Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.08.2008., 15:05   #1
Xfire [*]

mogu l ise na xfireu igrati ikakve igre osim CODOVA ,ako mogu ,KAKO?
__________________
Kakav je to bend bio! Danas je stvarno teško uopće zamisliti ovakvu bandu frajera, luđaka, alkoholičara, rokera i ego tripera. U vrijeme plastične pop produkcije koja je za sobom povukla sve podžanrove glazbe, ovakvu opasnost i ludost poput Guns 'N Roses doista je teško uopće zamisliti.
I_GnR_I is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2008., 19:56   #2
normalno.zato on i služi...

1.moraš imat tu igru instaliranu.
2.logiraš se u X-Fire
3.stisneš SERVERS
4.nađeš server
5.igraš
Dr.Milkun is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2008., 03:35   #3
lol, instaliraj igru pa ces moc
KrAzY Leo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2008., 08:16   #4
Može mi itko objasniti sta je to xfire i kako da se na CoD 2 priključim pomoću njega na multiplayer, CoD sam prije igro samo na MP bez ikakvog xFirea koja je razlika.
__________________
Ništa nije komično, sve je tragično. Ništa nije tragično, sve je komično, sve je stvarno, nestvarno, nemoguće, pojmljivo, nepojmljivo. Sve je tegobno, sve je lako.-Eugene Ionesco
Groinx is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2008., 09:28   #5
vjerojatno jer si imao originalnu igricu
cod2 možeš igrat mp tako da instaliraš xfire, logiraš se odeš na servers i nađeš server na kojem možeš igrat uđeš u njega i uživaš

ali ako imaš originalnu igru onda samo odeš na ikonu cod2 multiplayer i tamo nađeš neki server na kojem možeš igrat
zviko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2008., 10:44   #6
Quote:
zviko kaže: Pogledaj post
vjerojatno jer si imao originalnu igricu
cod2 možeš igrat mp tako da instaliraš xfire, logiraš se odeš na servers i nađeš server na kojem možeš igrat uđeš u njega i uživaš

ali ako imaš originalnu igru onda samo odeš na ikonu cod2 multiplayer i tamo nađeš neki server na kojem možeš igrat
pa imam CoD 2 neznam jer original al ja sam uvjek mogo igrati na serveru i to bilo kojem je da nekada ne upanem ali nakon 20 min. na serveru sam koja je razlika u xfire i ako netko ima xfire a ja igram kako sam reko jeli mi možemo skupa igrati na nekom serveru.
__________________
Ništa nije komično, sve je tragično. Ništa nije tragično, sve je komično, sve je stvarno, nestvarno, nemoguće, pojmljivo, nepojmljivo. Sve je tegobno, sve je lako.-Eugene Ionesco
Groinx is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2008., 11:22   #7
normalno da možemo
__________________
Kakav je to bend bio! Danas je stvarno teško uopće zamisliti ovakvu bandu frajera, luđaka, alkoholičara, rokera i ego tripera. U vrijeme plastične pop produkcije koja je za sobom povukla sve podžanrove glazbe, ovakvu opasnost i ludost poput Guns 'N Roses doista je teško uopće zamisliti.
I_GnR_I is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2008., 11:24   #8
ali kad uđem u servers mogu tražit servera samo za cod,cod2 i cod4
__________________
Kakav je to bend bio! Danas je stvarno teško uopće zamisliti ovakvu bandu frajera, luđaka, alkoholičara, rokera i ego tripera. U vrijeme plastične pop produkcije koja je za sobom povukla sve podžanrove glazbe, ovakvu opasnost i ludost poput Guns 'N Roses doista je teško uopće zamisliti.
I_GnR_I is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2008., 22:06   #9
molim vas ako mi netko može pomoć ja sam imao x fire prije 3 mjeseca ali mi se odjednom izbrisao i u zadnjih mjesec dana sam negdje 30 puta skinio i instalirao ponovno ali piše mi da je izbrisan xfire.exe kak da sad riješim to da mogu opet na x fire? molim vas
dinofootbalija is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2008., 23:02   #10
obriši x-fire iz svih foldera,mapa i svega..provjeri da nemaš instalcacijski folder...uglavnom sve obriši na čemu piše X-fire
Dr.Milkun is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2008., 08:11   #11
ok jesam da ga opet instaliram?
dinofootbalija is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2008., 17:13   #12
A ne, pa hvala bogu da ga ponovno instaliraš
cuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2008., 22:03   #13
Evo jesam i opet mi piše ono sranje da mi je izbrisan xfire.exe
dinofootbalija is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 19:39   #14
neznam onda.sorry...
Dr.Milkun is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2009., 21:17   #15
Bok,zanima me dali je moguće da netko koga uopće ne poznajem uzme moj xfire,to znači on se logira na moje ime,svi moji sati igre preko xfire nista mi ne vrijede,ne mogu se više logirat na xfire,jer je promijenio šifru.jel zna ko šta o tome.??
-Zoky- is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2009., 21:58   #16
Quote:
dinofootbalija kaže: Pogledaj post
Evo jesam i opet mi piše ono sranje da mi je izbrisan xfire.exe
probaj registar
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2009., 14:16   #17
xfire

naime na doticnim nadem servere za moha-u i quake 3 no ne mogu se spojiti, nesto krivo radim ili-pomoc
sidarta is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2009., 16:53   #18
Quote:
sidarta kaže: Pogledaj post
naime na doticnim nadem servere za moha-u i quake 3 no ne mogu se spojiti, nesto krivo radim ili-pomoc
to nema veze sa xfireom, on samo prosljeđuje ip servera dotičnoj igri..
vjerojatno se ni ovako ne možeš spojit, a to je (najvjerojatnije) posljedica ne originalne igre
Sauron_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2009., 17:02   #19
koliko sam cuo, i neorginalne verzije se mogu igrati preko xfirea???
sidarta is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2009., 13:15   #20
Quote:
sidarta kaže: Pogledaj post
koliko sam cuo, i neorginalne verzije se mogu igrati preko xfirea???
mogu samo reći:

pa nije xfire all-in-one hax.... daj odi nazad na www.xfire.com pročitaj malo pažljivije šta piše...
Sauron_zg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:38.