Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.10.2016., 15:38   #6161
Quote:
Jaya kaže: Pogledaj post
Meni nisu naplatili prije 2 godine. Tamo sam iznajmila i oduševili su me.
Uglavnom, haljina koju sam htjela, bila je pre velika. Žena ju je "preheftala" na meni da vidim uopće oblik. Kad sam pristala na tu, prekrojila ju je točno po mojoj figuri i uz 2 probe - bila je savršena! Oprana i opeglana i po meni skrojena. Dali su mi ju unaprijed jedno 2 tjedna i morala sam ju vratit unutar tjedan dana iza vjenčanja.

Uz nju imaš pravo na haljinicu za male djeveruše (isto prekrojavaju) i sve dodatke (ukrase za kosu, torbicu, bundu, kišobran/suncobran..).
bila sam na probi u Nancy, ne plaća se proba. cure su predivne, stvarno. puste te da sama odabereš haljine koje bi probala, a ako je potrebno, i one ti predlože neke. ne navaljuju, vide ti po faci jel ti haljina po volji ili ne. i strašno su drage. i ono kaj si napisala- ako je na probi haljina malo velika, zakopčaju je (pripašu je tebi)
tashee is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2016., 10:27   #6162
Wink Polog za vjenčanicu

Tražim curu kojoj treba vjenčanica (Osijek). Naime, poletila sam, dala polog za haljinu, a sada bi odustala. Polog mi ne vračaju, zato trebam mladenku koja tamo želi uzeti vjenčanicu, pa da joj dam svoj polog, a ona meni lovu.
Katrin137 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2016., 21:21   #6163
Frendica je tako uzela, ali je cura koja je prodavala akontaciju naplatila 1000kn vrijednost od 1500
coralicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2016., 13:29   #6164
ja sam šivala kod Alduka vjenčanicu, ne mogu vam opisati koliko sam zadovoljna. na kraju me ispala vjenčanica jeftinije nego negdje najam.
dtur is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 11:51   #6165
Envyroom

Pozdrav cure! Zanima me zna li netko kako se kreću cijene vjenčanica iz Envyroom-a. Htjela bih kupiti haljinu ili dati šivati tako da najam ne bih.
blaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 16:21   #6166
Quote:
blaa kaže: Pogledaj post
Pozdrav cure! Zanima me zna li netko kako se kreću cijene vjenčanica iz Envyroom-a. Htjela bih kupiti haljinu ili dati šivati tako da najam ne bih.
Pisala sam na drugoj temi - od 6500 do 9900 kn. 10 posto popusta na gotovinu.
__________________
"Miss Golightly, I must protest!"
limelight is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 19:35   #6167
Quote:
limelight kaže: Pogledaj post
Pisala sam na drugoj temi - od 6500 do 9900 kn. 10 posto popusta na gotovinu.
Hvala
blaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 19:24   #6168
Quote:
francy kaže: Pogledaj post
U Katjushi imaš vjenčanica do 5000kn, proba se ne plaća, a osoblje je divno, tako da ti nije neugodno dok probavaš. Možeš probat haljina kolko god hoćeš, ja sam isprobala sve vrste, tj. od svakog tipa haljine barem jednu.


Ovo potpisujem! Ja sam tamo nasla svoju vjencanicu, a vlasnica Katja je stvarno divna i imaju prekrasne haljine!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sovica Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 19:38   #6169
Quote:
Sovica Zg kaže: Pogledaj post
Ovo potpisujem! Ja sam tamo nasla svoju vjencanicu, a vlasnica Katja je stvarno divna i imaju prekrasne haljine!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja idem u subotu u Katjushu!! Jedva čekam!
__________________
Dream until your dreams come true!
Ninuška18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 20:00   #6170
Quote:
Ninuška18 kaže: Pogledaj post
Ja idem u subotu u Katjushu!! Jedva čekam!
Sretno Ninuska 😊

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
assi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 21:11   #6171
Hvala assi! Javim dojmove
__________________
Dream until your dreams come true!
Ninuška18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 21:16   #6172
Quote:
Ninuška18 kaže: Pogledaj post
Hvala assi! Javim dojmove


Sretno! Nadam se da ce ti proci super kao i meni, kad sam ju probala znala sam da je to to, iako sam prije mislila da to cure malo preuvelicavaju i da ne postoji taj wow moment. Ali, postoji! Javi kako je proslo!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sovica Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 14:34   #6173
Quote:
dtur kaže: Pogledaj post
ja sam šivala kod Alduka vjenčanicu, ne mogu vam opisati koliko sam zadovoljna. na kraju me ispala vjenčanica jeftinije nego negdje najam.
možeš mi reći molim te kolike su otprilike cijene kod njega?
tedu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 23:14   #6174
Evo da i ja napišem svoje dojmove iz svoje potrage za vjenčanicom.

Za mene koja se praktički cijeli život bori s kilama i koja sma pod stresom kad god moram nešto kupit (hlače, haljine) ovo je bilo antistres putovanje

Obišla sam 2 salona, da bolja nisam mogla izabrati! Salon Katjusha i Royal bride.

Prvo sam otišla u Katjushu gdje nas je dočekala simpatična gđa Katja sa širokim osmijehom. Osjećala sma se opušteno cijelo vrijeme! Pokazala sam joj sliku 2 vjenčanice koje su stila kakvog sam tražila, ona mi je našla nešto slično i rekla da mi mogu sašiti točno takvu ako želim. Pogodila je odmah ono što mi se sviđa, a posebno mi se svidjelo kako mi je figura izgledala u haljinama (probala sam 2). Katja je preporučila šivanje po mjeri, i to kod njene ukrajinske dizajnerice, iako se može i kod nje sašiti za par tisuća manju cijenu..ali je baš jako jako preporučivala šivanje kod te dizajnerice (Tanja Grier mislim).
Na kraju sam bila uvjerena da ću ovdje dati šivati (bez dizajnerice), te sam vesela otišla dalje u Royal.

Bilo mi je glupo otkazivati termin pa sam ipak otišla da malo produžim to iskustvo.

Ako ste gledale američku seriju Say yes to the dress...e..pa takav je osjećaj Dočekala nas je vlasnica Ivana koja nas je ponudila pićem i objasnila sve, te se raspitala za vrstu haljina kakve mi se sviđaju, pa sam opet dala iste slike, iako sam htjela probati nešto što ne bih ni u ludilu kupila

Odvela nas je u "ormar" s haljinama i tamo zajedno sa mnom izabrala neke haljine koje su mi se svidjele. Nisu bile baš jednostavne kakve sam tražila, ali je kroj bio kakav mi paše. Preuzela me Megi koja mi je dalje nosila haljine i oblačila mi ih.. Do zadnjih 10 minuta sam bila uvjerena da ostajem pri Katjushi...e, onda mi je donijela jednostavniju, lepršavu haljinu...doduše, bila je premala, ali je rekla da se isto može sašiti po mjerama i model po mojoj želji...Cijena slična Katjushinoj...

Na kraju sam otišla na mukama jer sam bila prezadovoljna s oba salona, a nisam znala kojeg odabrati... Nakon par dana razmišljanja i uz sugestije moje pratnje odlučila sam se za Royal bride i mislim da sam dobro odabrala!

Oprostite na predetaljnoj analizi
__________________
Dream until your dreams come true!
Ninuška18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 07:41   #6175
Quote:
tedu kaže: Pogledaj post
možeš mi reći molim te kolike su otprilike cijene kod njega?
Oko 7.000kn, cini mi se.
coralicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 12:41   #6176
Poklanjam bon za Sposu od 1000kn vrijedi do 28.2. Ako nekom treba

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
assi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 19:49   #6177
Cure,jel moguce u zg doc probavat smo vjencanice, ako se ne udajes? To je rodendanska zelja od prijateljice pa me zanima jel moguce..
__________________
Možemo je Pametno i Fokusirano, 2 u 1.
VitaliK is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 23:38   #6178
Nitko te ne traži dokaz da se udaješ ako si to mislila... Ja bih rekla tvojoj prijateljici da odraste... Isprobavanje vjenčanica nije neka sprdačina. Samo žena koja se udaje zna koliko je posebno isprobavanje/šivanje vjenčanice, taj osjećaj se ne može opisati, i čisto sumnjam da će ga ona osjetiti, za nju će to biti haljina a ne vjenčanica.
__________________
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Aurora B0realis is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 14:21   #6179
Quote:
Aurora B0realis kaže: Pogledaj post
Nitko te ne traži dokaz da se udaješ ako si to mislila... Ja bih rekla tvojoj prijateljici da odraste... Isprobavanje vjenčanica nije neka sprdačina. Samo žena koja se udaje zna koliko je posebno isprobavanje/šivanje vjenčanice, taj osjećaj se ne može opisati, i čisto sumnjam da će ga ona osjetiti, za nju će to biti haljina a ne vjenčanica.
Ne kužim čemu ovaj napad...al iskreno. Svatko ima svoje veselje i neke svoje razloge.

Live and let others live....
Angelly is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 21:57   #6180
Imam i ja svoje razloge zasto sam reagirala, no nije uopce bitno, nije mi namjera bila napadati, ono sto je vazno je da je dobila odgovor a to je da moze isprobavati, a ovo sto sam ja rekla svoje misljenje to valjda svi mozemo na forumu
__________________
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Aurora B0realis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:00.