Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2015., 17:29   #1761
Onda da mozda smotas nekakav rucnik da glumi jastucic?
muukigirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2015., 04:09   #1762
Quote:
muukigirl kaže: Pogledaj post
Onda da mozda smotas nekakav rucnik da glumi jastucic?
Uhh probala sam ali mala poludi prije nego sto uspijem sve namjestit kako treba, odustajem

Nema veze, slingat cemo se dok ne naraste dovoljno za bobu
Rea Reana is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2015., 17:37   #1763
Za prvu bebu smo imali maramu (nisam je koristila jer sam presmotana za to, vježba i youtube klipovi mi nisu pomogli) i cybex nosiljku, koja mi je bila super, ali se koristi tek od 4. mjeseca djetetova života.
Postoji li nešto u što beba može odmah, a da nije teško za vezati poput marame?
__________________
Nikad više nećemo pokušavati razlozima uvjeriti glupana; to je besmisleno i opasno.
nuklea500 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2015., 18:18   #1764
nuklea imas onaj tabitin easy wrap, to je ko krizanac marame i nosiljke
vedrana84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 17:00   #1765
Dobili smo CAM nosiljku, zna netko kako se s tim barata?
Stavit cu sliku, pa ako netko ima iskustva, da mi objasni.
Nekidan sam probala staviti ali mislim da nije to to.



edit: beba ima 4 mjeseca.
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 19:40   #1766
Điđe, na fb postoji grupa babywearing. Tamo ovo isto napiši. Nosiljka nije idealna zbog uske baze (između nogu) pa je bebi neudobna i nema dobru potporu. To se moze šalom popraviti.
Ne vidim ovako ali moguće je da ni tebi nije najudobnija za nošenje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Smiling Helena is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 15:41   #1767
Quote:
Smiling Helena kaže: Pogledaj post
Điđe, na fb postoji grupa babywearing. Tamo ovo isto napiši. Nosiljka nije idealna zbog uske baze (između nogu) pa je bebi neudobna i nema dobru potporu. To se moze šalom popraviti.
Ne vidim ovako ali moguće je da ni tebi nije najudobnija za nošenje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Hvala ti

Da, sve stoji sta si napisala. Ako joj obucem tanji skafander, jedva stane u nosiljku
Probala sam ju staviti na sebe kad sam obukla jaknu i nekako sam uspjela, ali nekako me pritegnulo puno naprijed, vrlo nezgodno.

Mozes li mi poslati link pls? Sinoc sam trazila na FB i ima dosta grupa i stranica pa ne znam na koju mislis.
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 18:48   #1768
Grupa se zove Nošenje djece ;-)
muukigirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 21:43   #1769
Quote:
muukigirl kaže: Pogledaj post
Grupa se zove Nošenje djece ;-)
Ja sam trazila pod babywearing,pa mi ih je izbacilo puno
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2016., 12:49   #1770
Muuki rijesila nedoumicu.
Iskreno, pojma nemam kako se tačno zove.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Smiling Helena is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2016., 16:52   #1771
Eto, drago mi je, nadam se da cemo se druziti tamo
muukigirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 23:35   #1772
Citam po Facebooku kako preporucuju nosiljku Caboo za tek rodene bebe, pa sve do 15 kg.
Ima li netko ovdje iskustva za prve ruke? Naravno htjela bih ono sto je najbolje za bebu...
Female Toxic is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 17:50   #1773
ako se dobro sicam sta je caboo, to je ko ona easy wrap nosiljka od tabite, da, to moze od pocetka jer je to neki krizanac marame i struktuirane nosiljke (bar meni ). nema nista bolje od marame za tek rođenu bebicu, a citala sam pohvale za caboo na stranim forumima jos dok sam prvorođenog nosila. imala sam jednom priliku vidit malu bebicu u ovoj easy wrap nosiljci, meni izgleda da moze od rođenja.
vedrana84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 09:33   #1774
Quote:
vedrana84 kaže: Pogledaj post
ako se dobro sicam sta je caboo, to je ko ona easy wrap nosiljka od tabite, da, to moze od pocetka jer je to neki krizanac marame i struktuirane nosiljke (bar meni ). nema nista bolje od marame za tek rođenu bebicu, a citala sam pohvale za caboo na stranim forumima jos dok sam prvorođenog nosila. imala sam jednom priliku vidit malu bebicu u ovoj easy wrap nosiljci, meni izgleda da moze od rođenja.
Hvala ti... mislim da cemo je kupiti. U zgradi smo bez lifta, mislim da ce mi olaksati stvari.
Female Toxic is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2016., 20:49   #1775
Ako je netko zainteresiran za kupnju PixieKid© Mei Tai nosiljke nove s etiketom za 350 kn umjesto 550 koliko dođe preko weba,slike u inbox
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2016., 15:27   #1776
Dižem malo temu opet.

Cijene svih marama su mi ono, malo pricey Ali s obzirom na to da želim bebača nosit od rođenja, naišla sam na Boba Wrap. Ima neka od vas? Zanima me samo da li je jako komplicirano za naučit stavljat bebača u nju?
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2016., 14:58   #1777
Koliko sam vidjela boba wrap je elasticna marama. Ja sam koristila no name elasticnu prvih mjeseci i nije uopce tesko za nauciti. imas filmice na youtube, grupe na fejsu gdje mozes pitati da li ste se ok namjestili.
kachunchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2016., 15:07   #1778
Quote:
ostoppbar kaže: Pogledaj post
Dižem malo temu opet.

Cijene svih marama su mi ono, malo pricey Ali s obzirom na to da želim bebača nosit od rođenja, naišla sam na Boba Wrap. Ima neka od vas? Zanima me samo da li je jako komplicirano za naučit stavljat bebača u nju?
A kad ti je termin? Jer po mom iskustvu u toj elasticnoj bude dosta vruce, ja sam imala sleepy wrap koji mislim da je sad boba wrap, zimska beba, i znalo mi je bit prevruce u njoj.
proab is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2016., 15:40   #1779
Quote:
kachunchica kaže: Pogledaj post
Koliko sam vidjela boba wrap je elasticna marama. Ja sam koristila no name elasticnu prvih mjeseci i nije uopce tesko za nauciti. imas filmice na youtube, grupe na fejsu gdje mozes pitati da li ste se ok namjestili.


Meni se marame ove koje sam vidjela čine nekako nesigurnim tj. mislim da neću nikad naučit kak se veže kako treba bez obzira na milijune videića i grupa.


Quote:
A kad ti je termin? Jer po mom iskustvu u toj elasticnoj bude dosta vruce, ja sam imala sleepy wrap koji mislim da je sad boba wrap, zimska beba, i znalo mi je bit prevruce u njoj.

ajoj, nisam razmišljala o tome. Krajem petog mjeseca :/
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2016., 16:47   #1780
Iskreno, ako ti je termin krajem petog mjeseca vjerojatno ce ti bebi biti najudobnije samo u peleni u kolicima ili negdje nu kreveticu dobar dio vremena, prekrivena samo tetrom, ako i to. Nosenje ljeti je prilicno vruce i ljepljivo. Ja sam moju nosila ljeti u jednom jako laganom slingu, ali tad je imala 6 mjeseci, i to samo navecer ili rano ujutro dok jos nije bilo prevruce.
proab is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:43.