Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.10.2013., 20:29   #1
Bez seksa 3 godine, kako se vratiti u igru?

Evo ovako, bez seksa sam već 3 godine (duga priča) i sad sam se konačno malo aktivirala i naravno kandidata ima... E sad, mene muči to što nisam bila seksualno intimna s nikim 3 godine i imam osjećaj da sam sve zaboravila . Slijedeći tjedan idem na "spoj" s tipom i to je više spoj čisto radi seksa, a ne radi neke veze, jel... S obzirom da do sad nisam imala takvih "izleta" zanima me što se očekuje od mene na prvom spoju, ovaj seksu . Napominjem da smo mi oboje 30+ pa se valjda očekuje da imam nekog iskustva? Ajde dečki savjetujte me da mi ovaj spoj prođe što bolje
mala-lavinija is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2013., 20:31   #2
opusti se
i iskljuci mozak
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2013., 20:33   #3
nisam dečko ali....
najpametnije ti je čekati još 3 godine, šta je sigurno sigurno je

od tebe se očekuje da budeš to što jesi i da budeš iskrena, ta nisu muškarci majmuni (uglavnom) koji nemaju razumijevanja i osjećaja
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2013., 20:35   #4
Quote:
mala-lavinija kaže: Pogledaj post
Slijedeći tjedan idem na "spoj" s tipom i to je više spoj čisto radi seksa, a ne radi neke veze, jel...
Radi ovog boldanog mislim da lažeš ili ti fali daska u glavi ...
Lyte-as-a-rock is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2013., 20:36   #5
Quote:
Lyte-as-a-rock kaže: Pogledaj post
Radi ovog boldanog mislim da lažeš ili ti fali daska u glavi ...
meni je to potpuno promaklo
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2013., 20:38   #6
Quote:
mala-lavinija kaže: Pogledaj post
zanima me što se očekuje od mene na prvom spoju, ovaj seksu
S obzirom na vremenski period,da ti ga uopće uspije stavit doslovce i bukvalno
Lyte-as-a-rock is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2013., 20:38   #7
Quote:
Lyte-as-a-rock kaže: Pogledaj post
Radi ovog boldanog mislim da lažeš ili ti fali daska u glavi ...
Zašto to misliš?
Zar je nemoguće da ženi fali samo seks?
BestTime is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2013., 20:39   #8
Quote:
RedSonia kaže: Pogledaj post
meni je to potpuno promaklo
Ništa za to,od tebe se ni ne očekuje previše
Lyte-as-a-rock is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 07.10.2013., 20:46   #9
Quote:
mala-lavinija kaže: Pogledaj post
Ajde dečki savjetujte me da mi ovaj spoj prođe što bolje
Imas i vic na temu sto treba uraditi muskarac da bi uzbudio zenu i sto zena treba uraditi da bi uzbudila muskarca (u seksualnom smislu). Posto mi se neda pisati nekoliko sati, zamisli jako dugacku listu toga sto treba muskarac uraditi da bi uzbudio zenu.

Sto se tice toga sto zena treba uraditi da bi seksualno uzbudila muskarca, to barem nije problem: Treba samo doci i biti voljna.

Kao sto je vic rekao, nalazis se u super poziciji time sto si zensko i sto si voljna doci na taj sastanak i seksati se. Nista drugo ne moras raditi... Pogotovo zato sto ti nije stalo do niceg drugog osim seksa, tj. tip ti ocito nije bitan za nista vise, pa samim time, koga briga da li ce ikad vise pozeljeti imati ista s tobom.

Vjeruj, on ce se i tako zadovoljiti sam, ti sama mozes mirno lezati, razmisljati o sutrasnjim obavezama, ili proslogodisnjem snijegu, tako je nevazno.
__________________
Nema milion istina, ali ima milion tumacenja iste...
Ashton66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2013., 20:48   #10
prvo,nisi zaboravila,to ti je ko voznja biciklom,podsjetit ces se
drugo,kaj on ocekiva,pa ono...sex
trece,savjet...nema ti tu neke nauke,budi ti kakva jesi

i zakaj svi pricate kao da je sex nuklearna fizika
lolitaxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2013., 20:53   #11
1. Rijesi se paucine.
2. Sacekaj jos koju godinu
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2013., 20:58   #12
Reci da ti je ponekad draža submisivnost pa kada on krene, doći će i tebi
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2013., 21:01   #13
Ma daj, nemoj dramiti toliko...
Sve je to toliko normalno i prirodno, da možeš samo uništiti sebi doživljaj pretjeranim razbijanjem glave sa tim. Opusti se i uživaj, sve će biti u redu...
Metal is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2013., 21:02   #14
nadođe to, bez brige
Maranatha is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2013., 21:13   #15
ok, vidim da će me neki razapeti zato što želim seks bez neke prave emotivne veze Imam 33 godine i ne da mi se još par godina potratiti tražeći pravog... želim uživati u životu.
Da se razumijemo, želim da i on uživa i planiram se nalaziti s njim redovno (ako sve dobro prođe). Napet mi je, zgodan, ali nije materijal za vezu
Pa bih htjela da ni on ne ostane razočaran
mala-lavinija is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2013., 21:33   #16
Ne mogu ti dati praktični savjet pošto sam ja mnogo dulje bez takvih aktivnosti, jedino što bi preporučio je da se malo uredi grm. Ne mora bit afro tamo dolje
__________________
Ovdje ide nešto pametno / lukavo / smiješno / dubokoumno / mračno / nešto što vlasnika ovog potpisa definira kao osobu. Pick your poison.
NOBUNAGA is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2013., 21:53   #17
Quote:
NOBUNAGA kaže: Pogledaj post
Ne mogu ti dati praktični savjet pošto sam ja mnogo dulje bez takvih aktivnosti, jedino što bi preporučio je da se malo uredi grm. Ne mora bit afro tamo dolje

Zapravo najbolji savjet na temi.
5ive is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2013., 22:02   #18
Još jedno pitanje kad već pitam... Imam ožiljak od operacije srca, ogroman, velik, pa me zanima kako će muškarac gledati na to?
To je i bio razlog apstinencije
mala-lavinija is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2013., 22:03   #19
Meni ne bi smetalo... U biti, pitanje je da li bih uopšte i obratio pažnju na to.
Metal is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2013., 22:04   #20
Quote:
mala-lavinija kaže: Pogledaj post
Evo ovako, bez seksa sam već 3 godine (duga priča) i sad sam se konačno malo aktivirala i naravno kandidata ima... E sad, mene muči to što nisam bila seksualno intimna s nikim 3 godine i imam osjećaj da sam sve zaboravila . Slijedeći tjedan idem na "spoj" s tipom i to je više spoj čisto radi seksa, a ne radi neke veze,jel... S obzirom da do sad nisam imala takvih "izleta" zanima me što se očekuje od mene na prvom spoju, ovaj seksu . Napominjem da smo mi oboje 30+ pa se valjda očekuje da imam nekog iskustva? Ajde dečki savjetujte me da mi ovaj spoj prođe što bolje
Ovo boldano mi se sviđa.Ovo je rečenica koja treba biti upisana u dnevnike mladih djevojaka koje će konačno prekinuti poznatu hrvatsku suzdržanost u nacionalnih cura.

Moj savjet ti je ovo.Jebeno se opusti.Boli te briga.Pokušajte se dobro našalit i daj da te izje** ko blesavu.Budi prljava,budi zlobna,budi što god hočeš,samo daj što trebaš dati.
To je sve.
I ne glumi damu.Dama se prepoznaje bez glume.
Grottaferatta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:06.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger