Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.10.2007., 10:40   #41
Quote:
cap_insaino kaže: Pogledaj post
u pamučnim poluboksericama (onima što uđu u guzu) i pamučnoj majici na bretelice, pripijenoj uz tijelo a bez grudnjaka. tako idem spavat, i u tom sam najsretnija i tu kombinaciju imam u milion boja, al uvijek ponovo kupim ako naiđem na nešto zanimljivo.
Slicno je i kod mene, samo kaj ja imam prekjut pamucne pidzame. I nosim samo donji dio i gore odgovarajuce boje tregericu. Kosa ili spustena ili gore samo u pundu stavljena. Nakon tusa, kremica ... Milina.
Vox femmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 11:07   #42
Quote:
U čemu i kada se osjećate najseksepilnije ?
U pićci.
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 11:27   #43
Quote:
carica_i kaže: Pogledaj post
kad ju izdepiliram i napravim sexy frizuricu
sudeći po naslovu topica i tvog odgovora, najbolje se osjećaš u pički?
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 11:28   #44
Quote:
mwm kaže: Pogledaj post
U pićci.
zar se ne vrti sve oko kurca?
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 11:30   #45
Quote:
*shiney* kaže: Pogledaj post
Eto, pitanja.... koktel-haljina, odjelo, traperice i topić, bikini, donje rublje, bez ičega, u trenerci... u čemu se ženske osjećate najpoželjnije, seksi...?
I kada se osjećate tako- dok trenirate, dok vas dragi gleda, dok plešete, dok vas drugi gledaju i zamjećuju, cijeli dan ili vam treba poticaja ....itd.? Ha?

(Ako je bilo slična tema, a ja ne zamjetih, sorry!)
Gola kada svrsavam
cayenne is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 13:36   #46
definitivno u Evinom kostimu
i to mi je ujedno i najveci kompliment kad mi netko kaze da najljepse izgledam...gola
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 16:03   #47
Svim curama koje su pisale

Trebao bih svoju poslati k vama na tečaj samopouzdanja.
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 16:48   #48
gola u kadi..
u crnom čipkastom donjem rublju i samostojećim čarapama..
a ponekad kad imam samo bokse na sebi i šećem se po stanu...
__________________
Život je putovanje, a ne odredište.
Coco Vanilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 17:05   #49
na aerobiku, poslije trcanja, poslije bilo kakvog treninga uglavnom.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 17:37   #50
to je vec bilo..ali da odgovorim jos jedan put..u svemu se osjecam seksipilno.bas u svemu..stalno,osim kad sam u totalno spavacem stanju-onda se uopce ne osjecam nikako.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 17:54   #51
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
to je vec bilo..ali da odgovorim jos jedan put..u svemu se osjecam seksipilno.bas u svemu..stalno,osim kad sam u totalno spavacem stanju-onda se uopce ne osjecam nikako.
shvatile smo
__________________
Katkad si vjetrobran,a katkad mušica.
Tinach is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 17:56   #52
Ovisi o raspoloženju i stuaciji....mogu i u pidžami i u večernjoj haljini i u seksi rublju, ali jedna slika mi je pred očima. More, nakon tuširanja, preko golog tijela samo poluprozirni pareo....
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 21:05   #53
Štikle, štikle, štikle... Sve ostalo su variacije, i ovisi o prilikama
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 22:09   #54
Quote:
Tinach kaže: Pogledaj post
shvatile smo

nismo!! pusti ženu nek priča.

daj nam afro reci još koji put molim te. da te slučajno pogrešno ne skužimo.




__________________
.
cap_insanio is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 01:36   #55
Quote:
*shiney* kaže: Pogledaj post
Eto, pitanja.... koktel-haljina, odjelo, traperice i topić, bikini, donje rublje, bez ičega, u trenerci... u čemu se ženske osjećate najpoželjnije, seksi...?
Kad obučem nešto u čemu upravo želim tako da izgledam: nešto usko, dekoltovano, kratko, štikle, seksi donji veš...

Quote:
I kada se osjećate tako- dok trenirate, dok vas dragi gleda, dok plešete, dok vas drugi gledaju i zamjećuju, cijeli dan ili vam treba poticaja ....itd.? Ha?
Kad se pogledam u ogledalo i pomislim: "Šteta što nisam muškarac. Šta bih sebi sad uradila da jesam!" I kad sama sebi tako izgledam i izađem na ulicu i vidim kako me muškarci gledaju pomislim - kako li je njima tako u našem, ženskom društvu, kad polugole šetamo i sedimo kraj njih, a oni moraju da se ponašaju pristojno i fino i da se prave da ništa ne primećuju. Jadni. Nije im lako.

No, ne prija mi uvek da izgledam seksi. Nekad je baš to ono što želim i baš mi čine zadovoljstvo svi ti muški pogledi, ali ne uvek. Nije seksipil ono što želim da iz mene stalno zrači. Nekad ne bih da zrači uopšte. Sasvim nešto drugo stavim u prvi plan. Čak i kada se obučem seksi, nastojim opet da ne budem previše provokativna. Najviše zapravo volim da budem seksi za jednog određenog muškarca i da sa njim igram sve te igre zavođenja, ne da stalno tako zračim i pogotovo ne da time privlačim muškarce. Više sam osoba koja seksipil otkriva u vezi nego što time manipuliše pre veze.
Enchantress is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 14:20   #56
u njegovom zagrljaju bez ičega na sebi....
O'Bryn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:12.