Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Pogledaj rezultate ankete: treba li zatvoriti ovu temu?
Da 24 45.28%
Ne 22 41.51%
Svejedno mi je 7 13.21%
Glasovatelji: 53. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.03.2014., 18:19   #9061
Talking

Quote:
ADMINuWCu kaže: Pogledaj post
Kad čovjek traži, nađe: NE samo da se dramatične stvari događaju s Mjesecom nego se događaju i sa samom Zemljom. ZEMLJINA OS SE NAGNULA, NEPOBITAN DOKAZ: http://www.youtube.com/watch?v=-1OSFYWyDTw

Još jedan zaprepašćujući video koji prikazuje uživo snimljen trenutak nastanka ogromne rupetine u zemlji koja propada pod nogama preneraženog snimatelja: http://www.youtube.com/watch?v=4spnt7cJypA

I sad vi meni recite nisu li znanstvenici i političari koji ovakve mega važne vijesti kriju od šire javnosti zločinci kalibra jednog Hitlera???
ADMINE, a što oni kriju? Kakve mega važne vijesti?
Ne mogu oni ništa takvog od ljudi skriti. A ni oni sami ne znaju ništa, to ti shvati.
To su obični ljudi kao ti i ja od kojih se stvaraju idoli.

I da ti kažem - što ti misliš da npr ja ne pratim što se događa na Zemlji?
Pratim i bolje od tebe jer ne trošim vrijeme na gledanje fantasy filmova i opet jasno dobro vidim i znam što se zbiva sa Zemljom, ljudima, Suncem i Mjesecom.
A to po meni nema veze sa nepostojećim Nibiruom ili planet x ili drugim sličnim izmišljotinama ljudi bolesne mašte i logike tako da, stvarno pođi od sebe i shvati da si zaglibio u pričama o dubokom svemiru a stvarno ne pišeš kao suvisla osoba koju treba shvaćati ozbiljno.
Tebi bi izvrsni sugovornici bile osobe poput Pavune ili Kostelca.

Eto, ljudski sam ti se obratila jer vidim da izgaraš za odobravanjem i pažnjom i još jednom, čovjek poput tebe ispada mali mali jer sanja o svemirskim misterijama i dubinama a zaista još ne zna ni kako se po Zemlji hoda.
Lijepi ti pozdrav od mene.
bauba is offline  
Old 06.03.2014., 20:00   #9062
Smile

Quote:
bauba kaže: Pogledaj post
ADMINE, a što oni kriju? Kakve mega važne vijesti?
Ne mogu oni ništa takvog od ljudi skriti. A ni oni sami ne znaju ništa, to ti shvati.
To su obični ljudi kao ti i ja od kojih se stvaraju idoli.

I da ti kažem - što ti misliš da npr ja ne pratim što se događa na Zemlji?
Pratim i bolje od tebe jer ne trošim vrijeme na gledanje fantasy filmova i opet jasno dobro vidim i znam što se zbiva sa Zemljom, ljudima, Suncem i Mjesecom.
A to po meni nema veze sa nepostojećim Nibiruom ili planet x ili drugim sličnim izmišljotinama ljudi bolesne mašte i logike tako da, stvarno pođi od sebe i shvati da si zaglibio u pričama o dubokom svemiru a stvarno ne pišeš kao suvisla osoba koju treba shvaćati ozbiljno.
Tebi bi izvrsni sugovornici bile osobe poput Pavune ili Kostelca.

Eto, ljudski sam ti se obratila jer vidim da izgaraš za odobravanjem i pažnjom i još jednom, čovjek poput tebe ispada mali mali jer sanja o svemirskim misterijama i dubinama a zaista još ne zna ni kako se po Zemlji hoda.
Lijepi ti pozdrav od mene.
daj reci i nama,zanima nas..
stipsa123 is offline  
Old 06.03.2014., 22:40   #9063
Quote:
stipsa123 kaže: Pogledaj post
daj reci i nama,zanima nas..
ADMIN je stavio desetke i desetke linkova, gotovo sve već viđenih baš na ovoj temi. I da mora ponoviti što je napisao, sigurno ne bi u tome uspio.

Čovjek ne treba biti satima ispred ekrana da dođe do nekih informacija i da sam npr vidi, ako ga češće gleda uživo, da npr. Mjesec nije uvijek na istoj visini, nije iste veličine kao ni položaja...

Isto je i sa ljudima - svatko tko razgovara sa njima, naročito starijima, može čuti što se sve promijenilo naročito sa
vremenom, usjevima, sjemenjem, šumama, rijekama, morem, običajima, međuljudskim odnosima, sa životinjama. itditd.
Dakle, ne treba čovjek gledati fantasy filmove da vidi što se događa oko njega.

Zadnje uređivanje bauba : 06.03.2014. at 23:50.
bauba is offline  
Old 06.03.2014., 23:28   #9064
Drago društvo, žao mi je što u zadnje vrijeme ne mogu češće pratiti ovu temu...a bome ju je i teško pratiti, sve se svodi na linkanje Youtube videa i kilometarske copy paste citate koje moderatori zbog nekog razloga toleriraju, no dobro...

Kao prvo, a to smo apsolvirali već prije nekoliko godina na početku ove teme, teret dokazivanja je na onome tko nešto tvrdi. Dakle nije legitimno reći "Nibiru dolazi, a ti dokaži suprotno", teret dokazivanja leži na onome koji je postavio tvrdnju. Također, postoji problem korelacije, o kojem se isto tako pisalo, a on govori da činjenica da su se neke stvari dogodile istovremeno nipošto ne znači da su jedna drugoj uzrok. Dakle, to što ja tri dana za redom jedem grah najvjerojatnije nema neikakve veze sa potresom koji se desio negdje u blizini. Ako ipak tvrdim da je moj prdac tako moćan, morati ću predočiti puno kvalitetnije (i čvršće) dokaze....

Ipak, najzabavnije od svega je "ljuljanje Mjeseca". Tisućama godina čovječanstvo promatra noćno nebo i primjećuje kružno gibanje objekata na nebeskom svodu...nekada smo smatrali da vidimo gibanje svemira oko Zemlje, kasnije smo shvatili da je zapravo planet Zemlja taj koji se okreće oko svoje osi. Ali zaista u svemu tome zapravo je tužno to što neki ljudi ne mogu prepoznati efekt rotacije Zemlje oko svoje osi. To je poraz znanosti, poraz civilizacije, potpuni gubitak znanja kojeg smo stjecali zadnjih nekoliko tisuća godina.

Jasno mi je da je ovo "alternativa" i da živimo u Hrvatskoj, međutim ovo je zaista velika, velika sramota za čovječanstvo.

Ilustraciju gibanja nebeskog svoda možemo vidjeti ovdje: https://www.youtube.com/watch?v=NH_t1K-Sudc

Ili na mom videu ovdje: https://www.youtube.com/watch?v=45Zqved-XqI

Ili, možda, uključite zdrav razum...?
Astrobobo is offline  
Old 06.03.2014., 23:34   #9065
Quote:
Astrobobo kaže: Pogledaj post
Kao prvo, a to smo apsolvirali već prije nekoliko godina na početku ove teme, teret dokazivanja je na onome tko nešto tvrdi.
Eskimi, kojima je orjentacija po vremenu i zvijezdama zakon, tvrde da je došlo do otklona. Predlažem da Astro... otiđe na Antartik i objasni im da nemaju dokaze i da popiju svoje kapsule za pamćenje.
__________________
Istina će nas spasiti! Tražite li je na pravom mjestu?
sites.google.com/site/financijskisustav/home/
=>Prijedlog 1. ostvarivog programa za izlaz iz krize
Nostrađurus is offline  
Received Infraction
Old 06.03.2014., 23:41   #9066
@ Astrobobo, zaista je velika, velika sramota komentirati nešto tako da uopće ne prokomentiraš bilo što od onoga što se naizgled čini kao da komentiraš.

