Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.01.2013., 11:17   #21
Quote:
angellll kaže: Pogledaj post
tako je
a moj frend je sa curom imao analac u potpunom mraku i veli "cujem ja nesto smrdi a on ide sve gladje i gladje ..i uzmem mob posvijetlim kad ono imam sta i vidjet ona se ukakila i suti " i lik se pokupi i bjezanija al nebriini to tvoje nije nista strasno..
ja ti ne bi zamjerio ljudi smo..jel
ala umro sam na ovo! jos nemogu doc sebi! pa podmazala mu je! valjd je mislila da tak treba
željkoc is offline  
Old 24.01.2013., 11:21   #22
koja glupa tema meni bi bilo neugodno opce staviti na forum ovakvo nesto to sto se dogodilo zadrzi za sebe gadljivo uzasno
aiwa is offline  
Old 24.01.2013., 11:30   #23
Quote:
aiwa kaže: Pogledaj post
koja glupa tema meni bi bilo neugodno opce staviti na forum ovakvo nesto to sto se dogodilo zadrzi za sebe gadljivo uzasno
Gadljivo?šta je gadljivo u govnetu, oke smrdi, i nije ga lijepo za vidjet , ali svi mi seremo.
kak bi ti svom djetetu oprala guzicu, promijenila pelenu, kad si tak gadljiva?
da nisi jedna od onih koje na pušenje kurca kažu fuuuuuuuj?
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Old 24.01.2013., 11:32   #24
Quote:
Lepricorn kaže: Pogledaj post
Gadljivo?šta je gadljivo u govnetu, oke smrdi, i nije ga lijepo za vidjet , ali svi mi seremo.
kak bi ti svom djetetu oprala guzicu, promijenila pelenu, kad si tak gadljiva?
da nisi jedna od onih koje na pušenje kurca kažu fuuuuuuuj?

Je ,da to je ta
Kissme is offline  
Old 24.01.2013., 11:47   #25
Ma, to je sve ljudski.

Uostalom, ne iznenađuje da ljudi prde tijekom seksa, ima tu dosta naprezanja

Tako i izleti govno, doduše to je vjerojatno vrlo rijetko, ali nije to ništa čudno, i tijekom analnog recimo zna se desiti da kita udara u govno, izvadiš ga on sav govnast....itd....

