Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.02.2003., 22:27   #21
Ja bas i ne, zato ih i ne volim. Uvijek neugoda.
Neiskustvo mislim
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2003., 22:34   #22
Quote:
lahor kaže:


Ja ga uvijek chupam van, jel ga vi lako izvadite? Ja ih zato ni ne volim.
ako ga čupaš, znači da se nije dosta napunio, trebaš ga ostaviti duže, jer kad je pun vrlo lako se izvadi
ostavi ga duže, a opet ako ti je ''prošlo vrijeme'', da ga moraš izvaditi, a ide teško i opet ga čupaš, vjerojatno trebaš neki tampončić manjeg kapaciteta, ne neki veliki
*cactus* is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2003., 22:45   #23
Quote:
LaTiTeA kaže:

Htjela bih prijeci na tampone, ali ne mogu pa ne mogu... ne znam, valjda ne stavljam dobro. Smeta mi to nesto unutra, ne mogu uopce sjesti (ko da se nabodem na... da ne kazem sta) i uzas!
Probaj Tampax tampone sta imaju ono za pomoc kad ih stavljas. Joj nemogu se sjetit kako se zove a pricali smo jednom o tome i magicna mi je rekla pravo ime za to

Ja inace koristin tampone po danu i uloske po noci. Da mi mogla koristila bi i tampone po noci.
__________________
I hate quotations. Tell me what you know.
zucchera is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2003., 22:50   #24
Aplikator
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2003., 23:06   #25
Thanx again
__________________
I hate quotations. Tell me what you know.
zucchera is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2003., 06:04   #26
Koristim tampone kad idem vanka, uloske po noci i opcenitno po kuci. Na uloske sam se navikla na one sa krilcima.
Tampone koristim samo sa aplicatorom, i to su mi najdrazi O.B. i Playtex. Drugi su mi neudobni, a najgori su mi Tampax.
U pocetku ni ja nisam volila tampone, ali kad sam isprobala razlicite vrste i nasla one koje mi odgovaraju, spasila sam se.
splicanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2003., 09:38   #27
ja sam tampone pocela koristiti nedavno i preporodila sam se, nema vise brige da ce ulozak nekuda pobjeci, da ce procuriti, nema vise onog loseg osjecaja
u dane jaceg krvarenja koristim i veci tampon, pri kraju kad se kolicina smanji manji tampon
uglavnom osjecam se neopisivo bolje s tamponima nego s uloscima

po noci i dalje koristim uloske ali cim se probudim odmah tampon

a one od vate samo s mrezicom koristila sam poslije poroda, puno su meksi i ugodniji i bili su mi bez obzira na moc upijanja puno bolji od ovih modernih
sunshine is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2003., 09:45   #28
Tampax s aplikatorom - zakon
Ulosci samo za noc.
Prolaznica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2003., 10:22   #29
Quote:
Claire kaže:
inace me zanima... ima li jos netko ko preferira one primitivne uloshke od vate koji samo izvana imaju onu mrezicu... koji su fini mekani...
Ne. Bilo je sranje kad nije drugih bilo, trebale su mi one plasticne gace sto je jos gore sranje. Ides, a ono suska za tobom...
Sto mi vrijedi fino mekano kad je za 10 minuta na stolcu fleka...
Always s krilcima su mi super, Nobelova onome tko ih je izmislio. I genijalni su mi oni nocni kojima je jedna strana produljena pa ti dodje do kicme. Vec sam si mislila kupiti gumenu plahticu za klince koji pisaju u krevet...
Koristim radije uloske. Tampone tek od treceg dana kad se vec iscuri i ako nekud idem, a zelim se obuci tako da bi bolje izgledalo bez pune riti pelena. Ako imam pulover do koljena, onda i tada ulozak.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2003., 11:00   #30
Quote:
Gospon Pes kaže:
Ne. Bilo je sranje kad nije drugih bilo, trebale su mi one plasticne gace sto je jos gore sranje. Ides, a ono suska za tobom...


Joj, ovo sam skroz zaboravila..higijenske gaće su se zvale?!

Quote:
Sto mi vrijedi fino mekano kad je za 10 minuta na stolcu fleka...
Pa nije baš tako..postoje te vataste koje s donje strane imaju zaštitnu foliju..samo šta, kad su ti pune gaće s takvim ulošcima..
Meni sve smeta, i ovi novi, tanki..ja sam za tampone!
indian is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2003., 11:05   #31
E, deca deca...gdje ste vi bile kad smo same morale proizvoditi uloshke.. u vrijeme kad nam je svega ponestajalo...

Kad se samo sjetim - mama, sestra i ja... sva sreca da je mama radila na medicinskom faxu pa je kuci dovlachila kilometre i bale prikladnog materijala...jebate al smo se specijalizirale prve smo izmislile nepropusne uloshke...mogle smo lovu zaradit da je potrajala nestashica
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2003., 11:17   #32
Quote:
indian kaže:
Joj, ovo sam skroz zaboravila..higijenske gaće su se zvale?!
Tocno. Zaboravila sam im ime, dabogda ih vise ne vidjela i ne cula u zivotu... Svi su znali kad imam mengu.
Quote:
Pa nije baš tako..postoje te vataste koje s donje strane imaju zaštitnu foliju..
Kasnije... Kad sam dobila prvu mengu, nije ih jos bilo, samo onih s mrezicom bez folije.
A bogme isto nisi mogao fulat kojoj upravo curi. Mrcine su bile debele 3 cm.
Ili se to samo meni cinilo?
Ali bar sam za stolom odmah mogla posteno jesti bez da povisim stolac.

magic, moja stara je bila jos gora. Ona je nosila PELENE! One prave, platnene koje su se prale i iskuhavale...
Ma radije da po koljenima curi nego se jos i s tim zajebavati. Brrrr!
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2003., 11:20   #33
Zar kod vas nije nedostajalo ulja, deterzhenata, ulozhaka, banana, benzina, struje

Jebote, pa nismo mogle s krpama hodat...morale smo se snaci.

Zato sam poslije imala desetke vrsta ulozhaka i tampona ...s aplikatorima, s krilcima, s batcima, koji se sami provjetravaju, uskotrachni, muzichki...ah...traume iz djetinjstva.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2003., 11:22   #34
Ni prije nije bila nešto, a otkad pijem pilule, u vrijeme te kvazi menstruacije (btw- 3 dana 4 ako je zbiiiilja duga) koristim- one za svaki dan
čak ni tampon ako je nužda tipa more i sl- neće, malo mu presuho moram prvo najdražeg zamolit da mi šapće dirty things na uho ne bi li spomenuto područje došlo do zadovoljavajućeg nivoa vlage
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2003., 11:24   #35
magic

Zanimljivo, ulozaka izgleda nije... Nisam nosila pelene, a nisam ih ni pravila, znaci negdje sam ih iskopala.
Svega ostalog je nedostajalo.

Inace, stara je nosila pelene jer je u mladosti bila alergicna na uloske i valjda na sve zivo, pa je morala iskuhavati pelene, peglati ih da potuce ako jos koja bakterija prezivi, onda ih zamotati u prepeglani svileni papir do koristenja... Ma komedije.
Bogu hvala da mene tako nesto nije strefilo.
Tek kasnije skoro pred kraj menge je i ona presaltala na uloske. Dopizdilo joj prati i odgovarati susjedima je li joj kcer mozda rodila kad susi pelene...
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2003., 11:36   #36
Quote:
magic kaže:
Zar kod vas nije nedostajalo ulja, deterzhenata, ulozhaka, banana, benzina, struje
Joj, sjecam se da je mama uvijek kupovala na tone banana kad bi ih nasla i to zelene pa ih je zamotavala u novinski papir da sazriju Noni su pomorci nosili kavu ( nekad i sirovu pa je przila u brustulinu) a jednom je smrdila na naftu pa je mjesec dana suncala na balkonu da " izvitri". Moji su imali 2 auta jedan je zavrsavao na paran a jedan na neparan broj...
Ludilo, bas nam je bilo dinamicno i zanimljivo
E sad sam se sjetila, rodica i ja smo se uvijek spustale na rivu i od nona zicale 50 para za zvake ili kuglu sladoleda. A on je uvijek sjedio sa prijateljima i razglabao tj kartao briskulu i kad bi nas vidio nije bilo sretnijeg covjeka. Bas mi fali
penelop@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2003., 11:38   #37
Meni nish ne fali iz proshlosti...dapache, zheljela bih selektivnu amneziju ili da mi bar amigdalu izvade pa da me nishta na nishta ne asocira...
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2003., 11:41   #38
Quote:
magic kaže:
.dapache, zheljela bih selektivnu amneziju
To mozes i sama srediti.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2003., 11:43   #39
Lakshe mi sama sebi amigdalu izvadit...isrkat cu je kroz nos...

Vish vish...kad uvjezhbam mogu i autoliposukciju napravit...s onim zglobnim slamchicama.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2003., 11:49   #40
Kad uzvjezbas izdaj knjigu uputa, prva cu je kupit
penelop@ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:35.