Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili > Autoplin

Autoplin Kuhari, bombaši, luđaci i ubojice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.08.2006., 06:18   #81
Pozdrav svima, konacno to i obavih i plin je u auto. Naime, 28.8 obavih i to, ugradih plin u Boyskom,Podpicanu.Moram priznat da su me doista isplasile ovew price s svim naknadnim problemima oko ugradnje plina. tim vise sto trebam dosta putovat po europi i nebi mi bilo bas svejedno da ostanem negdje u kvaru.Uglavnom, u autu mi je BRC i necu ga puno hvalit daa mi se ne pokvari al za sada je sve OK.Nikakvu razliku na motoru nisam osjetio osim mozda da radi malo tise, dok mu je snaga ostala po meni ista.Obzirom da sam kontinentalac iz okolice ZG-a nije mi bilo tesko otici do Boyskog u Labin na ugradnju jer su zaista teski profesionalci kao sto mi je i RR preporucio.Jest da im je radionica malo u retro stilu al je ekipa tamo DOISTA RESPEKTABILNA.Momci znaju svoj posao, a osobno je kralj plina(Edi Valkovic) sam ugadao BRC putem laptopa. Zacudio sam se koliko autiju ide n ugdradnju. Bilo je tamo opakih BMW-a,Mercedesa i Audio.Kao sto rekom, obzirom da sam iz okolice ZG-a ekipa mi se je osobno ponudila da mi napravi u ZG servis na uredaju nakon 20000 km jer se tu i tamo zalete u ZG.Ej, RE5PECT. E da, za 22 litre plina ili 66 kn relacija Labin - Zagreb i jos malo do VZ-a, trebao sam to stavit prije....Stoga, toplo preporucam.....
Vincent V is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2006., 10:10   #82
Quote:
Sunshine_81 kaže:
dtomas,

da istina, vjerovatno zivim u nekom svom svijetu. Ovo mi je bio prvi put da sam ostavila auto u ovlastenom servisu (koji je velik, uglancan itd.), prije sam (prethodni auto koji sam vozila) ostavljala auto u manjim servisima van grada, gdje su se brinuli za aute. Mozda vama nevjerojatno, ali ima toga. ) Eto odakle meni moje zablude.
Hmm...ja bih na tvome mejestu otisao do dobrog odvjetnika i popricao s njim u svezi vracanja ostecenog auta od strane servisa...
Steta sto nisi odmah pozvala policiju da naprave zapisnik ali mozda mozes i ovako nesto rijesiti u svoju korist.
Partfiš is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2006., 22:30   #83
[QUOTE=Vincent Vega]Obzirom da sam kontinentalac iz okolice ZG-a nije mi bilo tesko otici do Boyskog u Labin na ugradnju jer su zaista teski profesionalci kao sto mi je i RR preporucio.Jest da im je radionica malo u retro stilu al je ekipa tamo DOISTA RESPEKTABILNA.Momci znaju svoj posao, a osobno je kralj plina(Edi Valkovic) sam ugadao BRC putem laptopa. [QUOTE]

Da, da... Edo osobno podesi svaki auto koji izlazi iz njegovog servisa i nema nikakvih primjedbi na to poslije
ROAD RUNNER is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2006., 22:38   #84
Quote:
lucki_radnik kaže:
Dali su mi preporuku i za jedan servis u Podsusedu no kad sam vidio u kakvoj supi oni to rade odmah sam okrenuo celom nazad. Ak nista drugo ovi rade u novoj radioni i ako i bude bilo reklamacije siguran sam da ce se reklamacija moci i ostvariti.
A ovi u supi mogu i zatvoriti obrt u 2 dana... ili umrijeti (s obzirom na godine)

E, tu si se zajebo... dečki rade sa plinom skoro 30 godina i majstori su za svaku preporuku. Učili su zanat sa Valkovićem iz Podpićana čiji su i zastupnici u ZG-u.