Prokomentiraj prvi video iz mojeg zadnjeg posta pa da vidimo čija majka crnu vunu prede.

Možeš usput dobiti i dodatnu informaciju s tim u vezi:

Has the Earth's Axis Tilt Changed Recently?
https://www.uwgb.edu/dutchs/PSEUDOSC/49Degrees.HTM

AXIS TILT OF EARTH:
http://www.divulgence.net/solar_angl...SolarAngleMenu

...u prvom linku se nalazi navodni demantij tvrdnji iz drugog linka...ali tko je u pravu? Po meni su u pravu Inuiti, a to znači da stručnjak iz prvog linka najvjerojatnije laže i maže koliko je dug i širok!

Najlakše je svratiti u temu i s visoka prokomentirati da je netko luđak, a za tu tvrdnju ne ponuditi baš nikakav argument. O.K., ne raspravljamo tko je ovdje luđak ili nije, ovdje raspravljamo o tome ukazuju li sve indicije navedene na zadnjih 10ak str. u ovoj temi u pravcu jednog jedinstvenog ASTRO-faktora ili je "plauzibilno" objašnjenje svih tih fenomena IDIOTARIJA od CO2 teorije?

Ti za početak ponudi argument da Inuiti iz prvog linka zadnjeg mojeg posta ne znaju što govore i objasni astronomsku promjenu o kojoj Inuiti govore na neki drugi način, a ne pomakom Zemljine osi pa ću te smatrati ozbiljnim sugovornikom.

Ionako si ti jedini sudionik u ovoj temi od kojeg se može očekivati kakav takav doprinos, ali nažalost otkad sam ja aktivan u ovoj temi tvoj doprinos je ravan nuli. Ako ne možeš ponuditi nikakav dokaz za to da Zemljina os nije nimalo ZNAČAJNIJE pomaknuta unazad zadnjih 8 godina onda nemoj niti dezinformirati čitateljstvo kvaziargumentima.

Zadnje uređivanje ADMINuWCu : 07.03.2014. at 00:05.
ADMINuWCu is offline  
Old 07.03.2014., 00:05   #9067
Quote:
Nostrađurus kaže: Pogledaj post
Eskimi, kojima je orjentacija po vremenu i zvijezdama zakon, tvrde da je došlo do otklona. Predlažem da Astro... otiđe na Antartik i objasni im da nemaju dokaze i da popiju svoje kapsule za pamćenje.
Htio si reći na Arktik...
ADMINuWCu is offline  
Old 07.03.2014., 00:35   #9068
Arktik-Antarktik, sve je to isto
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Old 07.03.2014., 03:39   #9069
Da sumiramo: do sada smo proglasili luđacima Carlosa Munoza Ferradu, Kineze, Japance, Inuite, pa da vidimo koliko će ostati "normalnih" ljudi na svijetu nakon što svi koji još uvijek vjeruju svojim očima i vlastitom razumu priznaju istu stvar o kojoj svjedoče slijedeća četiri svjedoka i mnogi komentatori koji su ostavili komentar ispod njihovih video uradaka priznajući da su uočili isti fenomen tj. činjenicu da Sunce zapada sjevernije (SZ) od pozicije na kojoj je uvijek zapadalo:

Has the sun moved:
http://www.youtube.com/watch?v=xzwIc7_65cc

Why does the sun set in the north west now
http://www.youtube.com/watch?v=-MZgy1yTYL8

SUNSET NORTH OF PIKES PEAK - POLE SHIFT
http://www.youtube.com/watch?v=gb8BTQavYu8

How Much More Proof Do You Need - The sun Is Setting in the Wrong Place
http://www.youtube.com/watch?v=X2CHPt2oCEI

I sad pitanje: Što osim pomaka Zemljine osi može uzrokovati drastičan pomak (prema sjeveru) mjesta zapadanja Sunca? Jedino značajna promjena ravni Zemljine orbite ili značajna promjena udaljenosti Zemlje od Sunca, ali to zbog drugih stvari otpada kao mogućnost. Dakle?

