Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.10.2017., 15:17   #781
Yaaas!
Mnogo smo jaki!
Samo melji macko.

Al brutalan zdrijeb za jedan MM.

Sad u Sangaju isto. Kina nas nikad nije voljela.



Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
Solna Kiselina is offline  
Old 08.10.2017., 15:18   #782
Na stranu Nickovo ponašanje koje je van pameti i žešći pucanj u koljeno, bilo je u meču divnih poteza. To što Rafa radi i što sve može izvući... I nakon ovoliko godina ostajem bez teksta.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 08.10.2017., 15:19   #783
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Bilo bi OK da Nick podere Nadala sutra, pitanje je samo u kojem će se izdanju pojaviti.

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
Rafa ga je muški poderao, sa 6:2 6:1 u setovima, Rafa je pravi šampion, pravi No1.

Bravo Rafa, još jedna titula je u džepu.
Gill01 is offline  
Old 08.10.2017., 15:21   #784
Cekaj malo kako...62 61..Grku nitko u cijelom turniru nije mogao nista na servisu... moze kakvo objasnjenje... moram snimku pogledat, ne vjerujem ovome dok ne vidim...
John_Wayne is offline  
Old 08.10.2017., 15:22   #785
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Cekaj malo kako...62 61..Grku nitko u cijelom turniru nije mogao nista na servisu... moze kakvo objasnjenje... moram snimku pogledat, ne vjerujem ovome dok ne vidim...
Deja vu.

Johne, stvarno pogledaj pa čekam komentar. I na jučer i na danas.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 08.10.2017., 15:27   #786
Koliki pehar I plišanac
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 08.10.2017., 15:28   #787
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Cekaj malo kako...62 61..Grku nitko u cijelom turniru nije mogao nista na servisu... moze kakvo objasnjenje... moram snimku pogledat, ne vjerujem ovome dok ne vidim...
Moze, moze.
Danas je igrao s najboljim na svijetu.

Quote:
lyra777 kaže: Pogledaj post
Super odijelo, najljepši si, najbolji si.
E, da. Konacno nista ne sljasti, jedna prava muska opravica.
Solna Kiselina is offline  
Old 08.10.2017., 16:50   #788
Na ovoj razini igre mu se samo može kapa skinut
vabank is offline  
Old 08.10.2017., 19:18   #789
Kyrgios je teska budala, dovoljna je njegova izjava da ne voli tenis i da ga igra jer mora.


Sent from my iPhone using Tapatalk
ChandlerB is offline  
Old 08.10.2017., 20:13   #790
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Deja vu.

Johne, stvarno pogledaj pa čekam komentar. I na jučer i na danas.
Sto se tice jucerasnjeg meca, zaista, bio je puno neizvjesniji i izjednaceniji nego li je to krajnji rezultat mozda sugerirao. Nadal je jednostavno bolje koristio kljucne break lopte i to je bilo to. Dimitrov cak nije uopce lose igrao u odnosu na krajnji ishod meca.

Sto se tice danasnjeg, to cu ti javit kad pogledam snimku. Jos uvijek ne vjerujem da je Kyrgios ispusio sa tako velikom razlikom, bit cu iskren pa reci da sam ocekivao njegovu pobjedu s obzirom na to kako je igrao do finala gdje mu nitko nije uzeo servis osim Mische Zvereva jednom. Pogotovo na to kako je u polufinalu zaustavio mladjeg Zvereva. Pa onda sjetivsi se Cincinnatija, gdje je ocitao lekciju Nadalu. Tako da sam sve to uzevsi u obzir ocekivao vrlo tijesan mec i cak njegovu pobjedu. Ali, po tko zna koji puta pokazalo se da prijasnji nastupi zapravo ne znaci previse, odnosno ne smije ih se uzimati kao nekakvo cvrsto mjerilo. Meni kao Nadalovom fanu je drago da je ovako zavrsilo. Ali ovo je bilo brutalno gazenje, Nadal inace ovako pobjedjuje jedino kad igra na zemlji.
John_Wayne is offline  
Old 11.10.2017., 12:14   #791
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Cekaj malo kako...62 61..Grku nitko u cijelom turniru nije mogao nista na servisu... moze kakvo objasnjenje... moram snimku pogledat, ne vjerujem ovome dok ne vidim...
si pogledao onda? nisam vidio mec

za kyrgiosa samo znam da mu kvaliteta servisa zna dost varirati. ima dana kad mu ulazi stagod i kakogod hoce pa pusta ruku i na druge servise, a ima dana kad ga prvi nece uopce pa spusta brzinu samo da ubaci. a sto se tice rafe, on se tipicno udalji dosta iza osnovne jer fizikalija mu je takva da stize sto drugi ne mogu
__________________
istinska i jedina prava demokracija je vlast naroda
friendship is offline  
Old 16.10.2017., 14:18   #792
Borna
canca is offline  
Old 17.10.2017., 10:27   #793
Zato konačno pobjeda Bandere
Luyindula is offline  
Old 17.10.2017., 20:04   #794
Nadal otkazao Basel zbog koljena.
abrakadabraaa is offline  
Old 18.10.2017., 08:22   #795
Quote:
abrakadabraaa kaže: Pogledaj post
Nadal otkazao Basel zbog koljena.
Ćilić drugi nositelj, Borna prvi ispod crte za MD
Luyindula is offline  
Old 19.10.2017., 08:36   #796
Quote:
Luyindula kaže: Pogledaj post
Ćilić drugi nositelj, Borna prvi ispod crte za MD
Roger ima fantastičnu priliku po 8. put osvojiti turnir u rodnom gradu i prestići Lendla na vječnoj listi po ukupnom broju osvojenih turnira (95).

Nema Nadala što je donekle očekivano jer se želi što bolje spremiti za Pariz, a finalom Pariza i sa dvije pobjede u grupi na završnom mastersu osigurava poziciju br.1 na kraju sezone.

Dobro je da nema Saše ali morati će pripaziti na nepredvidljivog Kyrgiosa. Ipak najveća opasnost bit će Del Potro.

Branitelj naslova Čilić ne bi trebao predstavljati prijetnju.
diantos is online now  
Old 19.10.2017., 13:55   #797
Bandera se ozlijedio u drugom setu, čini mi se gležanj, lako moguće kraj sezone. Mate Pavić ušao u polufinale parova u Stockholmu.
Luyindula is offline  
Old 19.10.2017., 14:03   #798
Ma gotova je sezona sigurno. Ozljeda nije teška toliko ali kada uzmeš u obzir Ivine godine i da je do kraja sezone ostalo jako malo turnira, ne vjerujem da će forsirati.
canca is offline  
Old 20.10.2017., 01:59   #799
Quote:
canca kaže: Pogledaj post
Ma gotova je sezona sigurno. Ozljeda nije teška toliko ali kada uzmeš u obzir Ivine godine i da je do kraja sezone ostalo jako malo turnira, ne vjerujem da će forsirati.
Mozda i kraj karijere?
abrakadabraaa is offline  
Old 20.10.2017., 09:55   #800
Quote:
abrakadabraaa kaže: Pogledaj post
Mozda i kraj karijere?
a ne vjerujem da je baš tako teško
canca is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:21.