Tihač i Željac su profići, a to na što im liči radiona nije pokazatelj njihovog neznanja nego preopterećenosti poslom
ROAD RUNNER is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2006., 23:59   #85
ok.izgleda da ja uvijek naletim na budalu.morat ću zaletit se do labina da mi provjere plin
__________________
LJULJAJ DO ZORE SUTRA SE NE RADI

TKO RADI RADILO MU SE O GLAVI!!!!!
shtajac is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2006., 08:22   #86
Quote:
ROAD RUNNER kaže:
Tihač i Željac su profići, a to na što im liči radiona nije pokazatelj njihovog neznanja nego preopterećenosti poslom
ali nije i pokazatelj preopterećenosti nofčanika, koji puca po šavovima
__________________
People. What a bunch of bastards.
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2006., 08:58   #87
Tempra

Što se tiće potrošnje plina imam fiat tempru '96 potrošnje mi je u gradu 9 litara a kad sam išao na more autoputom bila je 7,2 l. Benzina mi je trošila otprilike jednako. Prezadovoljan sam.
www.seljak.hr
maderija is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2006., 09:29   #88
Quote:
Galida kaže:
Prije godinu dana u Astru 1.4i ugradio sam BRC, bilo je manjih problema sa radom u leru(kad bi se motor zagrijao u leru bi se gasio motor) , nakon zamjene mješača(flanđe) problem je nestao i auto radi mirno troši litru više nego benzina i ne osječam neki veči gubitak snage.
Imam iste probleme sad. Još jedan problem je kaj ja to ne mogu dokazat majstoru. Bil sam neki dan kod servisera THOM-a, i naravno dofurao se do tamo na benzi jer mi se na plinu bio skroz gasio. I tako dođem ja do majstora, velim mu kaj se dešava, prebacimo mi na plin i ko za vraga auto radi ko lud.. Provozamo se da malo isturiramo auto, opet sve 5. Veli meni majstor doslovce: "A niš, uništite auto pa onda dođite do mene". Nije htio niš dirat jer sve dela...
Dakle ti si promjenio mješač i od tada radi dobro.. Koliko te to koštalo?
HicksX is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2006., 09:31   #89
[QUOTE=ROAD RUNNER][QUOTE=Vincent Vega]Obzirom da sam kontinentalac iz okolice ZG-a nije mi bilo tesko otici do Boyskog u Labin na ugradnju jer su zaista teski profesionalci kao sto mi je i RR preporucio.Jest da im je radionica malo u retro stilu al je ekipa tamo DOISTA RESPEKTABILNA.Momci znaju svoj posao, a osobno je kralj plina(Edi Valkovic) sam ugadao BRC putem laptopa.
Quote:

Da, da... Edo osobno podesi svaki auto koji izlazi iz njegovog servisa i nema nikakvih primjedbi na to poslije
Hej RR, thnx na preporuci za Boyski. Nego, da te nesto pitam, jel moguće ili se meni pricinjava (valjda od ushicenja plinom i njegovom cijenom i cijelim uredajem i svime time zajedno) da mi auto ide bolje nego na benzin, barem ovaj nas ovdje u Hr. Naime, primjetio sam da mi motor mirnije radi i da bolje vuce. Znam da po specifikacijama gubim 2% snage al se meni pricinjava?! da sam dobio 5% a ne zgubio 2%.
Vincent V is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2006., 09:39   #90
Quote:
Vincent Vega kaže:
[Hej RR, thnx na preporuci za Boyski. Nego, da te nesto pitam, jel moguće ili se meni pricinjava (valjda od ushicenja plinom i njegovom cijenom i cijelim uredajem i svime time zajedno) da mi auto ide bolje nego na benzin, barem ovaj nas ovdje u Hr. Naime, primjetio sam da mi motor mirnije radi i da bolje vuce. Znam da po specifikacijama gubim 2% snage al se meni pricinjava?! da sam dobio 5% a ne zgubio 2%.
svaki bi auto trebao ljepše raditi na plin u leru. to ovisi o smjesi propan-butan, kako je slože.
za to da bolje povuče, nisam siguran. ovisi kako je poštelan. ako ti troši puno više plina nego benze, moguće je.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2006., 10:37   #91
Hej, thnx al imam feeling da je u svim segmentima bolji rad motora.Za ler nisam toliko primjetio razliku kao za full gas pri 110-130km/h.Tada definitivno mirnije radi nego benzin, odnosno u usporedbi s benzinom pri 130 na sat.
Vincent V is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2006., 11:27   #92
bolji rad po čemu?
mator definitivno mirnije radi na plin nego na benzu. na leru se to najbolje čuje. talijani npr. slažu drukčiji omjer pa na njihov plin motor nemirnije radi na leru ali bolje vuče u svim režimima. doduše, po mom iskustvu, motor troši više takvog plina nego ovog našeg. možda se varam ali tako se je meni događalo.

