Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.07.2007., 18:03   #41


Ja sam Djevica, s tri planete u Djevici. Imam dosta njihovih strana, iako sam Riba u podznaku.
Inače, Djevice ne iskazuju ljubav riječima koliko to iskazuju djelima ( Djevice su uslužan znak Zodijaka )



P.S. Bilo bi previše šturo govoriti o slaganju Djevice s Rakom, ali evo -> Rak voli dom, a Djevica se voli brinuti o domu. Također, Rak želi sigurnost, a Djevica to može ponuditi. Ali dublje u to ne bi ulazila.
Magha is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2007., 22:08   #42
Quote:
Magha kaže: Pogledaj post


P.S. Bilo bi previše šturo govoriti o slaganju Djevice s Rakom, ali evo -> Rak voli dom, a Djevica se voli brinuti o domu. Također, Rak želi sigurnost, a Djevica to može ponuditi. Ali dublje u to ne bi ulazila.
Steta..

No ako se predomislis i napises ponesto jednu racicu ces jako razveseliti ..
Bunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2007., 00:57   #43
i jednu djevicu
__________________
akutna nejebica je stvar trenutka.
onog trenutka kada shvatiš da je zadnja stvar koja se digla u tvojoj blizini parket (c) shishachpudli
themoment is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2007., 01:22   #44
Iz iskustva ljudi koje poznajem: rak + djevica=brak barem ja dozivljavam te kombinacije skroz bracnim.
kachunchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2007., 01:24   #45


Pošto sam ja, Djevica, također u vezi s Rakom...
Po meni je ovo jako skladna kombinacija, ne samo što su ta dva znaka u skladno aspektu sekstila, nego iz više razloga: Rak je osjećajan, brižan znak kojem treba oslonac, potpora. Djevica tu ulazi kao sjajan igrač jer je razumna osoba što ju čini čvrstom. Koliko znam iz svoje veze, tu izbijaju male svađe kada Djevica ne izražava dovoljno svoje emocije. Rak se može osjećati kao obična budala jer želi nježnost i ljubav, stalno izljevanje naklonosti - kao što to i on radi. Ako se u početku to ne riješi, može biti stvarno problematično kasnije. Iz mog iskustva, čak iako sve sam to objasnila ovom Raku, on s vremena na vrijeme ponovno ispituje treba li smanjiti izljeve ljubavi, što radi pogrješno, imam li što za reći i sl. Sve u svemu, mirna veza između dva mirna znaka. Sve se svodi na brigu jedno za drugoga. Samo je problem u tome što Djevica svoje izljeve ljubavi ne iskazuje na nivou riječi, ali to ne znači da ih nema. S Rakovima treba strpljenja, pogotovo što ne zaboravljaju prošlost.


Eto, nešto iz mojeg iskustva. Koje inače nije veliko, ali ...eto. Ali da analiza bude prava, za to treba pogledati dublje u sinastriju, kompozit/davison... =)

Zadnje uređivanje Magha : 09.07.2007. at 02:35.
Magha is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2007., 10:44   #46
E bas ti hvala.. srce si.. ( tu cu stati da te pristedim daljnjih izljeva )

Kad te ovako citam, hmm.. k'o da citam svojeg, pardon, tog djevca.
Vi imate tako neki specifican stil pisanja, pricanja, ma svega..

Pomno si probrala zice i pustila ton od kojeg se pozeljeh kao nekad uvuci u rukav njegove jakne..

Cuvaj svog rakica..



( oprosti, nisam se mogla suzdrzati )
Bunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2007., 13:28   #47


Nema na čemu. Djevicama vlada Merkur, gdje je ovaj u domicilu ( sjedište planete ) i egzaltaciji ( položaj planete gdje se ona može najbolje izraziti sve svoje osobine, bilo dobre ili loše ), Djevice znaju s riječima ( Merkur=riječ ).

Želim ti sreću da se opet tamo zavućeš.


Magha is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2007., 22:20   #48
m0j rakić i nije baš vješt na riječima
niti pretjeran0m iskazivanju 0sjećaja
al da v0li pažnju - v0li
__________________
akutna nejebica je stvar trenutka.
onog trenutka kada shvatiš da je zadnja stvar koja se digla u tvojoj blizini parket (c) shishachpudli
themoment is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2007., 10:03   #49
Quote:
Magha kaže: Pogledaj post


Nema na čemu. Djevicama vlada Merkur, gdje je ovaj u domicilu ( sjedište planete ) i egzaltaciji ( položaj planete gdje se ona može najbolje izraziti sve svoje osobine, bilo dobre ili loše ), Djevice znaju s riječima ( Merkur=riječ ).

Želim ti sreću da se opet tamo zavućeš.


Ih, zar doista mislis da kad bi 'sreca' umocila svoje prste bi se u rukavu pomenutog naslo mjestasce u kojeg bi se racica mogla uvuci.. ??
Ta djevica si, valjda znas bolje od mene..

Pored toga, suvise grubo me je istresao.. i jos k tome ne jedini puta.
Jos jednom ne bih prezivjela, vjeruj mi.

Svejedno hvala.

Btw.. skroz sam off topik al' moradoh to reci.. bilo je jace od mene ..
I na kraju, rak ne bi bio rak kad ne bi izljubio djevicu..
Pa eto ti..
Bunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2007., 15:16   #50
ja sam djevica u podznaku strijelac

s vip.hr

'Dvostruke ste naravi; s jedne strane ste povučeni i suzdržani, a s druge društveni i željni površnih uzbuđenja. Opsjednuti ste uspjehom i karijerom, nespremni na posvećenost obitelji i život u tuđoj sjeni. Volite prirodu i životinje, a prema onima koje volite vrlo ste velikodušni.'

nisam zadovoljna, nisam....
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2007., 15:59   #51
trostruka djevica sa naglašenim neptunom
mrtva_pusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2007., 16:41   #52
mrtva pusa - sta ti je i podznak i mjesec u djevici ? Ili samo 3 druge planete ?
Self-portrait is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 22:00   #53
Quote:
Beast01 kaže: Pogledaj post
Što znate o DJEVICAMA i s kojim se znakovima slažu( konkretno muške djevice) podznak djevica, u Kineskom horoskopu Štakor.
Iz jedne knjige-slaganje sa drugim znakom-Prvi na listi svih znakova su muškarac djevica i žena bik,kao najidealnija kombinacija(sve što promišljena djevica izmisli žena bik ko od šale napravi,-drugi po redu su muš.lav žena vodenjak itd....
very300 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2007., 14:17   #54
Quote:
Self-portrait kaže: Pogledaj post
mrtva pusa - sta ti je i podznak i mjesec u djevici ? Ili samo 3 druge planete ?
Sunce, Venera, Mars... heh
mrtva_pusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2007., 16:52   #55
Quote:
mrtva_pusa kaže: Pogledaj post
Sunce, Venera, Mars... heh
Meni..znak, podznak, Merkur, Saturn i još nešto...

Nemam pojma što to znači, al prijavljujem
bema is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2007., 17:02   #56
A meni u Djevici : Sunce, Venera, Merkur, Uran i Pluton.
A mom muzu - sve ovo i jos plus Jupiter !
Self-portrait is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2007., 17:52   #57
Trostruka Djevica bi bila ASC, Sunce i Mjesec u Djevici.
Magha is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2007., 18:14   #58
Quote:
Magha kaže: Pogledaj post
Trostruka Djevica bi bila ASC, Sunce i Mjesec u Djevici.

Ne bih se baš složila
__________________
I want to give her everything. And I want to take everything from her.
mrtva_pusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2007., 19:51   #59
Quote:
mrtva_pusa kaže: Pogledaj post
Ne bih se baš složila

Prosvjetli me onda.
Magha is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2007., 14:48   #60
Quote:
fish 1968 kaže: Pogledaj post
Djevica i Strijelac

Ovo je vrlo platonska i neobična veza, pa makar se samo radilo o prijateljima, jer od njih ljubavnici nikada ne mogu ni postati. Djevica je vrlo inteligentno biće, što će vrckavog i nemirnog Strijelca odmah privući k njoj kao da se radi o privlačnosti magneta. Strijelac je oduševljen znanjem i metodičnošću Djevice koja će ga odmah šarmirati svojim posebnim intelektom, a Djevica će opet ostati šokirana količinom iskustva koje Strijelac posjeduje, a da nije nužno mnogo putovao po svijetu. Iako je ljubav posljednja stvar sa kojom će se Strijelac zamarati, Djevica bi ga mogla vrlo lako uvjeriti kako je ljubav najljepša stvar na svijetu ako je koristiš logično i u umjerenim količinama, što bi on čak i mogao prihvatiti, jer prevelikih iskustava Strijelci baš i nemaju, pa bi joj mogao u tome čak i popustiti. Oboje su pomalo nezainteresirani za seks, a jednako tako i oboje misle da je inteligencija mnogo važnija od ljubavi i to su stvari koje će to dvoje ljudi vezati kao prijatelje i dugo vremena nakon što im se veza ugasi, jer će uvijek ostati dobri prijatelji.
Ovo nije dobra veza za brak, već je više orijentirana na prijateljstvo i poštovanje, pa je takvom treba i održavati.
boldano - nije istina..uf, mi smo se.. cijele dane

...sad kad vise nismo zajedno i dalje se cujemo skoro svaki, svaki drugi dan...
...i nikako ne shvacamo kako iz ljubavi moze nastati toooliko mrznje koju stalno gledamo oko sebe...zato smo si mi dobri..i povremeno ne prijateljski samo dobri

Glupa krava is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:06.