Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.11.2014., 22:50   #501
Znači, nije baš najnaj sexy, ali tada mi je valjda bio. Zbilja, ono baš sam slinila za john fruscianteom iz Pepersa. Jednom sam se napila i odlučila ga nazvat pa sam zvala informacije gdje su me ljubazno uputili da, ako želim zvati Ameriku, trebam nazvati informacije za van pa sam i njih zvala i tražila njegov broj u LA-u, ali nisu imali. Onda sam upitala ima li ga možda u New Yorku, na što mi je operaterka odgovorila da imaju, ali je broj tajan. Malo sam je davila da da broj, ali nije htjela. Eto, tako mi nije bilo suđeno da probam gitaristu pepersa :P
Sanj-Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2014., 22:51   #502
A dobar je i Tom Morello iz Rage Against Machine. Mljac!
Sanj-Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2014., 23:49   #503
Isusbog, ovo s zvanjem Frusciantea je najbolja priča ikad

Ko da poznate osobe imaju brojeve na izvolte. Pogotovo on koji je polupustinjak. Al nema veze, morala si pokušat
Maiya is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 00:06   #504
Quote:
Sanj-Chi kaže: Pogledaj post
Znači, nije baš najnaj sexy, ali tada mi je valjda bio. Zbilja, ono baš sam slinila za john fruscianteom iz Pepersa. Jednom sam se napila i odlučila ga nazvat pa sam zvala informacije gdje su me ljubazno uputili da, ako želim zvati Ameriku, trebam nazvati informacije za van pa sam i njih zvala i tražila njegov broj u LA-u, ali nisu imali. Onda sam upitala ima li ga možda u New Yorku, na što mi je operaterka odgovorila da imaju, ali je broj tajan. Malo sam je davila da da broj, ali nije htjela. Eto, tako mi nije bilo suđeno da probam gitaristu pepersa :P
isuse ovo mi je oraspoložilo večer
to čak ni meni ne bi palo na pamet da sam ne znam kak pijana

Quote:
Maiya kaže: Pogledaj post
Isusbog, ovo s zvanjem Frusciantea je najbolja priča ikad

Ko da poznate osobe imaju brojeve na izvolte. Pogotovo on koji je polupustinjak. Al nema veze, morala si pokušat
da, pitanje je jel on uopće i ima telefon
Mopsi 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 11:11   #505
Quote:
Maiya kaže: Pogledaj post
Isusbog, ovo s zvanjem Frusciantea je najbolja priča ikad

Ko da poznate osobe imaju brojeve na izvolte. Pogotovo on koji je polupustinjak. Al nema veze, morala si pokušat
A da, morala sam, bilo je to jače od mene. Znate ono kad se stvari već događaju, samo u vašoj glavi. Znači, stoposto sam sigurna bila da će mi teta na informacijama ljubazno dati broj, ali ništa

Btw. još jedan glazbenik koji mi je prejebeno dobar, a s ovih naših Balkanskih područja je. Rambo Amadeus. Jest da je sada već pomalo i ostario, ali taj čovjek pršti od šarma i karizme.
Sanj-Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 15:04   #506
Jel bio Zoran Predin?

__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 15:05   #507
Quote:
Sanj-Chi kaže: Pogledaj post
Znači, nije baš najnaj sexy, ali tada mi je valjda bio. Zbilja, ono baš sam slinila za john fruscianteom iz Pepersa. Jednom sam se napila i odlučila ga nazvat pa sam zvala informacije gdje su me ljubazno uputili da, ako želim zvati Ameriku, trebam nazvati informacije za van pa sam i njih zvala i tražila njegov broj u LA-u, ali nisu imali. Onda sam upitala ima li ga možda u New Yorku, na što mi je operaterka odgovorila da imaju, ali je broj tajan. Malo sam je davila da da broj, ali nije htjela. Eto, tako mi nije bilo suđeno da probam gitaristu pepersa :P
hahahah Koja priča..Ja sam u osnovnoj slinila za onim pjevačem Green day-a ,baš sam opsjednuta bila sa njim ali ne toliko da sam ga išla nazvat-Sad mi je on odvratan
Sila nečista is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 20:31   #508
Frusciante na telefonu Odlično
Vjerojatno bi mi se grlo osušilo ko Sahara.


Quote:
Sila nečista kaže: Pogledaj post
hahahah Koja priča..Ja sam u osnovnoj slinila za onim pjevačem Green day-a ,baš sam opsjednuta bila sa njim ali ne toliko da sam ga išla nazvat-Sad mi je on odvratan
I meni se sviđao. A i ovaj, zbog pletenica:


(Offspring, naime)
Shuriken is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 21:49   #509
Quote:
Sanj-Chi kaže: Pogledaj post
Znači, nije baš najnaj sexy, ali tada mi je valjda bio. Zbilja, ono baš sam slinila za john fruscianteom iz Pepersa. Jednom sam se napila i odlučila ga nazvat pa sam zvala informacije gdje su me ljubazno uputili da, ako želim zvati Ameriku, trebam nazvati informacije za van pa sam i njih zvala i tražila njegov broj u LA-u, ali nisu imali. Onda sam upitala ima li ga možda u New Yorku, na što mi je operaterka odgovorila da imaju, ali je broj tajan. Malo sam je davila da da broj, ali nije htjela. Eto, tako mi nije bilo suđeno da probam gitaristu pepersa :P
A pa stvarno

Billie Joe je i meni bia napet
__________________
Nacrtaj mi brkove.
LaPrimavera is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 22:06   #510
clickclick is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2014., 21:19   #511
Quote:
clickclick kaže: Pogledaj post
__________________
And peace all around may be your fortune.
Ostat ćemo sami ti i ja u svijetu kome rod i ne treba
Nevera is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2014., 13:11   #512
Hozier
RougeMatte is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2014., 13:24   #513
Rouge,baca malo na onog priku metalca.
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2014., 13:36   #514
Quote:
Fantasma kaže: Pogledaj post
Rouge,baca malo na onog priku metalca.
E, ima neke male sličnosti; visina i izbačeni zubi.

Zadnje uređivanje RougeMatte : 06.12.2014. at 13:37. Reason: j
RougeMatte is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2014., 23:13   #515
Na stranu što su Gilmour i Barrett itekakvi kandidati za ovu temu, Wright mi je oduvijek bio naročito drag i sviđao mi se zbog svoje nenametljivosti, a opet karizme.
__________________
Nobody cares. Work harder.
Miss Hyde is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2014., 08:39   #516

Sandiran is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2014., 18:56   #517



Paul Simonon -basist the Clasha ,predivan je bija dok je bija mlad ,a i sad je lip
Sila nečista is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2014., 23:30   #518
Quote:
Sila nečista kaže: Pogledaj post


Paul Simonon -basist the Clasha ,predivan je bija dok je bija mlad ,a i sad je lip
Meni su svi iz Clasha zgodni, cak i Mick sa onim svojim zubima

Dexter Holland iz Offspringa mi nije zgodan, al mi je tako super sto covjek ima doktorat iz molekularne biologije.
Ova prica sa Fruscianteom je urnebesna
Obozavam Pepperse, ali on mi nikad nije bio zgodan. Anthony je jedno vrijeme bio dobar, tamo u Californication fazi.
Hozier izgleda kao da nikad ne pere tu svoju kosu.
Ferro Maljinn is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 23:27   #519
Jedan jedini

TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 00:07   #520
Clash?




FridaDali is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:19.