Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.10.2007., 22:17   #121
Quote:
female kaže: Pogledaj post
evo ja sam ti djevica,u podznaku sam rak i super se slažem s jednom ribom već skoro 3 god
Ok,hvala na odg.
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2007., 00:13   #122
Za sve pripadnike ovog znaka,zanima me kako OSVOJIT djevicu(mušku)?--
da li taktizirate,promišljate svoj sljedeći potez u igri osvajanja--ili ste totalno iskrene--znam da se sviđam dotičnom,no slab je feedback--nekako imam osjećaj da se više očekuje od mene da nešto napravim.Mislim nije mi problem,ali moram znat dali je baš u tom stvar ili i vi radite prvi korak?
Malo ste čudan znak,čas ste tople,pa opet hladne--ne kužim to Zbunjujete me djevice
Da vas čujem?
d@nchy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2007., 18:04   #123
Quote:
d@nchy kaže: Pogledaj post
Za sve pripadnike ovog znaka,zanima me kako OSVOJIT djevicu(mušku)?--da li taktizirate,promišljate svoj sljedeći potez u igri osvajanja--ili ste totalno iskrene--znam da se sviđam dotičnom,no slab je feedback--nekako imam osjećaj da se više očekuje od mene da nešto napravim.Mislim nije mi problem,ali moram znat dali je baš u tom stvar ili i vi radite prvi korak?
Malo ste čudan znak,čas ste tople,pa opet hladne--ne kužim to Zbunjujete me djevice
Da vas čujem?
voziti dobar auto ,...
Cicka Micica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2007., 21:40   #124
Mmm,može nekaj malo realnije pliz?
d@nchy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 00:35   #125
Djevice ti očekuju ne samo prvi korak nego i doslovce sve korake . Vole biti zavedeni, više nego zavoditi ; važi i za muške i ženske djevice .
Moš si zamisliti kako to zna bit mukotrpno kad su i on i ona - djevice .
Self-portrait is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 00:37   #126
Quote:
Cicka Micica kaže: Pogledaj post
voziti dobar auto ,...
Ma neeee...djevice ne padaju na materijalno. Vole intelekt i sigurnost (ali u smislu prisnosti, vjernosti)
Self-portrait is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 00:58   #127
Djevicu možeš osvojit JEDINO AKO ona želi biti osvojena.

Nema druge...Čim osjetiš da ti je dala "mig" napadaj, ali polako... neprimjetno.. decentno.. Pravi se da te zanima sve što govori, pohvali njegovu inteligenciju i životne stavove, i ono najvažnije; neka misli da mu želiš biti prijateljica... Dakle, ne trabunjaj mu o ljubavi,seksu,vezama barem prvih par tjedana(ako ne i mjeseci.. vjeruj mi na riječ; ja sam djeva )...
Moraš težit savršenstvu, odnosno, on mora BAREM misliti da težiš savršenstvu... Ne smiješ nikako ispasti nesigurna kada pričaš o svojim željama i nakanama za budućnost.. i o uspješnoj realizaciji istih. Djevica mora znat da imaš sve konce u rukama, pogotovo kad je riječ o tvome životu. Djevica te ne namjerava babysitat. Dakle, gard "imam sve po kontrolom".

I nikada, ali NIKADA ne pričaj o svojim bivšima ... čak i kada su se stvari između vas već "razvile"..
Ne kasni.
Ne kritiziraj (to je naš posao).
Ne smrdi.
Ne prostači.
Ne viči u javnosti.
Ne romantiziraj.


I da, rijetko ćeš u potpunosti osvojiti Djevicu, čak iako ti se "zalomi" Djevica ti to nikada neće dati do znanja.



Sretno, trebat će ti
__________________
I want to give her everything. And I want to take everything from her.
mrtva_pusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 01:04   #128
Quote:
Self-portrait kaže: Pogledaj post
Djevice ti očekuju ne samo prvi korak nego i doslovce sve korake . Vole biti zavedeni, više nego zavoditi ; važi i za muške i ženske djevice .
Moš si zamisliti kako to zna bit mukotrpno kad su i on i ona - djevice .

Znam
__________________
Ako duboko pogledaš u moje oči, vidjet ćeš mi dušu...
i znat ćeš kakva sam i što osjećam ...
al' molim te šuti, jer to je samo tvoja spoznaja...
Antibacterial is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 07:13   #129
Self-potrait i mrtva pusa, POTPUNO ste u pravu!

ni sama ne bih bolje napisala, super mi je što se dosta ljudi na forumu jako kuži u horoskope.
ray ban is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 12:08   #130
Quote:
mrtva_pusa kaže: Pogledaj post
Djevicu možeš osvojit JEDINO AKO ona želi biti osvojena.

Nema druge...Čim osjetiš da ti je dala "mig" napadaj, ali polako... neprimjetno.. decentno.. Pravi se da te zanima sve što govori, pohvali njegovu inteligenciju i životne stavove, i ono najvažnije; neka misli da mu želiš biti prijateljica... Dakle, ne trabunjaj mu o ljubavi,seksu,vezama barem prvih par tjedana(ako ne i mjeseci.. vjeruj mi na riječ; ja sam djeva )...
Moraš težit savršenstvu, odnosno, on mora BAREM misliti da težiš savršenstvu... Ne smiješ nikako ispasti nesigurna kada pričaš o svojim željama i nakanama za budućnost.. i o uspješnoj realizaciji istih. Djevica mora znat da imaš sve konce u rukama, pogotovo kad je riječ o tvome životu. Djevica te ne namjerava babysitat. Dakle, gard "imam sve po kontrolom".