jeste da to sve ovako može nekome tko je osjetljiv zvučati ogavno ili nešto, ali to je sve ljudski, svi mi i prdimo i seremo i svašta...samo se ljudi vole praviti finima.
Creeping Death is offline  
Old 24.01.2013., 11:49   #26
Quote:
Lepricorn kaže: Pogledaj post
Gadljivo?šta je gadljivo u govnetu, oke smrdi, i nije ga lijepo za vidjet , ali svi mi seremo.
kak bi ti svom djetetu oprala guzicu, promijenila pelenu, kad si tak gadljiva?
da nisi jedna od onih koje na pušenje kurca kažu fuuuuuuuj?
jesam ja ne pusim gadljivo mi iz njega se piški pa ne volim drzati u ustima
aiwa is offline  
Old 24.01.2013., 11:52   #27
Quote:
aiwa kaže: Pogledaj post
jesam ja ne pusim gadljivo mi iz njega se piški pa ne volim drzati u ustima
a onda je sve jasno
ostaje samo pitanje, kako ćeš djetetu dns-sutra pelenu promijeniti, oprati ga kad se zasere sve do vrata?
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Old 24.01.2013., 11:55   #28
mala sala ja sam musko sve je to za ljude dogodi se svima mozda takva iskustva nebi iznosio na forumu ostalo bi menju nama nebi se ni naljutio jednostavno bi se otisao oprat i zaboravio na tu situaciju
aiwa is offline  
Old 24.01.2013., 11:59   #29
Quote:
aiwa kaže: Pogledaj post
jesam ja ne pusim gadljivo mi iz njega se piški pa ne volim drzati u ustima
Evo ovdje se čini problematika riješenom
Gadite se na govanca,pušenje, menge i ostalo tako da imate na čemu poraditi...
Onda je i naslov teme promašen
Kissme is offline  
Old 24.01.2013., 12:02   #30
ne gadim se ja nicega sta cu se gadit ali ovaj naslov nebi stavio na forum ostalo bi medju nama
aiwa is offline  
Old 24.01.2013., 12:06   #31
Quote:
Lepricorn kaže: Pogledaj post
a onda je sve jasno
ostaje samo pitanje, kako ćeš djetetu dns-sutra pelenu promijeniti, oprati ga kad se zasere sve do vrata?
Joj boze, prvo kako mozes usporedjivati nekog muskarca i rodjeno dijete drugo, nece sigurno lizat sve to sa djeteta majko moja i da, ima zena kojima se zaista gadi stavljat kurac u usta ( s dobrim razlogom) ali se ovdje ne javljaju
metropolitan is offline  
Old 24.01.2013., 12:14   #32
Quote:
metropolitan kaže: Pogledaj post
Joj boze, prvo kako mozes usporedjivati nekog muskarca i rodjeno dijete drugo, nece sigurno lizat sve to sa djeteta majko moja i da, ima zena kojima se zaista gadi stavljat kurac u usta ( s dobrim razlogom) ali se ovdje ne javljaju
Lepricorn nije to ni usporedila na taj način već govori o gadljivosti pojedinaca prema općenito nečemu što je drugima normalno...
..a mene interesiraju ti dobri razlozi žena za ne pušenje kurca??
Kissme is offline  
Old 24.01.2013., 12:15   #33
Quote:
metropolitan kaže: Pogledaj post
Joj boze, prvo kako mozes usporedjivati nekog muskarca i rodjeno dijete drugo, nece sigurno lizat sve to sa djeteta majko moja i da, ima zena kojima se zaista gadi stavljat kurac u usta ( s dobrim razlogom) ali se ovdje ne javljaju
Nisam ja ništa usporedila.
Dali je autorica teme napisala da su lizali govno koje je ispalo? nije.
aiwa je svejedno komentirao da je gadljivo, pa sam pitala što je toliko gadljivo u govnetu?
svi seremo.
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Old 24.01.2013., 12:47   #34
Daj nam malop obliže opiši kakvo ti je to točno govance izletilo tokom sexa.

Jel to bilo formirano ili se je odvojilo od matice pa je njegov samo mali djelić izletio?

Što je bilo s krstaricom, jel ona ostala u debelom crijevu blokirana šupkom ili si i nju odmah iza morala sondirat u zahodsku školju. Jel prdac bio smrdljiv-vjetrovit, smrdljiv-prigušen, nesmrdljiv-vjetrovit, nesmrdljiv-prigušen ili naj "preko govna" gdje se pojaća 30x?

Kakva mu je bila forma, mekana, tvrda, amorfna, ceementna? Kakve je bilo građe (dijelovi ostataka probave, kukuruz, orašaste namirnice i sl?

Dali je ostavio masni trag na posteljini, krevetu, ormaru ili zidu ako si fest jako prdnula? Jeli se zalijepio za zid? Jel se otkoturalo govno s kreveta na pod? Jel ostavio masne tragove prilikom koturanja? Jel se otkoturalo na drugu stranu sobe ili je čakšta izašlo iz sobe u hodnik?

Jel ti ostalo šta na šupku govana nakon toga? Jel ti se razmazalo po guzovima?

Jel soba zasmrdila i koliko je trajalo odsmrđivanje sobe?

Ovo što ti se dogodilo je stvarno močno. Sirova snaga izbija iz tvojih crijeva i to je za veliki respect.
miš mekinjaš is offline  
Old 24.01.2013., 13:02   #35
Quote:
katastrofa114 kaže: Pogledaj post
prava noćna mora!!!
propast ću u zemlju, užasno mi je neugodno, ne znam kako ću ga ikad više pogledat u oči!!!
dal se to ikom desilo, kak da se sad ponašam??
@miš mekinjaš

Autorica je propala u zemlju!!
...ili još zrači sobu, pere posteljinu,prozore, parkete dok partner od silnih šokova ne može doći k sebi
Kissme is offline  
Old 24.01.2013., 13:30   #36
Quote:
gg sitna kaže: Pogledaj post
Prekrasan je osjećaj kada se klistiraš prije seksa....em možeš analno bez sranja em ti se ne događaju ni druga sranja )
Još prekrasniji je sponatni seks
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Old 24.01.2013., 13:33   #37
Quote:
miš mekinjaš kaže: Pogledaj post
Daj nam malop obliže opiši kakvo ti je to točno govance izletilo tokom sexa.

