Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2009., 16:11   #1
Privatne uputnice na ginekologiji ( Osijek)

dragi moji, imam problem godinama idem privatno u osijek, i ginekologinja mi je prepisala yasmin, ali nakon one afere s yasminom, odlučila sam opet preći na diane 35, i ona mi je dala da nakon pakovanja idem izvaditi krv samo popis šta moram izvaditi, ali ne i uputnicu, rekla mi je da mi to da moja doktorica ( ginek) ali ja već godinama idem samo kod nje i plaćam preglede, jer ovdje kod nas izredalo se ginekologa da više neznaš ni tko pije ni tko plaća, i čisto sumnjam da mogu dobit uputnicu za vađenje krvi!!! da li ja nemogu dobit i privatnu uputnicu za vađenje krvi? i koliko košta??? molim vas pomagajte ko ima bilo kakve info o tome!!!! hvala unaprijed!!!!
Lunita_86 is offline  
Old 17.03.2009., 16:51   #2
Quote:
Lunita_86 kaže: Pogledaj post
dragi moji, imam problem godinama idem privatno u osijek, i ginekologinja mi je prepisala yasmin, ali nakon one afere s yasminom, odlučila sam opet preći na diane 35, i ona mi je dala da nakon pakovanja idem izvaditi krv samo popis šta moram izvaditi, ali ne i uputnicu, rekla mi je da mi to da moja doktorica ( ginek) ali ja već godinama idem samo kod nje i plaćam preglede, jer ovdje kod nas izredalo se ginekologa da više neznaš ni tko pije ni tko plaća, i čisto sumnjam da mogu dobit uputnicu za vađenje krvi!!! da li ja nemogu dobit i privatnu uputnicu za vađenje krvi? i koliko košta??? molim vas pomagajte ko ima bilo kakve info o tome!!!! hvala unaprijed!!!!
koliko znam u zagrebu privatni lijecnici ne mogu izdati uputnicu za pretrage u drzavnim institucijama. sumnjam da je u osijeku drugacije.

i ja sam u slicnom problemu, jer su mi svi lijecnici privatni. razloge nema smisla nabrajati.

pokusat cu na blef kod dr. opce prakse. ona to u pravilu ne daje, ali ako zeli moze.
Kris79 is offline  
Old 17.03.2009., 20:25   #3
pretpostavljam da se radi o doktorici laušin, i ja sam taj problem riješavala ovih dana, dobila sam samo popis šta trebam ali ne i uputnicu.
tu uputnicu možeš dobiti i od svog doktora opće praxe, a ako nije zavidna i ne osuđuje kao moja, napisat će ti uputnica.
ako nemaš sreće, kao što je ja nisam imala, naime svi drže da nismo normalne što idemo kod privatnog ginekologa, i plaćamo ga, i ako imamo novaca za to, imamo i za uputnice i lijekove koje oni prepisuju.. taj dio neću ni komentirat.. ugl. moraš si odabrati nekog ginekologa koji radi preko socijalnog, pounit te papire potpisat, i da nečekaš mjesec dana, sama ih odnijeti u socijalno(preko puta doma zdravlja) na 3. kat soba 306, i zamolit tetu da ti odmah unese u komp,odnjeti to novom doktoru i isti dan možeš dobiti uputnicu.
nadam se da će ti doktor opće praxe skratit muku.
malapravnica is offline  
Old 18.03.2009., 15:49   #4
mala pravnice, ne neće mi skratiti muku jer već sam tražila od svoje doktorice opće prakse i rekla mi je da mi ona to ne može izdati jer radi se o ginekologiji što nije njeno područje ,prije mi je sve davala ali nakon ovih provjera ne od inspektora!!!! a meni je muka od ginekologa šta rade u mom gradu..... !!!! ne, neidem kod Laušinke već kod Rubin!!!
Lunita_86 is offline  
Old 18.03.2009., 16:07   #5
ništa, onda moraš isto što i ja.. ova ginekologinja koju sam ja odabrala je bila ok sa svim tim, dala mi je uputnicu isti dan kad sam joj donjela potvrđene papire iz hhzoa, tako da smiri se, to sve možeš riješiti u jednom danu!
evo ja danas izvadila krv!

i da, nije me pregledavala, ni ništa, tako da ne trebaš se bojati toga.. inače i ja sam svjesna kakvi su socijalci, tako da sam sad bila primorana zbog iste situacije ga ipak odabrat..mislim da nisam pogrješila..

Zadnje uređivanje malapravnica : 18.03.2009. at 16:10. Reason: nadopuna
malapravnica is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:22.