skoro do brade, pa sam opet spremna za nekog novog - čak sam ponovno i plava

Dođe nešto kao Ja = Samsonica
__________________
sweet, tender & lethal
MilaMalaPlava is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2006., 16:23   #42
Quote:
MilaMalaPlava kaže:
Ja sam se kod zadnjeg prekida, prije 6-7 mjeseci ošišala full kratko i ofarbala u tamnosmeđe. Rekla sam si, dok mi kosa ponovno ne izraste do dugačke, ne želim imati nikakvih veza (ozbiljnih).
Kao, "MilaMalaPlava, ocemo biti zajedno? ", a ti: "Žao mi je ne mogu, kosa mi nije još dovoljno duga."
aktovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2006., 21:51   #43
Ja sam negdje proćčitala da podsvjesno šišanjem dokazujemo sami sebi kako ipak imamo kontrolu nad sobom..
The Scrat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2006., 22:00   #44
Ja uopće nemam frizuru. Meni glava izgleda ko da je kosa slučajno tamo narasla. Nikad u životu nisam uspjela promijeniti frizuru. Osim kad sam se ošišala mašinicom na milimetar. A to nije bilo u doba prekida nego kad mi je ondašnji dečko išel u vojsku pa smo se zajedno ošišali da vidimo kolko će meni kose izrast dok je on u vojsci. Izraslo mi je pun kurac. Skoro smo prekinuli koliko je bio ljubomoran.
__________________
Smoke-free od 10. 01. 2012.
Cyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2006., 15:10   #45
Quote:
Kent kaže:
spike ima talent za žene
čini se
kuži sve blesave finte
Respect spajku, ali da bi skuzio sve blesave finte, mislim da bi jednom covjeku trebalo vise tisuca godina zivota
Sudden Sid is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2006., 19:46   #46
Quote:
Sudden Sid kaže:
Respect spajku, ali da bi skuzio sve blesave finte, mislim da bi jednom covjeku trebalo vise tisuca godina zivota
glupost je neuništiva kažu idijoti
a einstein je mislio da svemir možda i ima granica, ali za glupost nije siguran

no, glupi smo ponekad svi, pa tako i muškarci i žene
jedino što je nevjerojatno kako vrlo pametni ljudi mogu postupiti neopisivo glupo

ali ovo sa promjenom frizure, kupnjom cipela i kupovanjem kremica u depresiji nije vezano za 'glupost', već za simpatičnu šašavost i zajebanciju

tako možemo postaviti i topic na MK jesu li vam motor, gitara i fotić falusni simbol, simbol za veći i dodatni penis?
Kent is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2006., 00:46   #47
OT: to (promjena) se savjetuje svakoj zeni koja je u depresiji, iz bilo kojeg, pa i tako glupog razloga.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:31.