Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.01.2013., 23:59   #1
Užasno neugodan događaj za vrijeme seksa, pomagajte!!

prava noćna mora!!!
uvijek prije menge imam malo probavnih problema, ako me razumijete.
dečko i ja smo se seksali i od pritiska mi je izletio vjetar, samo što to nije bilo sve, već i malo govance s njim
naravno da je skužio i odma smo prestali i doveli higijenu u red, rekao je on da je ok, ali omg!!! propast ću u zemlju, užasno mi je neugodno, ne znam kako ću ga ikad više pogledat u oči!!!
dal se to ikom desilo, kak da se sad ponašam??
katastrofa114 is offline  
Old 24.01.2013., 00:09   #2
hehehe,malo je funny ali gle...nije kraj svijeta.
kvragu,dogodilo ti se,pa ljudsko si bice!!!

to me vratilo podosta godina unatrag kad je frend pitao curu,mrtav ozbiljan-ey,kaj vi curke isto idete na wc jel?mislim numero due obaviti???
svi se pukli smijat,ali on ozbiljan...nadam se da ti decko puno puno pametniji i da mu jasno kako se ista stvar mogla i njemu dogoditi.

nemoj brinut vec se probaj nasmijat na vlastiti racun,kaj sad...dogodilo se,big fucking deal,idete dalje )))
Diag-nonsense is offline  
Old 24.01.2013., 00:12   #3
meni bi bilo uzasno smijesno ili uzasno ogavno svaka cast decku da mu je to ok
dodo89 is offline  
Old 24.01.2013., 00:19   #4
desilo se i vec ste ocito prezivili,ako nije odmah kroz prozor skocio niti nece nema daljneg razglabanja
red <3 is offline  
Old 24.01.2013., 00:21   #5
Pravi se ko da nije tvoje i okrivi njega!
Tako radi dosta žena...samo budi full ozbiljna
Kissme is offline  
Old 24.01.2013., 00:22   #6
Quote:
Kissme kaže: Pogledaj post
Pravi se ko da nije tvoje i okrivi njega!
Tako radi dosta žena...samo budi full ozbiljna
pa da jos po ormaru trazi potencijalne krivce
red <3 is offline  
Old 24.01.2013., 00:24   #7
Sjećam se jedne teme gdje je cura prdnula u facu dečku dok ju je lizao Ovo tvoje nije bilo toliko direktno
Depeche E. is offline  
Old 24.01.2013., 00:25   #8
Samo mu reci, "tvoja gigantska kita mi je to istisnula" i sve bu ok, jus bu se hvalio frendovima kak ima velkoga.
__________________
Pijem suze hadezenjara! :D
Srrrrrrk!
Leman_Russ is offline  
Old 24.01.2013., 00:46   #9
aaaaaaaaaa sad me pitao kaj mi se desilo, rekla sam da ne znam i da mi je grozno, malo se nasmijo al ne znam umrijet ću od sramote!!!
katastrofa114 is offline  
Old 24.01.2013., 00:56   #10
umjesto da si nama tu u prvom postu isla objasnjavat razloge događaja, isto tako mogla si njemu, neugodno je, ali jbg valjda ce te skuzit
red <3 is offline  
Old 24.01.2013., 00:58   #11
Quote:
Leman_Russ kaže: Pogledaj post
Samo mu reci, "tvoja gigantska kita mi je to istisnula" i sve bu ok, jus bu se hvalio frendovima kak ima velkoga.
Sad makar znamo od kuda ona "I fucked the shit out of her".
__________________
A tout le monde
Apophis is offline  
Old 24.01.2013., 01:03   #12
Quote:
Leman_Russ kaže: Pogledaj post
Samo mu reci, "tvoja gigantska kita mi je to istisnula" i sve bu ok, jus bu se hvalio frendovima kak ima velkoga.
tako je
a moj frend je sa curom imao analac u potpunom mraku i veli "cujem ja nesto smrdi a on ide sve gladje i gladje ..i uzmem mob posvijetlim kad ono imam sta i vidjet ona se ukakila i suti " i lik se pokupi i bjezanija al nebriini to tvoje nije nista strasno..
ja ti ne bi zamjerio ljudi smo..jel
angellll is offline  
Old 24.01.2013., 01:03   #13
ima jedan topik ovakav
samo sto je tvoj tipa help 24h

zivot ide dalje... pa tako i tvoja situacija
MillionMan is offline  
Old 24.01.2013., 01:06   #14
Quote:
Apophis kaže: Pogledaj post
Sad makar znamo od kuda ona "I fucked the shit out of her".
Samo se treba pazit da se ne ostvari ona: "I fucked the brains out of her", ovo sve drugo je za ljude.
jabadabadu is offline  
Old 24.01.2013., 01:07   #15
Kaj oces nije to toliko lose... U tom trenu je al je zapravo uzasno smijesno....meni su jos smijesniji oni vaginalni prdezi jer to ima bolesno jaki zvuk i ono fora je heheheh... Sve to za ljude ne se zifcirat
normalan2323 is offline  
Old 24.01.2013., 01:09   #16
Čini se da je reagirao ok i čini se da je i dalje zainteresiran. Nije tradicionalan način dokazaivanja zainteresiranosti, ali bože moj.
Objasni mu uzroke, ubuduće u PMS-u izbaci namirnice koje te napuhuju i idite dalje. Bez pretjeranog analiziranja ili kasnijeg zajebavanja na tu temu.
Natsuko is offline  
Old 24.01.2013., 01:12   #17
Quote:
Leman_Russ kaže: Pogledaj post
Samo mu reci, "tvoja gigantska kita mi je to istisnula" i sve bu ok, jus bu se hvalio frendovima kak ima velkoga.


ajme umrit ću od smija

ma okreni to na zajebanciju
ništa strašno.
za nekoliko dana ćeš se i ti tome smijat.
volim čokoladu is offline  
Old 24.01.2013., 01:19   #18
Quote:
katastrofa114 kaže: Pogledaj post
aaaaaaaaaa sad me pitao kaj mi se desilo, rekla sam da ne znam i da mi je grozno, malo se nasmijo al ne znam umrijet ću od sramote!!!
Nema problema...ako se desi drugi put baci tu kakicu u vazu sa tratinčicom na prozoru...
dobro će rast
Kissme is offline  
Old 24.01.2013., 09:17   #19
Quote:
Apophis kaže: Pogledaj post
Sad makar znamo od kuda ona "I fucked the shit out of her".
aaaaaaand.... it's ruined. forever.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 24.01.2013., 10:00   #20
Prekrasan je osjećaj kada se klistiraš prije seksa....em možeš analno bez sranja em ti se ne događaju ni druga sranja )

I naravno da ti ne mora biti neugodno sad unedogled....dogodilo se,šta ćeš....ako je normalan,a čini mi se da je,ostaje kao zajebancija taj događaj i sve pet.
gg sitna is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:25.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger