Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Pogledaj rezultate ankete: Dali znate da postoje prirodni lijekovi za sve bolesti?
Znam 4 100.00%
Nesto sam cula/cuo 0 0%
Nisam znala/znao za sve bolesti 0 0%
Ne, koristim samo sluzbenu medicinu 0 0%
Glasovatelji: 4. Ne možete glasovati u ovoj anketi

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 15.09.2017., 00:42   #10
Do Biljke:
Ok, to je to śto sam htio ćuti: "zdravo je jer se prodaje u svakoj trgovini zdrave hrane"
Alkohol, duhan itd isto prodaju skoro u svakoj trgovini s hranom.
A u trgovinama s zdravom hranom prodaju medju ostalim i umjetni zasladjivać na bazi Saharina, koji je drugi najveći uzroćnik raka (da je uzroćnik raka dokazali znanstvenici -nadji u netu)

Btw pitanje da li je zdravo odnosilo se je, jer si ocjenjivao ulje od konkretnog proizvodjaća a ne svi rade zdrava ulja, jer neki producenti rade iskljućivo rafinirana ulja a ona nisu zdrava, a u najmanju ruku daleko manje od hladno presanih.
Toliko od mene do Tebe.

Za ostale:

Śto se tiće ulja od konoplje a i ostalih ulja najvażnije je dali piśe na njima da su hladno presana.
Npr prodaje se ne malo ulja u time konopljinog, koje je rafinirano i skoro da nema nikakve veze sa zdravljem o ćemu neki znaju ali mnogi njih ne, pa seżu za tim uljima na policama u trgovinama a npr pored njih stoji (skuplje) ulje od iste biljke, koje je hladno presano.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:14.