Količina dokaza je naprosto prevladala, a stručnjaci nek nastave kukavički šutjeti, stvari su ionako već izmakle kontroli i to se više ne može sakriti čak niti najdjelotvornijom od svih metoda: kukavičkom šutnjom!
ADMINuWCu is offline  
Old 07.03.2014., 08:51   #9070
Ja doma već 20 godina gledam gdje zapada Sunce u koje doba, orjentiram se prema drveću koje mi je ispred stana i Sunce svih tih 20 godina pada na isto mjesto.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Old 07.03.2014., 10:47   #9071
Quote:
Nostrađurus kaže: Pogledaj post
Eskimi, kojima je orjentacija po vremenu i zvijezdama zakon, tvrde da je došlo do otklona. Predlažem da Astro... otiđe na Antartik i objasni im da nemaju dokaze i da popiju svoje kapsule za pamćenje.
Da, a sjećam se da si ti nekad davno tvrdio da je Elenin veći od Jupitera

Temu oko pomaknute zemljine osi smo već prožvakali odavno, no za ljude koji su se tek uključili u raspravu (mislim na one koji samo čitaju) nije naodmet ponoviti - Sunce se vidi sa cijele Zemlje i nije potrebno nigdje ići da se provjeri tvrdnja o "otklonu" zemljine osi. Nagib zemljine osi može se jednostavno izračunati uz pomoć gnomona - što je zapravo običan štap zaboden u zemlju ili dasku. Mjerenje visine Sunca vježba je koju na astronomskim radionicama rade djeca iz osnovne škole. Osim gnomona, visinu možete izmjeriti "suntrackerom" i kvadrantom za Sunce - preporuča se upotreba sva tri načina mjerenja kako bi se dobilo više podataka i time smanjila greška u mjerenjima.

Detaljne upute za izradu ove vježbe imate online u e-školi astronomije, zajedno sa izmjerenim rezultatima. Ovakve vježbe rade se redovno, godinama, ne samo u Hrvatskoj.

Drugo, "ljuljanje Mjeseca" možete provjeriti ove subote (sutra) kada će u Zagrebu, Čakovcu, Đakovu, Koprivnici i Malom Lošinju lokalna astronomska društva izvući van svoje teleskope i pokazati prolaznicima Mjesec, Jupiter, maglicu u Orionu i prelet X-37B, tajnog space shuttlea američke vojske.

Iako smo sve to već odavno prožvakali, smatram izrazito neprimjerenim da se dopušta daljnje konstantno dizanje panike od strane novopridošlih doomsayera na ovom forumu. Internet je dostupan svima, pa tako i sve većem broju djece i mladih koje lako mogu imati problema zbog katastrofičnih najava - što su mi mnogi roditelji javili u privatnim porukama. Bez obzira što se forum.hr odriče odgovornosti, budući da je moderiran, odgovornost ipak postoji, prije svega moralna.

Na kraju po n-ti put ponavljam - noćno nebo (i dnevno, sa Suncem!) je dostupno svima i svi navodi se mogu vrlo lako provjeriti. Nije potrebno ići na južni pol jer se južni nebeski pol vidi sa bilo kojeg mjesta na Zemlji koje je ispod ekvatora; također nije potrebno biti eskim da bi mogao izmjeriti visinu Sunca, a time izračunati odgovara li nagib zemljine osi datumu mjerenja!
Astrobobo is offline  
Old 07.03.2014., 12:35   #9072
Quote:
ADMINuWCu kaže: Pogledaj post
Kad čovjek traži, nađe: NE samo da se dramatične stvari događaju s Mjesecom nego se događaju i sa samom Zemljom. ZEMLJINA OS SE NAGNULA, NEPOBITAN DOKAZ: http://www.youtube.com/watch?v=-1OSFYWyDTw
Kako si siguran da titlovi odgovaraju onome što Eskimi pričaju?

