Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2020., 12:31   #1
Žena mi popušila za 50€

Moja žena ne voli da puši.
Uvek ima neke izgovore, te nisam se oprao, te nemoj slučajno u usta da prsneš, te gadi mi se..
I onda ja neko vreme nabacivao da ću naći neku za to, pa makar i platio.
Pre neki dan, ja je nagovaram na to, i iz izezanja rekoh, ej,daću ti 50€, samo me odradi ljudski.
I izvadim ja pare, bio zaradio baš tog dana, rekoh evo, kreni.
Ne lezi vraže, uze ona pare, i krenu da ga obrađuje onako profesionalno, ništa sad nije smetalo, ni čistoća, ni gađenja nema, ne smeta ni ako prsnem u usta,
I ja onako iznenađen, prepustim se, za 10 minuta gotovo, nije smetalo ni prskanje u usta, ama ništa.

Pare su nestale, nisam ih više video.

Ali sam ostao u čudu, s kim ja to živim, šta ovo bi.

Mišljenja forumaša i forumašica?
Joakim is offline  
Old 14.03.2020., 12:57   #2
Quote:
Joakim kaže: Pogledaj post
Moja žena ne voli da puši.
Uvek ima neke izgovore, te nisam se oprao, te nemoj slučajno u usta da prsneš, te gadi mi se..
I onda ja neko vreme nabacivao da ću naći neku za to, pa makar i platio.
Pre neki dan, ja je nagovaram na to, i iz izezanja rekoh, ej,daću ti 50€, samo me odradi ljudski.
I izvadim ja pare, bio zaradio baš tog dana, rekoh evo, kreni.
Ne lezi vraže, uze ona pare, i krenu da ga obrađuje onako profesionalno, ništa sad nije smetalo, ni čistoća, ni gađenja nema, ne smeta ni ako prsnem u usta,
I ja onako iznenađen, prepustim se, za 10 minuta gotovo, nije smetalo ni prskanje u usta, ama ništa.

Pare su nestale, nisam ih više video.

Ali sam ostao u čudu, s kim ja to živim, šta ovo bi.

Mišljenja forumaša i forumašica?
Imaš ženu kakvu nitko nema samo to ću ti reći. Jesi li siguran da ona nije eskort dama?
Yoda Bikarbona is offline  
Old 14.03.2020., 12:58   #3
mogo si proc i jeftinije
edi_bosanceros is offline  
Old 14.03.2020., 13:00   #4
Quote:
Joakim kaže: Pogledaj post
Moja žena ne voli da puši.
Uvek ima neke izgovore, te nisam se oprao, te nemoj slučajno u usta da prsneš, te gadi mi se..
I onda ja neko vreme nabacivao da ću naći neku za to, pa makar i platio.
Pre neki dan, ja je nagovaram na to, i iz izezanja rekoh, ej,daću ti 50€, samo me odradi ljudski.
I izvadim ja pare, bio zaradio baš tog dana, rekoh evo, kreni.
Ne lezi vraže, uze ona pare, i krenu da ga obrađuje onako profesionalno, ništa sad nije smetalo, ni čistoća, ni gađenja nema, ne smeta ni ako prsnem u usta,
I ja onako iznenađen, prepustim se, za 10 minuta gotovo, nije smetalo ni prskanje u usta, ama ništa.

Pare su nestale, nisam ih više video.

Ali sam ostao u čudu, s kim ja to živim, šta ovo bi.

Mišljenja forumaša i forumašica?

Snovi znaju biti ponekad jako zanimljivi i uzbudljivi.
ozirus is offline  
Old 14.03.2020., 13:08   #5
Quote:
Yoda Bikarbona kaže: Pogledaj post
Imaš ženu kakvu nitko nema samo to ću ti reći. Jesi li siguran da ona nije eskort dama?
Više ni u šta nisam siguran.
Joakim is offline  
Old 14.03.2020., 13:09   #6
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
mogo si proc i jeftinije
Pa ja sam mislio da to bude fora, a ne da ozbiljno platim. Ali pare otišle, i posle pušenja izgleda nema kajanja
Joakim is offline  
Old 14.03.2020., 13:34   #7
Sad znaš da ona može i hoće kada joj se hoće. Drugi puta ćeš ostati i bez 100€.

Nauči se cjenkati!
pinklion is offline  
Old 14.03.2020., 13:37   #8
Haha, zbog ovakvih stvari kod mene nema prstena dok ne pokažeš što si sve sposobna i kolko si voljna uložit u vezu. Ajmo reć ko da provoziš auto prije nego ka uzmeš i probaš svu opremu. Kolko ste vi bili u vezi prije neg ste ušli u brak?
styxit is offline  
Old 14.03.2020., 13:42   #9
Quote:
styxit kaže: Pogledaj post
Haha, zbog ovakvih stvari kod mene nema prstena dok ne pokažeš što si sve sposobna i kolko si voljna uložit u vezu. Ajmo reć ko da provoziš auto prije nego ka uzmeš i probaš svu opremu. Kolko ste vi bili u vezi prije neg ste ušli u brak?
Ma vozali smo se mi, bilo je tu svašta, trudila se ona u to vreme, ali dugo smo već u braku, mislim da ono, kad se udala bilo je, što bih ja trčala za vlakom kad sam već u njemu...
Joakim is offline  
Old 14.03.2020., 13:45   #10
Quote:
pinklion kaže: Pogledaj post
Sad znaš da ona može i hoće kada joj se hoće. Drugi puta ćeš ostati i bez 100€.

