Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.07.2014., 21:14   #1
Red face Vjerujete li u CRNU MAGIJU i sta znamo o njoj!?

Zeljela bih cuti/procitati vasa misljenja ili iskustva na ovu temu.

Primjetila sam da je danas ovo jako dostupnuo. Cak postoje neke grupe na fejsu preko kojih se moze ''naruciti'' crna magija ili cak nauciti kako se ona pravi.

Ja licno smatram da je to bolesno, cak mi je gora ta osoba, koja to ide ''naruciti'', od te koja pravi.
Sudbina je sudbina

Eto, ako neko ima neko iskustvo ili ko bi zelio dati svoje misljenje, samo naprijed
emotivna123 is offline  
Old 05.07.2014., 19:04   #2
Evo što ti se dogodi i kako umreš ako dozivaš duhove i baviš se crnom magijom.

Troje Amerikanaca je prizivalo demone,dvoje je prošlo s lakšom ozljedom a
jedna ima demona u sebi s kojim se bori,doktor ne može pomoći,mora čekati da
vidi kako će se završit

Stigli su u bolnicu u stanju koje je bilo nalik transu. Mišići su im se nekontrolirano grčili, halucinirali su, a na trenutke čak postajali potpuno gluhi i slijepi - izjavio je za medije doktor Victor Demesa, koji je primio pacijente u javnoj bolnici u Tepoztlanu.

Demesa nije htio nagađati jesu li te mlade ljude doista zaposjeli demoni ili su se samo pomoću autosugestije uvjerili da je tome bilo tako, no zato su mediji doznali da im je lokalni svećenik odbio pomoći.

Naime, nakon što je troje mladih ljudi zapalo u probleme, roditelji Alexandre i Sergija su pozvali svećenika kako bi nad njima izvršio egzorcizam, no čovjek od vjere je to odbio jer Alexandra, Sergio i Fernando ne dolaze redovito u crkvu.
jetstream is offline  
Old 05.07.2014., 22:33   #3
Slična tema već postoji

https://www.forum.hr/showthread.php?t=519163

jetstream, pitanje je bilo o iskustva a ne o onome što čitamo na internetu
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:14.