Isto tako, na jednom mjestu titl kaže "mjesto izlaska Sunca se nije mnogo promjenilo, ali mjesto zalaska se je značajno pomaknulo". Ukoliko bi se Zemljina os doista nagnula to bi u jednakoj mjeri utjecalo i na mjesto izlaska i na mjesto zalaska.
ronhill_lights is offline  
Old 07.03.2014., 13:46   #9073
Quote:
ronhill_lights kaže: Pogledaj post
Kako si siguran da titlovi odgovaraju onome što Eskimi pričaju?

Isto tako, na jednom mjestu titl kaže "mjesto izlaska Sunca se nije mnogo promjenilo, ali mjesto zalaska se je značajno pomaknulo". Ukoliko bi se Zemljina os doista nagnula to bi u jednakoj mjeri utjecalo i na mjesto izlaska i na mjesto zalaska.
Da, zanimljivo pitanje, ne znam ispravan odgovor, ali slično pitanje imaš ovdje:
http://www.newton.dep.anl.gov/askasc...9/env99372.htm

Indikativno je to da zadnja rečenica odgovora koji više zamumuljuje nego što nešto rasvjetljuje glasi ovako:

The answer is complicated but has to do with the motion of the earth in orbit around the sun.

Volio bih da nam Astrobobo ovdje proglasi luđakom i doomsdayerom koji plaši malu djecu i autora slijedećeg znanstvenog rada:

http://arxiv.org/abs/1102.0212

Thus, the issue of finding a satisfactorily explanation for the anomalous behavior of the Moon's eccentricity remains open.

Ili da tuži NBC News zbog ovakvih izvještaja:
http://cosmiclog.nbcnews.com/_news/2...rport-makeover

I na kraju da strpa u ludnicu sve koji su na ovoj stranici vlastitim promatranjima utvrdili i potvrdili abnormalnosti vezane za neobjašnjive promjene u astronomskim relacijama Sunca, Zemlje i Mjeseca:
http://wireofinformation.wordpress.c...d-position-nw/

Kažem vam ja, neće oni stati dok sve ljude koji ne vjeruju teti na CNNu ne proglase ludima, a ako treba u tu svrhu će početi sve češće koristiti argument "plašenja male djece" čiji roditelji masovno zovu Astroboba da se obračuna s doomsdayerima...

Sličnu priču smo puno puta vidjeli na PZ i na mnogim drugim podforumima, a sad je došao izgleda red i na Alternativu...

S obzirom na ovo nepodnošljivo zaglupljivanje ljudi i neviđeni teror prema slobodi mišljenja jedino što mi preostaje da izjavim je slijedeće:

Welcome Nibiru!!!
ADMINuWCu is offline  
Old 07.03.2014., 14:00   #9074
Quote:
ADMINuWCu kaže: Pogledaj post
Volio bih da nam Astrobobo ovdje proglasi luđakom i doomsdayerom koji plaši malu djecu i autora slijedećeg znanstvenog rada:

http://arxiv.org/abs/1102.0212
To nema nikakve veze sa pomicanjem zemljine osi.

Quote:
Ili da tuži NBC News zbog ovakvih izvještaja:
http://cosmiclog.nbcnews.com/_news/2...rport-makeover
Magnetski pol i fizički pol su dvije potpuno različite stvari. Za magnetski pol je jako dobro dokumentirano kako se mijenja pozicija i intenzitet, i to nije nikakva tajna, niti išta neobično. I taj dio smo prošli već nekoliko puta.