ako je motor optimalno poštelan, pad snage bi se morao osjetiti. barem malo. što je jači motor, to se manje osjeti. a najviše bi se trebalo osjetiti pod opterećenjem (klima, brijeg, teret)
na kraju krajeva, glavno je da si ti zadovoljan dobivenim.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2006., 11:40   #93
Ili je od ushićenja ili je majstor Edo dodao malko više plina da ti ne usfali
ROAD RUNNER is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2006., 12:08   #94
ma kakogoddaje 22 litre za 250 km, ja zadovoljan
Vincent V is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2006., 13:51   #95
Pozdrav. Nije mi se sve dalo čitati, al skužio sam da većina ima problema nakon ugradnje. Da vam malo pomognem.
Prije 15 mjeseci sam ugradio plin u A6 1.8 T, auto nije izgubio ništa na snazi, i ne troši ništa više plina, i nemam nikakvih problema, a moram i napomenuti da nije bilo niti ogrebotine na autu i nikakvi drugi dijelovi nisu polomljeni. U tih 15 mjeseci nisam niti jednom morao kontaktirati majstora. Znam još barem 15 ljudi koju su ugradili plin na istom mjestu i prezadovoljni su bez obzira na vrstu ugradnje.

Ugrađivao sam u Cugovcu (točnije Lubena) kod Vinković Predraga. Svakome savjetujem da ode tamo jer neće požaliti. Čovjek zna svoj posao.
sven_22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2006., 23:37   #96
Quote:
HicksX kaže:
Imam iste probleme sad. Još jedan problem je kaj ja to ne mogu dokazat majstoru. Bil sam neki dan kod servisera THOM-a, i naravno dofurao se do tamo na benzi jer mi se na plinu bio skroz gasio. I tako dođem ja do majstora, velim mu kaj se dešava, prebacimo mi na plin i ko za vraga auto radi ko lud.. Provozamo se da malo isturiramo auto, opet sve 5. Veli meni majstor doslovce: "A niš, uništite auto pa onda dođite do mene". Nije htio niš dirat jer sve dela...
Dakle ti si promjenio mješač i od tada radi dobro.. Koliko te to koštalo?
Nečeš vjerovati ali i moj auto nije htio crknuti kad bi došao kod majstora koji mi je i ugradio plin.
Spajao ga je na tester, vozio, štelao, ali nakon kaj sam došao peti put sa istim problemom i auto je konačno crknuo pred njim zamjenio je mješač i od tada prede ko maca.
Nije me koštalo ništa jer je pod garancijom.
Galida is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 01:17   #97
Bok društvo, evo me po prvi put na ovom forumu.

Prošli tjedan sam ugradio plin u Forda Focusa 1.4

Kaj se tiče rikavanja, mislim da dosta veze ima nečistoća plina na nekim punionicama. Imaju ulje u plinu, pa se filteri i flanđe zaštopaju.
Swordfish is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 12:33   #98
Quote:
sven_22 kaže:
Pozdrav. Nije mi se sve dalo čitati, al skužio sam da većina ima problema nakon ugradnje. Da vam malo pomognem.
Prije 15 mjeseci sam ugradio plin u A6 1.8 T, auto nije izgubio ništa na snazi, i ne troši ništa više plina, i nemam nikakvih problema, a moram i napomenuti da nije bilo niti ogrebotine na autu i nikakvi drugi dijelovi nisu polomljeni. U tih 15 mjeseci nisam niti jednom morao kontaktirati majstora. Znam još barem 15 ljudi koju su ugradili plin na istom mjestu i prezadovoljni su bez obzira na vrstu ugradnje.

Ugrađivao sam u Cugovcu (točnije Lubena) kod Vinković Predraga. Svakome savjetujem da ode tamo jer neće požaliti. Čovjek zna svoj posao.
Ima li tvoj A6 plastičnu granu? Koloko te došla ugradnja?
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 14:43   #99
pošto je 1.8 T nije bitno kakva je grana
__________________
People. What a bunch of bastards.
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 20:05   #100
Quote:
Thurgood kaže:
pošto je 1.8 T nije bitno kakva je grana

a kaj znaci to T?
Vincent V is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:06.