Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2017., 20:21   #1
Mazda 3 (2014.) Vol. 2

Pošto je stara tema prešla 10 000 postova otvaramo novu temu Vol 2.

Link na staru temu.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 20:29   #2
Upravo sjednem u auto ,upalim ga..radi par sekundi i ugasi se..wtf...palim ga ponovo...vergla..trese se ko traktor i nikak da upali...i tak 4 puta... napokon upalio....Kao da je smece povukao..
reko koji k? bio na redovnom servisu prije 10 dana..
auto je m3 cd 150
hrenar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 20:38   #3
Da nije ECU kao kolegi sa avatarom kapt.Picarda, ne znam mu nick
dellel is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 22:17   #4
hahaha, samo vi dajte na dizelaše, atmo benzinac ftw !
saiyadjin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 22:35   #5
Thumbs up

Quote:
hrenar kaže: Pogledaj post
Upravo sjednem u auto ,upalim ga..radi par sekundi i ugasi se..wtf...palim ga ponovo...vergla..trese se ko traktor i nikak da upali...i tak 4 puta... napokon upalio....Kao da je smece povukao..
reko koji k? bio na redovnom servisu prije 10 dana..
auto je m3 cd 150
Iste simptome sam ja imao na svojoj CD150. Upalim ju, krene trest i lupat ko Traktor. Uglavnom, nista ne diraj i zovi Mazda road assitance, poslat ce ti slep sluzbu do servisa. Sve mi fakat smrdi na ECU. Meni su ga promijenili u roku dva tjedna i mogu ti rec da sad jos vise uzivam u njoj. I bez sekirancije, nemoj da ti to pokvari vjeru u inace sjajan autic
Thepicard is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 22:56   #6
Mene baniralo !

A samo sam išao čestitati svima doseg 500te stranice o Mz3

Stvarno je ovaj vol.2 startao loše...prodajem auto ako ko oće....
renpata is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 07:55   #7
Quote:
Thepicard kaže: Pogledaj post
Iste simptome sam ja imao na svojoj CD150. Upalim ju, krene trest i lupat ko Traktor. Uglavnom, nista ne diraj i zovi Mazda road assitance, poslat ce ti slep sluzbu do servisa. Sve mi fakat smrdi na ECU. Meni su ga promijenili u roku dva tjedna i mogu ti rec da sad jos vise uzivam u njoj. I bez sekirancije, nemoj da ti to pokvari vjeru u inace sjajan autic
Ono pa ne vjerujem
Jutros je upalila sve najnormalnije.. vjerujem da je greska ostala u kompjuteru.
Ak je ECU ili kaj vec sam nek mjenjaju dok je pod garancijom..a mislim i da cu pod obavezno nadoplatit produženje garancije..

Upravo zvao servis i kazu da ako je nesto od elektroniike da bi morao zapalit neku lampicu...a ovako da je možda povukao neku vlagu ili sl.....uglavnom ako se ponovi da dovezem auto....bumo vidli

Zadnje uređivanje hrenar : 11.02.2017. at 08:09.
hrenar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 14:18   #8
Meni otkad je Karlo pošarafio cincilator auto ide sve bolje. Potrošnja mi je pala na 7... valjda je nakon dvije regeneracije ispljuvao one čađave hračke iz filtera i sad opet juri. Na mojoj najdražoj dionici obilaznice na kojoj inace dohvati cca 185 kmh je danas dohvatio 209 kmh.

Navodno. Jer nisam ja vozio.

Ja sretan.:klap:
Yoda78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 14:27   #9
A super onda...ja nisam nikad primjetio da je moja radila regeneraciju.
Istina da uglavnom imam kratku gradsku voznju , ali u ovih 7 mj.otkad je kod mene nikad .
A vozim se ko teski penzioner..i uzivam u tome..
hrenar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 15:05   #10
Wink

Pa ako 7 mjeseci nije radio regeneraciju, mozda je tu problem
scheje is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 15:38   #11
Ma radi regenraciju svakih 250km... jbg on ne kuzi kad radi... a da je do dpfa upalila bi mu se lampica.