Quote:
I na kraju da strpa u ludnicu sve koji su na ovoj stranici vlastitim promatranjima utvrdili i potvrdili abnormalnosti vezane za neobjašnjive promjene u astronomskim relacijama Sunca, Zemlje i Mjeseca:
http://wireofinformation.wordpress.c...d-position-nw/
Neobjašnjivo može biti jedino ljudima koji nisu voljni naučiti osnove astronomije i geografije te na kraju sami provjeriti situaciju i napraviti mjerenja. Od sutra i sljedeći tjedan će biti sunčano, uzmite štap isprintajte suntracker i odite van izmjeriti visinu Sunca!
Astrobobo is offline  
Old 07.03.2014., 14:02   #9075
Quote:
Nostrađurus kaže: Pogledaj post
Eskimi, kojima je orjentacija po vremenu i zvijezdama zakon, tvrde da je došlo do otklona. Predlažem da Astro... otiđe na Antartik i objasni im da nemaju dokaze i da popiju svoje kapsule za pamćenje.
Jedan bloger je spreman, za samo 30 kuna, pisati ludosti i tim svojim bolesnim pisanjem je spreman hraniti maštu svima onima koji izdvoje samo 30 kuna.

Što misliš, ne postoje li među eskimima i oni koji su, za šaku dolara ( npr. 10-30 dolara ) spremni pričati raznorazne nebuloze o tumbanju zvijezda koje naivci shvaćaju za ozbiljno ?
T-22 is offline  
Old 07.03.2014., 14:24   #9076
Quote:
ADMINuWCu kaže: Pogledaj post
S obzirom na ovo nepodnošljivo zaglupljivanje ljudi i neviđeni teror prema slobodi mišljenja jedino što mi preostaje da izjavim je slijedeće: Welcome Nibiru!!!
Postao si poput jednog blogera kojem se život sveo na gledanje youtube filmića po 16 sati na dan.

Izađi iz kuće i promatraj Sunce pa reci ima li tu nekih dodatnih kugli?

Izađi iz kuće pa promatraj Mjesec, zvijezde.

Izađi iz kuće jer si počeo da odlaziš iz stvarnosti u fantaziju.
T-22 is offline  
Old 07.03.2014., 14:37   #9077
Quote:
bauba kaže: Pogledaj post
ADMIN je stavio desetke i desetke linkova, gotovo sve već viđenih baš na ovoj temi. I da mora ponoviti što je napisao, sigurno ne bi u tome uspio.

Čovjek ne treba biti satima ispred ekrana da dođe do nekih informacija i da sam npr vidi, ako ga češće gleda uživo, da npr. Mjesec nije uvijek na istoj visini, nije iste veličine kao ni položaja...

Isto je i sa ljudima - svatko tko razgovara sa njima, naročito starijima, može čuti što se sve promijenilo naročito sa
vremenom, usjevima, sjemenjem, šumama, rijekama, morem, običajima, međuljudskim odnosima, sa životinjama. itditd.
Dakle, ne treba čovjek gledati fantasy filmove da vidi što se događa oko njega.
Dosta ljudi ne obraca paznju na te promjene,vidi da nije ka i prije,jos kad mu baba to potvrdi,sinko moj otislo vrime kvragu.Malo ljudi trazi uzroke,ti odi bacis neku nedorecenu kost,pa bi bilo vrime da reces nesto konkretno,sto,zasto i kako ,daj malo pusti ruku virujen da ce mnoge zanimat,mozda skuze zasto ratovanje sa nekim prvocipovanim likom,a i eto bilo bi zanimljivo cisto onako da tema zivi.Pa eto daj malo truda ako te volja,samo nemoj u siframa,pojednostavi za nas koji nismo u toj prici,zivija..
stipsa123 is offline  
Old 07.03.2014., 14:49   #9078
Quote:
Astrobobo kaže: Pogledaj post
To nema nikakve veze sa pomicanjem zemljine osi.
To ima veze s ovim: an anomalous increase of the eccentricity of the lunar orbit (prijevod: NENORMALNI PORAST EKSCENTRICITETA MJESEČEVE ORBITE), to itekako ima veze s onim što je izazvalo pomak Zemljine osi budući da je ISTI FAKTOR izazvao i dalje izaziva obje anomalije kao i brojne druge anomalije na planetama našeg Sunčevog sustava od kojih ćemo ovdje ponoviti nekoliko:

1.Porast temperature na Plutonu za 400 % i to u fazi udaljavanja Plutona od Sunca
2.Značajno zagrijavanje Marsa i drugih planeta i njihovih satelita
3.Pomak Jupiterove osi za cca 10ak% ako se dobro sjećam itd...

