Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 28.09.2017., 16:24   #11
Quote:
Blackorwhite kaže: Pogledaj post
moje iskustvo sa konjukcijom tranzitnog Ju na vladara 5. polja Plutona je bila jedna prilika s muškom osobom.Pluton mi je u natalu re,pa je i ta osoba koju sam ja srela, iz prošlosti.Taman je kao išao od doktora,navečer,čovjek je inače dosta okrugao, malen,inače tiho priča.Nekak da bi ga mogla tog trena svrstat u osobine Plutona, i još to susret po mraku...
Obzirom da je on iz prošlosti,nije se jedan ponovni susret dalje razvio u nešto čvršće,nego mi je to eventualno susret bio pod sretnim okolnostima.Toliko mi je dao tr Jupiter svojom konjukcijom na vladar 5. polja Plutona.
Zanimljiv i svakako vrijedan upis jer pluton vlada prirodno 8.poljem pa generalno konjukcijom tranzitnog jupitera na samoga plutona vladara 5.polja mogu se stvoriti okolnosti za ozbiljniju vezu(seksualnu);što kod mene osobno nije u fokusu jer takvo nešto već postoji duži period.

Kod mene je fokus striktno na karijeri i igrama na sreću jer su kao i što sam napisao aktivirani određeni vladari koji potvrđuju tezu.

poprilično sam siguran da je u ovome tvome slučaju osim tranzitnoga jupitera i svoje prste imao uran jer kako kažeš susret se desio naglo i neočekivano.
__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.
intercepts is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:42.