Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Eurosong

Eurosong Hello, Europe! This is Forum.hr calling!

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.05.2013., 00:42   #3901
mi s balkana nemamo para, kriza je, pa nismo mogli zvat i davat glasove jedni drugima. ovi skandinavci se kupaju u lovi, samo štancaju susjedima, tko će kome više

ovi šveđani su ludi za tim eurosongom, napunili stadion
torrentz is offline  
Old 15.05.2013., 00:42   #3902
Quote:
Igračka kaže: Pogledaj post
bljak,
Maju Šuput na esc pjesma zagorjela (ja ću napisat)
Jer ja sam za-za-za-za zagorjelaa
__________________
“Kažeš da ne vjeruješ u znakove s neba i smiješ se na pomisao da svoju vjeru staviš na stvar kao što je ljubav. Nikada ne vidiš dugu na nebu, samo proklinješ kišu. Kažeš da želiš vjerovati, ali da nije vrijedno sve te boli. Ako se osjećaš usamljeno, prestrašeno i ako ne možeš disati, znaj da možeš vjerovati u mene.”
Kozje Ja is offline  
Old 15.05.2013., 00:42   #3903
Quote:
šišćevap kaže: Pogledaj post
Znam, ali finale bez Hrvatske i bez bilo koje zemlje iz okruženja jednostavno nije zanimljivo. Kako da sa zanimanjem pratiš nešto što te se praktički ne tiče?

A danski nastup s onim konfetima i iskrama je za zbljuvat se. Oni očito sami sebe već vide kao pobjednike. I pobjedit će

Ako im Hrvatska da 12 bodova, poludit ću, a s obzirom na deficit susjeda, i to je moguće
Meni jest zanimljivo i bez Balkana, baš zato jer jednostavno volim Eurosong kao manifestaciju, bez obzira što me iživcira odabirom nekih pjesma, i love it!
tidusy is offline  
Old 15.05.2013., 00:43   #3904
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
de molim vas nek' m ineko objasni ovo glasaanje . jesu l' ove naše zemlje okolne mogle glasat večeras ? : stupid:
pa kaj nisu mogle? uvijek su mogle , ne kuzim
Igračka is offline  
Old 15.05.2013., 00:46   #3905
Eh, da, kada smo već kod klađenja, gdje mi je " siguran " nestao? Nešto smo se bili dogovarali
__________________
Shadow of death-Yusuf Güzey
DJ_Bobo is offline  
Old 15.05.2013., 00:47   #3906
Quote:
šišćevap kaže: Pogledaj post

A danski nastup s onim konfetima i iskrama je za zbljuvat se. Oni očito sami sebe već vide kao pobjednike. I pobjedit će

Ako im Hrvatska da 12 bodova, poludit ću, a s obzirom na deficit susjeda, i to je moguće
danska je favorit br.1 po svim kladionicama a i najviše su ovacija pobrali nakon nastupa, tako da će bit dominacija kao prošle godine švedska
torrentz is offline  
Old 15.05.2013., 00:48   #3907
Quote:
torrentz kaže: Pogledaj post
danska je favorit br.1 po svim kladionicama a i najviše su ovacija pobrali nakon nastupa, tako da će bit dominacija kao prošle godine švedska
imal neki link na neku kladžu?
Igračka is offline  
Old 15.05.2013., 00:49   #3908
i odprdeknusmo napokon, neka, i na tome bogu fala.
DeeJay Dee is offline  
Old 15.05.2013., 00:49   #3909
Quote:
šišćevap kaže: Pogledaj post
Znam, ali finale bez Hrvatske i bez bilo koje zemlje iz okruženja jednostavno nije zanimljivo. Kako da sa zanimanjem pratiš nešto što te se praktički ne tiče?

A danski nastup s onim konfetima i iskrama je za zbljuvat se. Oni očito sami sebe već vide kao pobjednike. I pobjedit će

Ako im Hrvatska da 12 bodova, poludit ću, a s obzirom na deficit susjeda, i to je moguće
U finalu je Italija, to nam je preko mora susjedna zemlja. Mađarska možda prođe u finale.... Eto, kome jebitno da susjedi uspiju, neka glasa i navija za njih!

Italija ionako zaslužuje pobjedu.... Oni ili Malta!

Žao mi je da večeras nije prošao Cipar, a drago mi je da nije prošla Crna Gora, jer je pjesma ka-ta-stro-fa-lna!

