Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.08.2008., 02:43   #1
Povecanje usana

Uglavnom odlucila sam se da to konacno uradim kad se vratim sa letovanja.. Sta mislite o tome i jel ima neko iskustva sa time? Necu silikon vec se razmisljam izmedju metakrila, masnog tkiva i kolagena...
***mala*** is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2008., 02:49   #2
meni nije baš lijepo, ali ako ćeš se ti dobro osjećati, samo naprijed
usput, koja je razlika između silikona, metakrila i ostalih?
Aphex is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2008., 02:52   #3
samo cure koje nisu nit usi probile... a kamoli da pricam o ovom
supher mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2008., 02:56   #4
masno tkivo se apsorbuje posle par meseci i koliko sam ja shvatila izvuku ti ga iz dupeta
silikon ima najvise sansi da ga odbije organizam pa da se stvore one grudvice
a metakril i kolagen su nesto izmedju, za to nisam bas najsigurnija, drugarica jedna je radila metakril i ne izgleda toliko lose, ova druga je radila kolagen i ja ne vidim neku veliku razliku... zato i pitam jel ima neko iskustva s time sta je bolje...
***mala*** is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2008., 03:09   #5
A vi se sve pumpate?
fat slut is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2008., 03:13   #6
ne bas sve, od mnogo njih samo njih dve imaju...
***mala*** is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2008., 03:16   #7
Ne znam ti ja ništa o povećanju usana, samo da ti to nekako i nije potrebno. Razmisli dobro prije nego se upustiš u to.
fat slut is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2008., 03:18   #8
dobro sam razmislila, to mi je bas dugo zelja, naravno nemam nameru da se prenapumpam ali stvarno imam mala usta tj gornja mi je bukvalno crta, i karmin smesno izgleda na meni, i kad vec moze da izgleda bolje sto da ne ;-) ..
***mala*** is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2008., 03:59   #9
Nemoj. Kuzim, boli tebe sto neki neznanac kaze na forumu, ali ipak nemoj

Od svih uzasa plasticne kirurgije napumpane usne izgledaju najgore, a ako se previse stavi ili dodje do neke komplikacije izgledas kao cudoviste.
Nex is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2008., 09:38   #10
Quote:
***mala*** kaže: Pogledaj post
dobro sam razmislila, to mi je bas dugo zelja, naravno nemam nameru da se prenapumpam ali stvarno imam mala usta tj gornja mi je bukvalno crta, i karmin smesno izgleda na meni, i kad vec moze da izgleda bolje sto da ne ;-) ..
karmin
Napravi si onak kao Nicole Kidman, diskretno.
Gluha Kuja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2008., 09:41   #11
Nisam vidjela nijedne povećane usne a da lijepo izgledaju. Možda će tvoje biti prve.
Maslina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2008., 10:18   #12
meni se nekako čini da priroda programira optimalno lice. u životu nisam vidjela nekog sa tankim usnama kome je podebljanje ispalo bolje nego prije.. uglavnom izgleda nakaradno i vidi se iz aviona.. možda nisam vidjela best practice
__________________
To prove his love for her, he swam the deepest river, crossed the widest desert and climbed the highest mountain.She divorced him.
He was never home.
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2008., 12:47   #13
Meni se sviđa izgled mojih usana i palo mi je na pamet par puta kad sam vidjela ljude s jako tankim usnama kako bih bila nesretna da imam takve jer mi se to jednostavno ne sviđa, pa zbog toga neću reć ništa previše protiv operacija.

Diskretnu promjenu neku možeš napraviti, glavno da ti budeš zadovoljna. Sva povećanja usana koja sam do sad vidjela su vjerojatno bila pretjerana jer nigdje nisam vidjela da je netko postigao nekakav prirodan, lijep oblik. Kod svih se iz aviona vidjelo da su im usne povećane, i uopće nije bilo estetski.
Minou is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2008., 12:50   #14
Kada netko poveca usne diskretno, da izgledaju jos uvijek prirodno, onda ne mozete ni znati da je povecanje u pitanju. Vidite samo ove ekstremne slucajeve. Iako, i meni su sve povecane usne gadne, od ovih za koje znam da su radile ili caki radili.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2008., 14:20   #15
Ne znam, kad se priča o pumpanju usana ja se uvijek sjetim čuba one Vjekoslave Bach i one Yo. Majkobožja!

Kao što SO kaže - većina tih zahvata izgleda dosta neprirdno, ali ako fakat imaš crtu od usana i nađeš nekog tko je u stanju to napraviti da izgleda donekle priprodno, a ne napumpati 200 kubika plastike unutra - ok.
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2008., 15:15   #16
Quote:
nex kaže: Pogledaj post
Od svih uzasa plasticne kirurgije napumpane usne izgledaju najgore, a ako se previse stavi ili dodje do neke komplikacije izgledas kao cudoviste.
upravo tako..nemoj..uvik se vidi da je umjetno,pa čak i kad je samo malo napumpano,a jednostavno je ružno..nijedne umjetne usne mi nisu lipe,baš nijedne..
__________________
And now I know how Joan of Arc felt..
miseducata is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2008., 15:19   #17
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Kada netko poveca usne diskretno, da izgledaju jos uvijek prirodno, onda ne mozete ni znati da je povecanje u pitanju. Vidite samo ove ekstremne slucajeve. Iako, i meni su sve povecane usne gadne, od ovih za koje znam da su radile ili caki radili.
ma vraga,uvik se kuži...danijela martinović,marija cvitanović-samo su malo povećale pa se vidi..ta gornja usna jednostavno ne ispadne nikad dobro..

pišekicine su mi inače najbolje,al kad ih pokaže iz blizine su ajme..
__________________
And now I know how Joan of Arc felt..
miseducata is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2008., 17:16   #18
Quote:
miseducata kaže: Pogledaj post
ma vraga,uvik se kuži...danijela martinović,marija cvitanović-samo su malo povećale pa se vidi..ta gornja usna jednostavno ne ispadne nikad dobro..

pišekicine su mi inače najbolje,al kad ih pokaže iz blizine su ajme..
varaš se da se uvijek kuzi. moja frendica je operirala nos, imala je kvrgu (ja je tad nisam poznala), i napumpala usne umjereno, i uopce se ne kuzi... nisam ni znala dok mi sama nije rekla. I sama kaze da se ne osjeti u usnama ništa.
Sve dok je umjereno i dok je ok materijal.


evo slika njenih usana, iz bliza su jos prirodnije. zapravo, ne mogu rec prirodnije jer se po nicemu ni ne razlikuju od prirodnih
povecala ih je prije 3 godine, trajno.
 
Odgovori s citatom
Old 04.08.2008., 19:13   #19
jel znas mozda sa cime ih je povecala?
full prirodno izgledaju...
***mala*** is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2008., 19:17   #20
ja mislila - povećanje stidnih usana
pero_peric is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:42.