Ako se Jupiterova os pomaknula za 10% šta onda imamo dalje raspravljati???
I na kraju nisu li znanstvenici već dva puta govorili o pomicanju Zemljine osi u kontekstu potresa u Chileu i Japanu?

Samo tu ne treba smetnuti s uma što je uzrok, a što posljedica. Kao u teoriji o globalnom zatopljenju, povećanje CO2 u atmosferi nije uzrok nego posljedica globalnog zatopljenja!!!

Quote:
Astrobobo kaže: Pogledaj post
Magnetski pol i fizički pol su dvije potpuno različite stvari. Za magnetski pol je jako dobro dokumentirano kako se mijenja pozicija i intenzitet, i to nije nikakva tajna, niti išta neobično. I taj dio smo prošli već nekoliko puta.
Ništa neobično osim jedne "male sitnice", a ta je citat iz istog teksta za zaglupljivanje:

Earth's magnetic poles have been known to reverse themselves every 400,000 years or so, in a process that's outlined in the video above.

Quote:
Astrobobo kaže: Pogledaj post
Neobjašnjivo može biti jedino ljudima koji nisu voljni naučiti osnove astronomije i geografije te na kraju sami provjeriti situaciju i napraviti mjerenja.
Tvoj problem je kod ovakvih tvrdnji u tome što se radi o tisućama ljudi i njihovim svjedočanstvima na dlaku istima: Sunce zalazi TOO FAR NORTH-WEST THEN USUALLY SUPPOSED TO BE-SET-DOWN!!!

Sve te tisuće promatrača su ludi, zajedno sa Inuitima koji lažu ili im se pričinjava, Kinezima koji grade gradove duhova zbog nekog očito misterioznog razloga, Japancima koji prikazuju dokumentarce o Planetu X, Amerikancima koji su potrošili nebrojene milijarde dolara da bi izgradili čitavu podzemnu državu ispod SADa, Norvežanima koji u Svalbardskoj podzemnoj utvrdi ubrzano prikupljaju posljednje pošiljke egzotičnog sjemenja iz Japana i Brazila, Vatikanskom diplomacijom čiji se glavni dio aparature za promatranje svemira naziva egzotičnim imenom LUCIFER, Ivanom Pavlom II koji u svojem obraćanju u Fuldi opisuje scenarij koji se savršeno poklapa sa NIBIRU scenarijem itd...

Svi su oni ludi, samo su Astrobobo i ekipa normalni...

Niste mi odgovorili što zaključujete iz činjenice da je zaključak o uzroku fatalnog pada savršeno ispravne žičare u Francuskim alpama sa tucetom astronoma u njoj glasio: NEOBJAŠNJIVO!!!
ADMINuWCu is offline  
Old 07.03.2014., 14:53   #9079
Quote:
Svi su oni ludi, samo su Astrobobo i ekipa normalni...
točno...
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Old 07.03.2014., 15:04   #9080
Imam rješenje eskimske zagonetke vezane za zalaz sunca. Otopio se led i sunce se vidi duže. Međutim, kada skimi kažu da im ne radi orijentacija po zvijezdama, možda ipak nije samo debljina leda na uzvizini.
__________________
Istina će nas spasiti! Tražite li je na pravom mjestu?
sites.google.com/site/financijskisustav/home/
=>Prijedlog 1. ostvarivog programa za izlaz iz krize
Nostrađurus is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:21.