Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Pogledaj rezultate ankete: treba li zatvoriti ovu temu?
Da 24 45.28%
Ne 22 41.51%
Svejedno mi je 7 13.21%
Glasovatelji: 53. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.10.2012., 18:21   #6061
Quote:
foo_fighter kaže: Pogledaj post
Ja bi koleginicu radije zamolio da posta svoju autentičnu fotografiju na ovoj temi: https://www.forum.hr/showthread.php?t=737990
Meni bi takva fotka bila zanimljivija za vidjeti nego ovih već 1000000.... puta postanih lens flareova, sun-dogova i sl.
mislim da ti fali malo djentlmenstva i osobnog bon tona.
sun and shine lipo ti stavi svoje slike koje si rekla da si slikala,pa cemo razumno popricat.
trogir31 is offline  
Old 04.10.2012., 18:27   #6062
Quote:
trogir31 kaže: Pogledaj post
mislim da ti fali malo djentlmenstva i osobnog bon tona.
sun and shine lipo ti stavi svoje slike koje si rekla da si slikala,pa cemo razumno popricat.
A štaš, nisam još nikad dobio karton, pa možda ovaj put upali

--
Sent using Tapatalk.
__________________
Living Is A Problem Because Everything Dies.
foo_fighter is offline  
Old 04.10.2012., 19:06   #6063
Quote:
sun and shine kaže: Pogledaj post
mislis da nisam probala? ima ljudi koji zavaravaju druge, ali ja ne zelim sebe zavaravati pa tako ni druge. smrtno sam ozbiljna po ovom pitanju i nesto je a sad sta je.....
I ja sam smrtno ozbiljan. Sutra snimim deset Nibirua tom metodom ako treba.
Astrobobo is offline  
Old 04.10.2012., 20:12   #6064
Quote:
Astrobobo kaže: Pogledaj post
Već je bilo objavljeno, i to dva dana prije udara
Jesi li pročitao uopće link koji si dao ?
Vidim da nisi.
Kakva je tu opsnost prijetila ?
Objavili su tek kad su shvatili da ne prijeti nikakva opasnost.
Nego, ljepše je živjeti u svijetu bajke.
muđahadin is offline  
Old 04.10.2012., 21:21   #6065
Quote:
sun and shine kaže: Pogledaj post
Nisu samo potresi u pitanju ni odroni, nego cudni zvukovi, jos cudniji strasni oblaci.... ako uzmes neku lecu, i stavis ispred fotica ili mob kamere, mozda ga neces uvijek vidjeti, ali uslikaj, i imati ces ga na fotki ili videu, fascinantno. Vidjela sam vec tri puta dva sunca a sad i ovo, svakodnevno
Da nisi ipak vidjela samo odbljesak svjetla na snimci? Taj Nibiru ne postoji i nema nikakvih argumenata koji idu u prilog njegovom postojanju. Sama činjenica da bi trebao "doći" do Zemlje za 2 mjeseca, a nema mu ni traga dovoljno govori o činjeničnom stanju, a to je da je cijela ta priča zapravo "patka". Smiješno je i samo objašnjenje internet zajednice "nibirista" koji odgovaraju na tu kritiku tvrdeći da se Nibiru ne može vidjeti, jer ga zaklanja Sunce. Jest, malo morgen.

Također, nebulozna je i tvrdnja da je taj hipotetski planet dio vanjskog ruba Sunčeva sustava oko kojega se, za razliku od ostalih planeta okreće eliptično oko Sunce i još k tome, suprotnom smjeru. O tome da na njemu žive neki Anunnaki koji su tobože "razmijenjivali poštu" sa Sumeranima, ne želim trošiti vrijeme. Uglavnom, ne brinite, ništa se loše neće dogoditi u dana oko 21.12.2012., a ako se i dogoditi, bit će u režiji ljudi, a ne "svemirske lutalice".

Quote:
sun and shine kaže: Pogledaj post
Samo bih htjela da covjecanstvo malo vise otvori svoje umove i pripremi se, jer mediji ocito sa razlogom sute
Ovdje se slažem s tobom , mada iz sasvim drugih razloga. Mediji doista šute s razlogom, a razlog je taj da nemaju što reči u vezi s temom koja objektivno ne postoji. Nadam se da te nisam šokirao svojom "senzacionalnom" tvrdnjom.
__________________
Čovjek ne može poludjeti kad vidi đavla, zato što prije nego što ga prizove, on mora već biti lud.

Zadnje uređivanje Bat Kol : 04.10.2012. at 21:41.
zuni9 is offline  
Old 05.10.2012., 03:56   #6066
Quote:
Astrobobo kaže: Pogledaj post
I ja sam smrtno ozbiljan. Sutra snimim deset Nibirua tom metodom ako treba.
batali se astrobobo vise tih svojih radnji koje radis, batali se da negiras sve sto se desava oko svih nas, znam ja da si dobro placen da ovde budes nesto nalik nekom od agenata iz filma matriks ali apelujem na tvoju svest da se batalis toga.
jer matriks je prso kao bass, a ono sto ja znam je da ce duse svih onih koji su matriksu sluzili da budu totalno reprogramirane a pojedine od njih i unistene ....i zato, ne negiraj ono sto je nemoguce negirati, letis sa teme na temu i negiras iako je vreme da otvoris dusu, kazes sta se tu krije i tako sa sebe zbacis tesko breme.
Eagle Grandson is offline  
Old 05.10.2012., 08:33   #6067
Quote:
Eagle Grandson kaže: Pogledaj post
batali se astrobobo vise tih svojih radnji koje radis, batali se da negiras sve sto se desava oko svih nas, znam ja da si dobro placen da ovde budes nesto nalik nekom od agenata iz filma matriks ali apelujem na tvoju svest da se batalis toga.
jer matriks je prso kao bass, a ono sto ja znam je da ce duse svih onih koji su matriksu sluzili da budu totalno reprogramirane a pojedine od njih i unistene ....i zato, ne negiraj ono sto je nemoguce negirati, letis sa teme na temu i negiras iako je vreme da otvoris dusu, kazes sta se tu krije i tako sa sebe zbacis tesko breme.
Alo care! Onda, di je više taj Nibiru, čini se da nešto kasni?
__________________
Čovjek ne može poludjeti kad vidi đavla, zato što prije nego što ga prizove, on mora već biti lud.
zuni9 is offline  
Old 05.10.2012., 10:16   #6068
Quote:
Eagle Grandson kaže: Pogledaj post
batali se astrobobo vise tih svojih radnji koje radis, batali se da negiras sve sto se desava oko svih nas, znam ja da si dobro placen da ovde budes nesto nalik nekom od agenata iz filma matriks ali apelujem na tvoju svest da se batalis toga.
jer matriks je prso kao bass, a ono sto ja znam je da ce duse svih onih koji su matriksu sluzili da budu totalno reprogramirane a pojedine od njih i unistene ....i zato, ne negiraj ono sto je nemoguce negirati, letis sa teme na temu i negiras iako je vreme da otvoris dusu, kazes sta se tu krije i tako sa sebe zbacis tesko breme.

A Nibirua ti .... nisam ni sanjao da ovakve stvari postoje

@astrobobo
Da bobo pazi sta pričaš jer će te Neo ovdje isprašiti..
Hempy is offline  
Old 05.10.2012., 11:05   #6069
Quote:
sun and shine kaže: Pogledaj post
Nisu samo potresi u pitanju ni odroni, nego cudni zvukovi, jos cudniji strasni oblaci.... ako uzmes neku lecu, i stavis ispred fotica ili mob kamere, mozda ga neces uvijek vidjeti, ali uslikaj, i imati ces ga na fotki ili videu, fascinantno. Vidjela sam vec tri puta dva sunca a sad i ovo, svakodnevno
Pa da vidimo boga tame, mraka, daljine? no way!



Nije mi jasno, ako je nibiru između zemlje i sunca, gdje je onda pomračina??

