Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2014., 23:54   #21
Quote:
-honey- kaže: Pogledaj post
Moram priznati da sam baš uživala u čitanju tvog uvodnog posta (triput sam ga pročitala ) i iako je to možda bilo istresanje emocija, zapravo je jako poučno i mene, za razliku od drugih, ne čudi tvoja tadašnja želja a ni njegovo nepriznavanje "krivnje". Samo veliki ljudi su u stanju priznati svoje pogreške, prvo sebi a onda i onima prema kojima su zgriješili.

Ti si teret koji si nosila na duši skinula sa sebe i osim kaj si fizički slobodna, sada si i duhovno, emotivno, što je daleko važnije za tvoju budućnost.
Hvala ti

Prošlo je neko vrijeme i nažalost, ta vrata su se zatvorila, kao teška vrata tamnice i prošlost više nije dobrodošla... žao mi je. Krivo mi je da moja djeca neće imati prirodnu obitelj cjelovitu... ali, ovo je bolje od onoga što je bilo. I krivo mi je zbog toga, ali sam prihvatila. Neki ljudi ne mogu dalje od sebe, ne mogu se vidjeti, pokajati, ne mogu protiv svoje oholosti I dobro.

Sad se veselim novoj obitelji... jednom... blended, malo kompliciranijoj, ali ako je ljubavi, onda ima i smijeha i veselja i praštanja, pa valjda sve ipak može biti dovoljno dobro
Antiopejae is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 17:12   #22
Ajd baš super, nek vam je svima sretno
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 11:50   #23
Blended family je mnogima od nas budućnost ...

Zvuči komplicirano
Djeca jedna djeca druga...
Partneri bivši...
Zgražanje talibanskih dušobrižnika iz okoline...

Ali to je današnja realnost
Valjda se to može sve uskladiti

Samo je jedan preduvjet IMO - dobra ljubavna veza
Sve ostalo će se nadodati....

For a new life
__________________
As long as you trust yourself, you will know how to live (Goethe)
Biznismen75 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:49.