I nikada, ali NIKADA ne pričaj o svojim bivšima ... čak i kada su se stvari između vas već "razvile"..
Ne kasni.
Ne kritiziraj (to je naš posao).
Ne smrdi.
Ne prostači.
Ne viči u javnosti.
Ne romantiziraj.


I da, rijetko ćeš u potpunosti osvojiti Djevicu, čak iako ti se "zalomi" Djevica ti to nikada neće dati do znanja.



Sretno, trebat će ti
Trebat će mi više od sreće izgleda..
Kako sad,djevicu ne možeš osvojiti u potpunosti?svakog se može osvojit u potpunosti ako prava osoba osvaja


Najveće čudenje mi predstavlja ovo;ne romantiziraj--mislila sam da su djevice teški romantičari,a ispada suprotno.Čak ispada da su hladni i ravnodušni.
Primijetih ja da ću morat osvajat djevca stalno mi daje neke migove,ali ništa konkretno,pa me to zbunjuje .
d@nchy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 12:35   #131
Quote:
Najveće čudenje mi predstavlja ovo;ne romantiziraj--mislila sam da su djevice teški romantičari,a ispada suprotno.Čak ispada da su hladni i ravnodušni.
Ma djevice su romantične, ali ne vole patetiku. Jako dobro čitaju ljude, analiziraju, njima ne mozes glumatati...Ako je neko iskreni romantik, to jako cijene...i iskrenost uopće

I ja mogu potvrditi : osvajaju se tako što ćeš im najprije postati najbolji frend, prirasti srcu, "uvuć se pod kožu"...nema veze što to može potrajati....djevice su možda najvjerniji znak horoskopa

Ja imam 5 planeta u djevici, a moj dragi 6....izlazili smo par mjeseci dok nismo "prohodali". Svi su se toga zgražali...a mi i danas skupa (16 godina već) .
Self-portrait is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 14:13   #132
Quote:
Self-portrait kaže: Pogledaj post
Ma djevice su romantične, ali ne vole patetiku. Jako dobro čitaju ljude, analiziraju, njima ne mozes glumatati...Ako je neko iskreni romantik, to jako cijene...i iskrenost uopće
točno
__________________
I want to give her everything. And I want to take everything from her.
mrtva_pusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 14:21   #133
Quote:
d@nchy kaže: Pogledaj post
Najveće čudenje mi predstavlja ovo;ne romantiziraj--mislila sam da su djevice teški romantičari,a ispada suprotno.Čak ispada da su hladni i ravnodušni.
Primijetih ja da ću morat osvajat djevca stalno mi daje neke migove,ali ništa konkretno,pa me to zbunjuje .
nit smo hladni, nit ravnodušni...samo to držimo za sebe.
Sjeti se... Mirna voda brege dere


A gle saživi se s zbunjenošću i kreni u napad... Nema druge
Zavađanje Djevice je skoro pa Sizifov posao. Ali da smo vrijedan(i vjeran) ulov, jesmo
__________________
I want to give her everything. And I want to take everything from her.
mrtva_pusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 14:30   #134
Quote:
mrtva_pusa kaže: Pogledaj post
nit smo hladni, nit ravnodušni...samo to držimo za sebe.
Sjeti se... Mirna voda brege dere


A gle saživi se s zbunjenošću i kreni u napad... Nema druge
Zavađanje Djevice je skoro pa Sizifov posao. Ali da smo vrijedan(i vjeran) ulov, jesmo
Ne moze mene zavesti netko za koga ja to ne zelim...
...kratko mu kazem "daj, skini mi se" ...okrenem se i dodam "konju"

...alkohol ne igra nikakvu ulogu..osim samo nekad, ajde..

...ali ako mi nije zgodan...ma NEMA ČANSE !!!
Glupa krava is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 17:10   #135
Quote:
mrtva_pusa kaže: Pogledaj post

Ne kritiziraj (to je naš posao).


O da, i to je bome ful-time-job! i nikada dosta cijenjen, a zašto.....
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 18:07   #136
A recite mi,jel kod osvajanja djevice vole te toplo-hladne igrice,masku ravnodušnosti ili odmah u glavu..Ako ne direktno,barem decentno.
Ali volite li igrat igrice ili ne?

Znam par djevica,ali su sve ženske,a one me ne zanimaju .
d@nchy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 19:02   #137
Quote:
d@nchy kaže: Pogledaj post
A recite mi,jel kod osvajanja djevice vole te toplo-hladne igrice,masku ravnodušnosti ili odmah u glavu..Ako ne direktno,barem decentno.
Ali volite li igrat igrice ili ne?
NE! Nikakva glumatanja ne dolaze u obzir.
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 20:46   #138
Quote:
bliss kaže: Pogledaj post
NE! Nikakva glumatanja ne dolaze u obzir.
Točno,slažem se
__________________
Ako duboko pogledaš u moje oči, vidjet ćeš mi dušu...
i znat ćeš kakva sam i što osjećam ...
al' molim te šuti, jer to je samo tvoja spoznaja...
Antibacterial is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 21:07   #139

a zašto mi se onda čini da baš vi djevice malo glumite,pravite se nedostupnima..?
d@nchy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2007., 15:30   #140
Quote:
bliss kaže: Pogledaj post
NE! Nikakva glumatanja ne dolaze u obzir.
I ja potpisujem ovo .
Self-portrait is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:42.