Sve ovo bi ljudi i gutali da je netko rekao da je sa druge strane sunca, i da se giba recimo istom brzinom kao i zemlja, pa ga kao zato ne možemo vidjeti.
__________________
"Čovjek se zaljubi gledajući ženu, a žena se najčešće zaljubi slušajući čovjeka."
CottonEyeJoe is offline  
Old 05.10.2012., 11:32   #6070
Evo još argumenata protiv 2012 i Nibirua: http://www.youtube.com/watch?v=7uE1UBs1mlA
(i da se unaprijed izjasnim jer će vjerojatno biti ovakvih izjava: Ne, ne mislim da je prof. Tyson agent u Matrixu)
Bourne- is offline  
Old 05.10.2012., 11:36   #6071
Mašala, sad sam razotkriven!
Astrobobo is offline  
Old 05.10.2012., 11:55   #6072
nemam namjeru puno komentirat ovdašnje "plaćenike"...tek toliko da se zna oni su tu redovito i najviše, zapravo od svih najredovitije i najduže,otprilike kao i moderatori na forumu...tko ne vjeruje nek se informira,ali forum se nadgleda...pažljivo kontrolira,usmjerava i naravno strogo se slijedi ta "naučna","konzervativna","niti slučajno nepravovjerna " shema i način komentiranja a moderatura je u biti toliko pristrana uz njih (namjerno naravno ) da je to već fakat bolesno i uočljivo i ćoravim longhornima u alternativi...
tomatix is offline  
Received Infraction
Old 05.10.2012., 12:23   #6073
Quote:
zuni9 kaže: Pogledaj post
Da nisi ipak vidjela samo odbljesak svjetla na snimci? Taj Nibiru ne postoji i nema nikakvih argumenata koji idu u prilog njegovom postojanju. Sama činjenica da bi trebao "doći" do Zemlje za 2 mjeseca, a nema mu ni traga dovoljno govori o činjeničnom stanju, a to je da je cijela ta priča zapravo "patka". Smiješno je i samo objašnjenje internet zajednice "nibirista" koji odgovaraju na tu kritiku tvrdeći da se Nibiru ne može vidjeti, jer ga zaklanja Sunce. Jest, malo morgen.

Također, nebulozna je i tvrdnja da je taj hipotetski planet dio vanjskog ruba Sunčeva sustava oko kojega se, za razliku od ostalih planeta okreće eliptično oko Sunce i još k tome, suprotnom smjeru. O tome da na njemu žive neki Anunnaki koji su tobože "razmijenjivali poštu" sa Sumeranima, ne želim trošiti vrijeme. Uglavnom, ne brinite, ništa se loše neće dogoditi u dana oko 21.12.2012., a ako se i dogoditi, bit će u režiji ljudi, a ne "svemirske lutalice".
Ajde ne baljezgaj gluposti. Svi vanjski planeti kao i oortov oblak trenutno sada trpe nekakav nepoznati gravitacijski pritisak.

Evo ti orbita Sedne:

http://en.wikipedia.org/wiki/File:Sedna_orbit.svg

Evot it orbita Tyche:



Evo ti orbita Erisa:

http://en.wikipedia.org/w/index.php?...bit.svg&page=1

Evo ti elipsa Orcusa:

http://www.scifiideas.com/wp-content...rcus_orbit.jpg

Zapravo vidi se da planete koje idu u oortov oblak i dalje od njega sve više idu u eliptičnu putanju (orcus i eris malim djelom dotiću oortov oblak pa su im orbite manje eliptične), za to postoji samo jedno jedino objašnjenje, e ali treba razumjeti dinamiku sustava prie baljezganja gluposti ovdje

I još jedna stvar, na Sednu i Tyche, kad se u eliptičnoj orbiti najviše udalje od sunca, nešto gravitacijski djeluje na njih i to nešto im još više orbitu izdužuje u elipsu. Znaći da se nešto velikoga približava i svaki puta kad se ti objekti nađu najdalje od sunca još više ih nešto potegne dalje.