Jel to bilo formirano ili se je odvojilo od matice pa je njegov samo mali djelić izletio?

Što je bilo s krstaricom, jel ona ostala u debelom crijevu blokirana šupkom ili si i nju odmah iza morala sondirat u zahodsku školju. Jel prdac bio smrdljiv-vjetrovit, smrdljiv-prigušen, nesmrdljiv-vjetrovit, nesmrdljiv-prigušen ili naj "preko govna" gdje se pojaća 30x?

Kakva mu je bila forma, mekana, tvrda, amorfna, ceementna? Kakve je bilo građe (dijelovi ostataka probave, kukuruz, orašaste namirnice i sl?

Dali je ostavio masni trag na posteljini, krevetu, ormaru ili zidu ako si fest jako prdnula? Jeli se zalijepio za zid? Jel se otkoturalo govno s kreveta na pod? Jel ostavio masne tragove prilikom koturanja? Jel se otkoturalo na drugu stranu sobe ili je čakšta izašlo iz sobe u hodnik?

Jel ti ostalo šta na šupku govana nakon toga? Jel ti se razmazalo po guzovima?

Jel soba zasmrdila i koliko je trajalo odsmrđivanje sobe?

Ovo što ti se dogodilo je stvarno močno. Sirova snaga izbija iz tvojih crijeva i to je za veliki respect.
jel ti imas fetish na njezina govna!?
shit fetish
željkoc is offline  
Old 24.01.2013., 14:16   #38
Kako bi Gazimir rekao, shit happens...

Nema ti što biti neugodno, ako je normalan dečko, samo će se dobro nasmijati na to, a i super je materijal za kakvu kasniju zajebanciju..
Henry Miller is offline  
Old 24.01.2013., 14:29   #39
Quote:
gg sitna kaže: Pogledaj post
Prekrasan je osjećaj kada se klistiraš prije seksa....em možeš analno bez sranja ).
kada bi se homoseksualci koji imaju redoviti seksualni život klistirali prije svakog seksa, ostali bi "bez crijeva" vrlo brzo..
klistiranje može imati itekakve negativne posljedice i ne treba ga shvaćati previše olako..
sama tema o analnom seksu je puna savjeta o klistiranju, glupost, ježim se kada ju čitam..o svim pripremama koje se savjetuju...
jer prečestim klistiranjem ispiru se i neophodni mikroorganizmi koji se nalaze u crijevu..povećava se rizik od infekcije..
a vrlo vjerovatno je i da se crijeva i peristaltika ulijene i da ne budu više sposobni (sami) izlučivati stolicu kako treba..
za analni seks dovoljna je dobra osobna higijena, redovita probava i dvoje partnera koji su nježni i obazrivi jedan prema drugom..
TheProvense is offline  
Old 24.01.2013., 14:42   #40
Quote:
TheProvense kaže: Pogledaj post
kada bi se homoseksualci koji imaju redoviti seksualni život klistirali prije svakog seksa, ostali bi "bez crijeva" vrlo brzo..
klistiranje može imati itekakve negativne posljedice i ne treba ga shvaćati previše olako..
sama tema o analnom seksu je puna savjeta o klistiranju, glupost, ježim se kada ju čitam..o svim pripremama koje se savjetuju...
jer prečestim klistiranjem ispiru se i neophodni mikroorganizmi koji se nalaze u crijevu..povećava se rizik od infekcije..
a vrlo vjerovatno je i da se crijeva i peristaltika ulijene i da ne budu više sposobni (sami) izlučivati stolicu kako treba..
za analni seks dovoljna je dobra osobna higijena, redovita probava i dvoje partnera koji su nježni i obazrivi jedan prema drugom..
Napokon jedan pametan post!

Ne mogu vjerovati da se netko klistrira prije analca... Naravno, za potrebe snimanja filmova je razumljivo..

To je kao da se prije svakog poljupca trči stomatologu na čišćenje kamenca, poliranje i dezinfekciju usne šupljine..
Henry Miller is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:05.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger