Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.06.2006., 03:11   #201
ja sam sa svojom kozmeticarkom stvorila jako dobar i drugarski odnos.mi prvo popijemo kaficu,istracarimo malo i onda krenemo na depilaciju koja uvek ide istim tokom:noge pa prepone pa onda skinem cegice i totalno se opustim i nas dve skinemo svaku mogucu dlacicu i to me sve kosta verovali ili 500 din.to je oko 5 evra,ne znam koliko je to vasih kuna ali znam da nije sigurno 100 kn.verujte mi probajte tako bicete zadovoljne
__________________
******LEPOTA CE SPASITI SVET******
GAZDARICA BG is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2006., 21:42   #202
pitanje za vas koje rjesavate to epilatorom, koliko "duboko udjete" sa epilatorom? jel samo bikini zonu znaci uz rub kako ide bikini pa ono vise unutra s britvicom ili?
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2006., 22:51   #203
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2006., 20:57   #204
ja želim kupiti epilator, ali - jel ozbiljno on uništava kožu?

ima li nekih koji se dugo depiliraju s njim, a koža im je još uvijek lijepa i glatka?
__________________
savršenstvo je samo u našim glavama ...
icy_smiley_face is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2006., 19:12   #205
Quote:
Natch kaže:
epilatorom, s tim da bi morali definirati bikini zonu.
Epilator previše boli. Ja se s epilatorom riješavam dlaka na nogama ali bikini zonu baš i nebi s tim sređivala. Najpametnije ti je otić kod kozmetičarke kad bi već dugotrajniji učinak ili brijanjem. btw čupko ništa nevalja. imam doma neki hladan vosak i baš je bezveze
bebachica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2006., 19:15   #206
Quote:
icy_smiley_face kaže:
ja želim kupiti epilator, ali - jel ozbiljno on uništava kožu?

ima li nekih koji se dugo depiliraju s njim, a koža im je još uvijek lijepa i glatka?
Epilator ti je super i samo ćeš svaki put skužit koliko su ti dlačice zapravo tanje i rijeđe. Prvi put boli ali imaš leda da ti pomogne potrpit bol a kasnije se navikneš i koža ti ostaje lijepa i glatka
bebachica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2006., 19:30   #207
Ma daj, mozd ati je najbolje da prvi put uradis voskom, pa onda epilatorom samo sredjuejs sto izraste, jedino je poenta epilatora da redovno radis, ja se jos nisam usudila bikini zonu tim cudom inace sve ostalo radim epilatorom. Em koza uvijek bez dlaka, cim primjetim jednu dvije odmah palim masinicu, em se osjecas ljepse, ja cak radim ispod pazuha, i tu mi je super sad prije je bilo katastroafa sto od krema koje su me iritirale a zilet necu ni da pominjem. Sve su svemu super sprava, samo je koristi redovno, piling i cao djaci.
atena is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2006., 19:41   #208
mene i voskanje boli, ali što ću stisnem zubiće.
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2006., 20:37   #209
Quote:
atena kaže:
Ma daj, mozd ati je najbolje da prvi put uradis voskom, pa onda epilatorom samo sredjuejs sto izraste, jedino je poenta epilatora da redovno radis, ja se jos nisam usudila bikini zonu tim cudom inace sve ostalo radim epilatorom. Em koza uvijek bez dlaka, cim primjetim jednu dvije odmah palim masinicu, em se osjecas ljepse, ja cak radim ispod pazuha, i tu mi je super sad prije je bilo katastroafa sto od krema koje su me iritirale a zilet necu ni da pominjem. Sve su svemu super sprava, samo je koristi redovno, piling i cao djaci.
ovo sam htjela čuti
__________________
savršenstvo je samo u našim glavama ...
icy_smiley_face is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2006., 14:52   #210
iam super zenu za bikini, noge...
brazilku naplacuje 500 kn za 10 tretmana, a treba mi 1 mjesecno..
frendica je uzela uz to za jos 100 kn 10 tretmana depilacije ispod ruke, al mene to tak neak buba..
anyway, bila je i na rtl-u, stvaarno je dobra tak da sam s tim bez brige
martinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2007., 10:58   #211
Ja obožavam neobrijanu bikini zon lud lud za tim to mi je njam.Kad bi mi bar neka dala dlačice što je obrijala .
adisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2007., 15:10   #212
Ja uvijek izbrijavam, i bikini zonu i noge, tako sam se već navikla i tako mi je najbolje.
__________________
Kako oblikovati potpise
Natasha_s is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:34.