Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.12.2012., 17:07   #1
Izbor za Miss Universe

Izbor koji ima milijardu gledatelja svake godine, koji pravi veliku turističku promidžbu zemlji domaćinu.

Ove godine smo imali naljepšu misicu do sada po mome mišljenju -Elizabetu Burg, koja je završila na 11. mjestu.

Ovo sam otvorila malo da prokomentiramo kako mi se čini da druge države pružaju puno veću podršku svojim misicama u smislu da im naprave blještave spektakularne haljine. Osim što je ustaljeno mišljenje da pobjeđuje misica s najviše talenta i pameti, ja sam stekla dojam da se ocjenjuje i trud. Naše predstavnice dosad nikada nisu imale nekakve naročito upečatljive šljokičaste haljine, nacionalni kostim je dosadan i niti ne izgleda kao narodna nošnja iz bilo kojeg kraja Hrvatske. Druge misice nose paunova krila ili haljine sa dugačkim šlepovima i slično.
Euphrasie is offline  
Old 21.12.2012., 18:55   #2
Ovo nije tema za ovaj pdf.Premjestite missice na erotiku ili društvo!
Amiš is offline  
Old 21.12.2012., 20:40   #3
Mora barem netko imati ikakvo mišljenje o ovoj temi
Euphrasie is offline  
Old 21.12.2012., 20:55   #4
Kao i u svemu bitni su sponzori. Bez sponzora nema skupocjenih haljina, nema lobiranja.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Old 21.12.2012., 20:56   #5
Naša misica nije nešto, ako mogu dati primjedbu.

Jesmo li baš toliko ružna nacija?
DJTcro is offline  
Old 21.12.2012., 21:11   #6
nismo
samo smo lijeni i glupi da to boli
dok drugi znaju markentinski popratiti i naglasavati ako i necega malo imaju, mi ne znamo ni ono cega imamo napretek
kako u znanosti, proizvodnji, poljoprivredi, turizmu, tako i u sportu i natjecanjima toliko niske razine kao sto je fucking miss bilocega
ZgSash is offline  
Old 22.12.2012., 00:44   #7
Zatvaram temu.
DJTcro is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:05.