"Be water my friend"
Knorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 17:47   #12
Probao trojku (redizajniranu, dakako) od benzinskih 120KS pa da napišem par riječi. Vizualno nema neke velike razlike u odnosu na verziju prije facelifta, ono po čemu ćete najlakše prepoznati redizajn je električna parkirna kočnica .
A ono po čemu ćete prepoznati novu mazdu 3, tijekom vožnje, je mekoća. Imao sam priliku svojevremeno probati prvu verziju i osjećaj za upravljačem bio je puno više "sharp" odnosno volan je bio direktniji. Meni ova mekoća ne paše. I sama vožnja, gledajući u cjelini, nekako je mekša, premda sam auto i nije premekan. Imam osjećam da su i po motoru nešto mrdali jer nije isti kao prije, djeluje manje agilan. Na displeju piše da troši 8,1l/100km šti i je i nije puno.
Dati 150.000kn za srednje opremljen kompakt s benzincem koji ne oduševljava kao nekad po meni je ipak malo previše.
tomislav10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 19:57   #13
Znaci facelift u svim paketima opreme dolazi sa elektricnom rucnom?
sony xperia u is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 20:06   #14
Quote:
Knorac kaže: Pogledaj post
Ma radi regenraciju svakih 250km... jbg on ne kuzi kad radi... a da je do dpfa upalila bi mu se lampica.

"Be water my friend"
Kak ne bi kužio regeneraciju??? Pa zvuk je dovoljan...
Yoda78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 20:16   #15
Quote:
sony xperia u kaže: Pogledaj post
Znaci facelift u svim paketima opreme dolazi sa elektricnom rucnom?
osim emotiona
saiyadjin is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 20:59   #16
Quote:
tomislav10 kaže: Pogledaj post
Probao trojku (redizajniranu, dakako) od benzinskih 120KS pa da napišem par riječi. Vizualno nema neke velike razlike u odnosu na verziju prije facelifta, ono po čemu ćete najlakše prepoznati redizajn je električna parkirna kočnica .
A ono po čemu ćete prepoznati novu mazdu 3, tijekom vožnje, je mekoća. Imao sam priliku svojevremeno probati prvu verziju i osjećaj za upravljačem bio je puno više "sharp" odnosno volan je bio direktniji. Meni ova mekoća ne paše. I sama vožnja, gledajući u cjelini, nekako je mekša, premda sam auto i nije premekan. Imam osjećam da su i po motoru nešto mrdali jer nije isti kao prije, djeluje manje agilan. Na displeju piše da troši 8,1l/100km šti i je i nije puno.
Dati 150.000kn za srednje opremljen kompakt s benzincem koji ne oduševljava kao nekad po meni je ipak malo previše.
Od svih recenzija koje sam pročitao i pogledao ti si prvi koji je primjetio razliku na lošije u odnosu na prijašnju M3🤔

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
tomislavsky is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 21:14   #17
Quote:
tomislavsky kaže: Pogledaj post
Od svih recenzija koje sam pročitao i pogledao ti si prvi koji je primjetio razliku na lošije u odnosu na prijašnju M3🤔

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
Ja još u životu nisam, za bilo koji auto bilo koje marke, pročitao niti jednu recenziju koja je za novu generaciju ili facelift rekla da je lošija od prethodne.
RoadRage is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 21:19   #18
Slazem se! Ovaj Vol. 2 je poprilično čudno počeo...

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
tomislavsky is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 22:25   #19
Quote:
Yoda78 kaže: Pogledaj post
Kak ne bi kužio regeneraciju??? Pa zvuk je dovoljan...
Brdasce ljudi ne kuzi... jbg nisu svi ko mi

"Be water my friend"
Knorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 22:26   #20
Quote:
RoadRage kaže: Pogledaj post
Ja još u životu nisam, za bilo koji auto bilo koje marke, pročitao niti jednu recenziju koja je za novu generaciju ili facelift rekla da je lošija od prethodne.
Meni je lošija u nekim stvarima što je, kao što sam napisao na temi o Tipu, subjektivan dojam.
tomislav10 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:57.