Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo > Prekršajno i kazneno pravo

Prekršajno i kazneno pravo Prometni prekršaji, istrage, pretrage i pregledi, zatvor, novčane kazne i dr.

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 12.12.2015., 02:09   #11
meni prijeti korupcijski sustav .. mafijaski odnosi .. prijete mi stalno .. svaki dan me ucijenjuju .. strahujem za svoj zivot i zivot svojih bliznjih .. ma kad bolje razmislim strahujem i za sami sustav koji mi prijeti .. meni da necu imati nikada ni obitelj ni djecu ni nista nikada jer ce sve unistiti ali i za njoihovu djecu ako ce ih imati sto im stvaraju takav svijet a ako im zelim pomoci samo dobijem jos vise prijetnji .. teror je njihova demagogija .. demonstracija sile uredno svake godine nekoliko ptuta javno pred primitivnim izdresiranim ovcama koje bacaju svoju janjad pred njihove tenkove pa onda asfaltom prekriju krvave tragove

prijete mi svakodnevno na svim razinama .. preko susjeda mi porucuju da je stanje tesko i sto sve rade i sto su sve u stanju napraviti .. traze svako malo sve vise pod prijetnjom da ce uzeti jos vise a obecavaju mi da ce me unistiti ako se oglusim na njihove pretnje .. da nema zivota .. da nema drugog nacina .. da jedino korupcija i iskoristavanje ljudskog mesa ko stoke je buducnost za koju bi trebao biti sretan i zahvalan stovise sto su mi je poklonili tako velikodusno .. zahvalan biti ja bi trebao sto me vec nisu ubili .. svaki dan ja bahato zaboravljam nakloniti se milostivosti njihovoj .. sto mi dopustaju da im sluzim i robujem i umjesto da se sam kaznjavam prisiljavam ih da svoju energiju trose na discipliniranje moje svojeglavosti

hoce li sudac sam sebi presuditi .. hoce li policajac sam sebe uhapsiti ..

ja sam zrtva .. pa nemogu sam sebe kazniti .. cekaj cekaj .. pa ja bi trebao kazniti onoga tko me terorizira zar ne .. na teror cemo odgovoriti terorom

da rezimiram ..

molio bi pravni lijek protiv pravnog otrova?

unaprijed hvala
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:39.