Razočarana sam jer su u finale prošle:
Bjelorusija - pjesma je bezvezna
Irska - onaj dečko ima ružan glas

Večeras mi je najljepši nastup imala Rusija. Da li je ta pjevačica trudna? Tako mi je na trenutke djelovala...

Šteta za naše dečke... Možda bi stvarno dogodine trebalo poslati neki pjesmuljčić i Šuputicu s par polugolih nabildanih plesača - to očito prolazi na Eurosongu!

I moram komentirati, pjevač iz Litve je baš slatkićki! Micek...
Happy Daisy is offline  
Old 15.05.2013., 00:50   #3910
Quote:
torrentz kaže: Pogledaj post
danska je favorit br.1 po svim kladionicama a i najviše su ovacija pobrali nakon nastupa, tako da će bit dominacija kao prošle godine švedska
Toga se i bojim. Znači nema Hrvatske, glasovanje bez imalo neizvjesnosti, pobjednik već praktički poznat, Litva u finalu ()...

Nemam ništa drugo reći osim -
šišćevap is offline  
Old 15.05.2013., 00:51   #3911
Zasluženo u finale bez balkančerosa,jedino mi žao Montenegrina,imali su super otkačenu stvar (glas od mene). Sramota,juga je svrstana u smeće,još samo da se čudo desi pa da MK u petak prođe u finale
ExAuPair is offline  
Old 15.05.2013., 00:52   #3912
Quote:
Igračka kaže: Pogledaj post
pa kaj nisu mogle? uvijek su mogle , ne kuzim
pa nisu, mogle su u jednom polufinalu
__________________
kakav pirinac, riza!
beautiful_garbage is offline  
Old 15.05.2013., 00:53   #3913
Quote:
DeeJay Dee kaže: Pogledaj post
i odprdeknusmo napokon, neka, i na tome bogu fala.
I ja velim. Mizerija od pjesme. Da sam mogao,ne bih glasao za nju.
ExAuPair is offline  
Old 15.05.2013., 00:54   #3914
ne znam što spominjete nirvanu, to je rozgi najgora pjesma dosadna je i neda se plesat na to.
ja bih poslala joleta da im svima bude tata
baš mi je žao naših dečki, bili su mi super.. i nije mi jasno kak je prošla ona pjesma o krepanim pticama kaj padaju s krova
ništa, u četvrtak navijam za finsku, ak mi ni oni ne prođu onda jebo eurosong
__________________
I'm going slightly mad
axlica is online now  
Old 15.05.2013., 00:54   #3915
Mojih top 5:
1.Danska
2.Njemačka
3.San Marino (ali pari mi ko plagijat, samo ne znam na koju me pjesmu podsjeća)
4.Ukrajina
5.Bjelorusija
Mr. Jigsaw is offline  
Old 15.05.2013., 00:54   #3916
Quote:
HŽVRi kaže: Pogledaj post
njih zajedno u dance verziji moj ivane
gariful is offline  
Old 15.05.2013., 00:54   #3917
Quote:
beautiful_garbage kaže: Pogledaj post
pa nisu, mogle su u jednom polufinalu
pa no,al mogle su danas glasat sve koje su nastupale + italija, engleska i švedska,?
Igračka is offline  
Old 15.05.2013., 00:56   #3918
Quote:
Igračka kaže: Pogledaj post
imal neki link na neku kladžu?
http://www.oddschecker.com/tv/eurovision/winner

http://www.eurovisionodds.com/

danska 2.25, dakle zicer teški


no ovi neki su bili predviđali srbiju kao glavnog favorita, pa se pokazalo fijaskom http://www.index.hr/black/clanak/sta...ti/673457.aspx
torrentz is offline  
Old 15.05.2013., 00:56   #3919
Quote:
axlica kaže: Pogledaj post
ne znam što spominjete nirvanu, to je rozgi najgora pjesma dosadna je i neda se plesat na to.
ja bih poslala joleta da im svima bude tata
http://www.youtube.com/watch?v=4uNFk...ture=endscreen

nju nju

Quote:
baš mi je žao naših dečki, bili su mi super.. i nije mi jasno kak je prošla ona pjesma o krepanim pticama kaj padaju s krova
Igračka is offline  
Old 15.05.2013., 00:56   #3920
Bit će zanimljivo vidjeti za koga će sad Balkan glasat, ako već ne mogu jedni za druge.
__________________
"I never argue, I explain."
Anairda is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:16.