Oh, da. što se tiće bljeskova na nebu oni se najčešće javljaju nakon šumova i zvukova iz magnetosfere.
Najlakše je ne imati pojima i doći kenjat po temi stavljajući hrpu smajlića.

Zadnje uređivanje muđahadin : 05.10.2012. at 12:33.
muđahadin is offline  
Old 05.10.2012., 12:24   #6074
Quote:
tomatix kaže: Pogledaj post
nemam namjeru puno komentirat ovdašnje "plaćenike"...tek toliko da se zna oni su tu redovito i najviše, zapravo od svih najredovitije i najduže,otprilike kao i moderatori na forumu...tko ne vjeruje nek se informira,ali forum se nadgleda...pažljivo kontrolira,usmjerava i naravno strogo se slijedi ta "naučna","konzervativna","niti slučajno nepravovjerna " shema i način komentiranja a moderatura je u biti toliko pristrana uz njih (namjerno naravno ) da je to već fakat bolesno i uočljivo i ćoravim longhornima u alternativi...


Puno paranoje bez veze.
Nitko ovdje ne piše odgovore umjesto tebe, kažnjavaju se svi koji prekrše pravila ponašanja bez obzira bili oni pro ili con u bilo kojoj raspravi. A činjenica da su razumni ljudi redovitiji od whackadoodle-a ne znači ništa, evenutalno to da imamo više vremena.
Bourne- is offline  
Old 05.10.2012., 12:25   #6075
Quote:
zuni9 kaže: Pogledaj post
Uglavnom, ne brinite, ništa se loše neće dogoditi u dana oko 21.12.2012., a ako se i dogoditi, bit će u režiji ljudi, a ne "svemirske lutalice".
Ne znam postoji li planeta kakva je Nibiru, ali zasigurno znam da se ništa specifično i javno neće dogoditi po pitanju Nibiru-a baš na 21.12.2012. Možda 5, 10 ili 50 godina poslije hoće, ali 21.12.2012. sigurno neće. Protivnici teorije o postojanju Nibiru-a će likovati 21.12.2012. a on će se možda i dalje zlokobno valjati iz dubine svemira prema nama, mračan i nepredvidiv.
edoxy is offline  
Old 05.10.2012., 12:43   #6076
Quote:
muđahadin kaže: Pogledaj post
Ajde ne baljezgaj gluposti. Svi vanjski planeti kao i oortov oblak trenutno sada trpe nekakav nepoznati gravitacijski pritisak.

Evo ti orbita Sedne:

http://en.wikipedia.org/wiki/File:Sedna_orbit.svg

Evot it orbita Tyche:



Evo ti orbita Erisa:

http://en.wikipedia.org/w/index.php?...bit.svg&page=1

Evo ti elipsa Orcusa:

http://www.scifiideas.com/wp-content...rcus_orbit.jpg

Zapravo vidi se da planete koje idu u oortov oblak i dalje od njega sve više idu u eliptičnu putanju (orcus i eris malim djelom dotiću oortov oblak pa su im orbite manje eliptične), za to postoji samo jedno jedino objašnjenje, e ali treba razumjeti dinamiku sustava prie baljezganja gluposti ovdje

I još jedna stvar, na Sednu i Tyche, kad se u eliptičnoj orbiti najviše udalje od sunca, nešto gravitacijski djeluje na njih i to nešto im još više orbitu izdužuje u elipsu. Znaći da se nešto velikoga približava i svaki puta kad se ti objekti nađu najdalje od sunca još više ih nešto potegne dalje.