Nauči se cjenkati!
Haha, da, sestro, evo ti oglas, riba traži 20€, evo ti 15 ili odoh van da završim nešto... Cijenu diktira tržište..
Joakim is offline  
Old 14.03.2020., 13:46   #11
jel za preporučit?
stevo7650 is offline  
Old 14.03.2020., 17:28   #12
Šta se propinješ odmah? Započeo si igru pa kad je prihvatila šokirao si se. Možda je pali ta atmosfera na kinki razini. Prvo se žališ da neće pa kad okriješ način i uživaš u njemu, opet nije dobro. Budi sretan što si jedan od rijetkih koji je (iako doduše slučajno kao otkriće Amerike ili ćorava kokoš koja nabode zrno) saznao što mu pali ženu. Probaj sljedeći put sa sličnim načinom, ali bez novca ili tolike količine novca pa ćeš vidjeti u čemu je stvar. I pobogu, razgovaraj s njom o tome što se dogodilo, svojim sumnjama i njenim doživljajima.
_Candy Candy_ is offline  
Old 14.03.2020., 17:32   #13
Prvo joj izvadiš iz novčanika 50€, a onda joj platiš da ti popuši. Možeš tako svaki dan
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Old 14.03.2020., 17:55   #14
Quote:
_Candy Candy_ kaže: Pogledaj post
Šta se propinješ odmah? Započeo si igru pa kad je prihvatila šokirao si se. Možda je pali ta atmosfera na kinki razini. Prvo se žališ da neće pa kad okriješ način i uživaš u njemu, opet nije dobro. Budi sretan što si jedan od rijetkih koji je (iako doduše slučajno kao otkriće Amerike ili ćorava kokoš koja nabode zrno) saznao što mu pali ženu. Probaj sljedeći put sa sličnim načinom, ali bez novca ili tolike količine novca pa ćeš vidjeti u čemu je stvar. I pobogu, razgovaraj s njom o tome što se dogodilo, svojim sumnjama i njenim doživljajima.
Razgovora će svakako biti, sad sabiram utiske, i eto konsultujem se po netu, gde bih drugde, kome bih ovo uopšte mogao da kažem.
A bez novca izgleda teško, razmišljam da sledeći put ponudim istu svotu, ali sada za trpanje u guzu, a onda, u zavisnosti od toga šta se desi, moraće i ozbiljan razgovor da padne..
Joakim is offline  
Old 14.03.2020., 17:58   #15
Ma ja mislim da se on napalio u snu i sanjao ovo o čemu piše.
forchetta is offline  
Old 14.03.2020., 18:01   #16
Quote:
la forchetta kaže: Pogledaj post
Ma ja mislim da se on napalio u snu i sanjao ovo o čemu piše.
Najvjerojatnija opcija.
_Candy Candy_ is offline  
Old 14.03.2020., 18:09   #17
Quote:
la forchetta kaže: Pogledaj post
Ma ja mislim da se on napalio u snu i sanjao ovo o čemu piše.
Jadničak, i u snu mora plaćat za pušenje
I to vlastitoj ženi
__________________
"Dijete je otac čovjeka."
Lavinija26 is offline  
Old 14.03.2020., 18:14   #18
Hmm, vidim da žene ostavljaju neke zlobne komentare, ne znam čemu to, nije bio san, 50€ nedostaje u mom novčaniku
Joakim is offline  
Old 14.03.2020., 18:25   #19
Quote:
Lavinija26 kaže: Pogledaj post
Jadničak, i u snu mora plaćat za pušenje
I to vlastitoj ženi
Priznaj da ti je ktivo što nisi u prilici da zaradiš 50€ za 10 min posla.
Joakim is offline  
Old 14.03.2020., 18:26   #20
Quote:
Joakim kaže: Pogledaj post
Hmm, vidim da žene ostavljaju neke zlobne komentare, ne znam čemu to, nije bio san, 50€ nedostaje u mom novčaniku
Ti i ne shvaćaš, ali ti si u velikom plusu u cijeloj priči.
To ti je kao svojevrsno ulaganje i štednja.
Prvo, učvršćujete vaš odnos i vezu, drugo, doprinosiš kućnom budžetu, i treće, sve ostaje u kući. I novac i šaroliko zadovoljstvo.
Problem je jedino ako žena postane previše vješta ili povisi tarifu
forchetta is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:23.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger