Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.06.2006., 13:15   #1
Žene, zašto mijenjate frizuru nakon prekida?

Ja znam, ali me zanima znate li vi
__________________
microstock
*_spike is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2006., 13:16   #2
ne mijenjam frizuru nakon prekida.
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2006., 13:19   #3
ja mijenjam frizuru, tj. boju kose svako malo tak da ak se poklopi s prekidom, to onda može bit samo slučajnost
Nikol Nikol is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2006., 13:19   #4
o, spajče, pa čovjek bi očekivao da ćeš ti to skužiti.
zato što je promjena najbolji način za skrenut si pažnju s prekida, za krenut dalje. a frizuru je lakše promijeniti nego posao, stan, grad, državu, roditelje, prijatelje....
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2006., 13:21   #5
pa ja onda prekidam svaka 2 mjeseca.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2006., 13:22   #6
Quote:
Lali Puna kaže:
o, spajče, pa čovjek bi očekivao da ćeš ti to skužiti.
zato što je promjena najbolji način za skrenut si pažnju s prekida, za krenut dalje. a frizuru je lakše promijeniti nego posao, stan, grad, državu, roditelje, prijatelje....
Napisao sam da ja znam, ali me zanimalo znate li vi ili se to događa podsvjesno
__________________
microstock
*_spike is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2006., 14:30   #7
Quote:
pa ja onda prekidam svaka 2 mjeseca.


i ja isto tak
Ribica3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2006., 14:33   #8
Ja ne mijenjam frizuru, ali kada mi se nesto losije desi u zivotu, posto je jako dugacka, odrezem je oko 10 cm. Sama.
Tamica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2006., 14:50   #9
Frizuru mijenjam jako često, tak da je moguće da se poklopi s prekidom, ali jedno s drugim nema veze...
Nakon prekida obično počnem pit (naučila na forumu)...
__________________
Teško je biti skroman kad si savršen.
chrissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2006., 14:56   #10
Ja sam samo dva puta promijenila frizuru: jednom su mi je frizeri sami, bez mog pristanka odrezali na kratko iako sam se plakala (imala sam 12, gadovi gadni). I jednom nakon što sam bila tolko tužna zbog svih stvari koje su mi se dogodile... iako ustvari i nisu bile tako grozne, ali meni tada jesu, i počela sam dramatizirati, i razmišljala sam kako da se ubijem... bilo mi je dosta svega, onda sam odlučila da ipak neću, al da nešto moram uništiti i tako sam si odrezala kosu... mislila sam da ću se tako osvetiti svima, da će tako biti bolje, i nešto mi je govorilo da ću samo na taj način uspjeti prekinuti sa svime još mi uvijek nije jasno zašto sam mislila da ću se na taj način svima osvetit, ali mi je jasno zašto sam mislila da ću na taj način uspjeti prekinuti sa svime???
__________________
The Ninja devised an ingenious method of telling time by using a cat's eyes. Since a cat has such sensitive eyes, they adjust frequently as the sun passes through the sky.
brain_cell is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2006., 15:23   #11
Quote:
*_spike kaže:
Napisao sam da ja znam, ali me zanimalo znate li vi ili se to događa podsvjesno

Spajče, nije baš da se imaš čime hvalit tu Sumnjam da postoje psihički zdrave, manje više odrasle osobe koje ne znaju izvuć takav zaključak. Čak da se radi i o izuzetno glupim ljudima, u svakom savjetniku o prekidima je "Promijenite frizuru!" valjda među prvih pet stvari koje treba napravit da bi se smeće izbrisalo iz misli , tak da je opet teško pričat o, nou šit , podsvjesnom.
Silajn is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2006., 15:26   #12
Quote:
tilla kaže:
pa ja onda prekidam svaka 2 mjeseca.
O, BUKVE! pa ne znači da žene mijenjaju frizuru samo kad prekidaju. ja za zadnja tri prekida nisam promijenila frizuru. al da se događa da žene mijenjaju frizuru kad žele krenuti dalje ili kao simbolično mijenjanje nečega u životu - jest.
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2006., 15:27   #13
Quote:
tamica kaže:
Ja ne mijenjam frizuru, ali kada mi se nesto losije desi u zivotu, posto je jako dugacka, odrezem je oko 10 cm. Sama.
naprimjer ispucali vrhovi. tako i ja.
doduše, manje od 1o cm.
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2006., 15:56   #14
Quote:
Lali Puna kaže:
O, BUKVE! pa ne znači da žene mijenjaju frizuru samo kad prekidaju. ja za zadnja tri prekida nisam promijenila frizuru. al da se događa da žene mijenjaju frizuru kad žele krenuti dalje ili kao simbolično mijenjanje nečega u životu - jest.
ako je ona bukva, gdje da tebe svrstamo?

ja prečesto mijenjam frizuru/boju kose. zbog simboličnih nesporazuma s frizerkom.
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2006., 15:59   #15
Quote:
Lali Puna kaže:
O, BUKVE! pa ne znači da žene mijenjaju frizuru samo kad prekidaju. ja za zadnja tri prekida nisam promijenila frizuru. al da se događa da žene mijenjaju frizuru kad žele krenuti dalje ili kao simbolično mijenjanje nečega u životu - jest.
O, HRASTA

ne bi znala; napisala sam svoje iskustvo, a ono je takvo kakvo je.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2006., 16:03   #16
O kojoj frizuri pricamo?
Rajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2006., 16:06   #17
Quote:
Rajna kaže:
O kojoj frizuri pricamo?
upravo sam to htjela pitati
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2006., 16:10   #18
Još jedna pseudo znanstvena tema, a u cilju dokazivanja kako su žene slabiji (eufemistički rečeno) gluplji i neduhovitiji spol
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2006., 16:12   #19
Quote:
crtica kaže:
Još jedna pseudo znanstvena tema, a u cilju dokazivanja kako su žene slabiji (eufemistički rečeno) gluplji i neduhovitiji spol
ajme, i sve to samo po frizuri?
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2006., 16:15   #20
Quote:
just Sandy kaže:
ajme, i sve to samo po frizuri?
A čuj, nakon zadnje dvije teme istog autora, kojima je pokušao dokazati kako smo "slabiji" spol, ne treba mi kristalna kugla za shvatit kud plovi ovaj brod

Pogotovu nakon proročkog uvodnog posta:

Quote:
Ja znam, ali me zanima znate li vi
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:21.