Oh, da. što se tiće bljeskova na nebu oni se najčešće javljaju nakon šumova i zvukova iz magnetosfere.
Najlakše je ne imati pojima i doći kenjat po temi stavljajući hrpu smajlića.
Druže, vidim da dobro barataš astrofizikom i da imaš otvoren um. Po tebi, kad se uzmu u obzir svi ovi podaci, da li to znači da se iza Plutona nalazi neki ogroman objekt, u neeliptičnoj putanji koja ne sječe putanje ostalih planeta Sunčevog sistema, odnosno onih koje imaju pravilnije putanje poput Zemlje, ili se tu ipak radi o nepoznatom i opasnom planetu križanja koji će nam se u budućnosti ipak približiti? I, ako misliš da je riječ o takvoj planeti, na kojoj bi udaljenosti ona danas mogla biti od Zemlje?
edoxy is offline  
Old 05.10.2012., 13:36   #6077
Quote:
zuni9 kaže: Pogledaj post
Da nisi ipak vidjela samo odbljesak svjetla na snimci? Taj Nibiru ne postoji i nema nikakvih argumenata koji idu u prilog njegovom postojanju. Sama činjenica da bi trebao "doći" do Zemlje za 2 mjeseca, a nema mu ni traga dovoljno govori o činjeničnom stanju, a to je da je cijela ta priča zapravo "patka". Smiješno je i samo objašnjenje internet zajednice "nibirista" koji odgovaraju na tu kritiku tvrdeći da se Nibiru ne može vidjeti, jer ga zaklanja Sunce. Jest, malo morgen.

Također, nebulozna je i tvrdnja da je taj hipotetski planet dio vanjskog ruba Sunčeva sustava oko kojega se, za razliku od ostalih planeta okreće eliptično oko Sunce i još k tome, suprotnom smjeru. O tome da na njemu žive neki Anunnaki koji su tobože "razmijenjivali poštu" sa Sumeranima, ne želim trošiti vrijeme. Uglavnom, ne brinite, ništa se loše neće dogoditi u dana oko 21.12.2012., a ako se i dogoditi, bit će u režiji ljudi, a ne "svemirske lutalice".


Ovdje se slažem s tobom , mada iz sasvim drugih razloga. Mediji doista šute s razlogom, a razlog je taj da nemaju što reči u vezi s temom koja objektivno ne postoji. Nadam se da te nisam šokirao svojom "senzacionalnom" tvrdnjom.

nisi me sokirao, ali moja pretpostavka je da mediji sute jer ih illuminati kontroliraju, a illuminati su u srodstvu sa reptilima. Zasto nas dnk ima 64 kromosoma a samo 26 ih je aktivno? sto upravlja nama. Mi smo u matrixu
sun and shine is offline  
Old 05.10.2012., 13:58   #6078
Quote:
sun and shine kaže: Pogledaj post
nisi me sokirao, ali moja pretpostavka je da mediji sute jer ih illuminati kontroliraju, a illuminati su u srodstvu sa reptilima. Zasto nas dnk ima 64 kromosoma a samo 26 ih je aktivno? sto upravlja nama. Mi smo u matrixu
Koliko vam se puta treba ponoviti da su iluminati, kad su postojali, bili dobri dečki. Danas ih više nema a naziv iluminati koristi se bez svrhe i razloga...U srodstvu s reptilima? Možda su u srodstvu sa električnim ovcama...
Biljka is online now  
Old 05.10.2012., 14:06   #6079
Talking

Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
Koliko vam se puta treba ponoviti da su iluminati, kad su postojali, bili dobri dečki. Danas ih više nema a naziv iluminati koristi se bez svrhe i razloga...U srodstvu s reptilima? Možda su u srodstvu sa električnim ovcama...
opet ti hahahaha!
Gle nemam se namjeru svadati, svi smo tu da kazemo sta mislimo i vidimo sta drugi misle, mislim da je to smisao foruma uopce
netko kaze sta se drugome ne svidi i odmah pocinju granatiranja coece
sun and shine is offline  
Old 05.10.2012., 14:39   #6080
Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
Koliko vam se puta treba ponoviti da su iluminati, kad su postojali, bili dobri dečki. Danas ih više nema a naziv iluminati koristi se bez svrhe i razloga...U srodstvu s reptilima? Možda su u srodstvu sa električnim ovcama...
A zašto se trudiš?
Gle... 70` i 80` su bile nekima poprilično burne....eksperimentiralo se svakojakim supstancama...i tak...
Hempy is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:47.