Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.06.2011., 18:04   #201
Perem sve (osim jakni i kaputa).

Preporučila bih svima koji ne peru traperice prije prvog nošenja (zašto njih ne a majice da?), da baš njih treba oprati, budući da one u skladištima ne stoje zapakirane u vrećice, pa čak niti u kutije, već uglavnom poslagane po veličinama jedne na druge i skupljaju prašinu ponekad i dulje vrijeme.
Da ne govorim o tome kakvi ih sve kupci isprobavaju (većina je vjerujte, upitnih higijenskih navika. Pogotovo one gđe. i gđice. za koje to ne bi nikad niti posumnjali).
Znam to iz iskustva vlastitog radeći u trgovini 'eminentnije' robne marke!(bilo je to davno, ali vjerujem da se ništa promijenilo nije).

A i više baš ne isprobavam majice i ostalo što baš ne moram, jer nakon toga uvijek dobijem neku šugu koje se ne mogu riješiti tjednima!
danijela m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2011., 19:33   #202
Imala sam priliku iz živjeti neko vrijeme s curom koja je imala odnosno nije imala naviku da se kupa (ili za bilo koju vrstu higijene), ali se zato uvijek trudila da kupi skupe stvari kojima bi se mogla hvaliti drugaricama, skupe parfeme, šminku - rekao bi čovjek super riba kad se sredi, a ona se ovamo kupala jedan puta sedmično

Od uvijek sam prala stvari, ali od kad sam ovo doživjela perem sve bez izuzetka na najvišoj dozvoljenoj temperaturi.Šta ako je jedna takva to probala, a kamoli dvije - tri
__________________
Nema neosvojivih muškaraca, samo ima nevještih žena
piece of a dream is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2011., 19:35   #203
ja čak majice i košulje niti ne probavam u dućanu (ehh gadi mi se nekako, neznam), jer točno znam kakve mi majice i košulje pašu i čim vidim stvar znam oće li mi biti dobra ili ne, tako da kupim i operem, i tek onda ide na mene..
ehh puno mi frendica kaže da je to malo čudno ali eto, tako mi je najbolje..i 'najčistije'

kad probavam hlače obavezno imam tanke tajice do koljena na sebi i preko toga probam hlače, isto jer mi se nekako gadi nakon nekog drugog oblačit hlače (tko zna kakve je gaće imao,tj.imala )
iva2301 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2011., 23:02   #204
Uvik sve peren osin npr. jaketa i kaputa,i to baš u mašini ne ono malo ću na ruke oprat..
Ma sitin se ko je sve to probava di je bilo i sl.pa mi je draže da je čisto
Al ne virujen da bi zaradila neku infekciju il osip i da ne operen masu ljudi oblači stvari ravno iz dućana
miss busy bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2011., 00:07   #205
Uvijek perem i to pod obvezno. Traperice, kosulje, majice, potkosulje, gacice, carape, grudnjaci.. you name it.

jedino sto ne perem odmah su kaputi, sakoi, jakne...
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2011., 21:21   #206
Quote:
iva2301 kaže: Pogledaj post
kad probavam hlače obavezno imam tanke tajice do koljena na sebi i preko toga probam hlače, isto jer mi se nekako gadi nakon nekog drugog oblačit hlače (tko zna kakve je gaće imao,tj.imala )
tko zna ako je uopće imala gaće?

ja sve perem... osim jakne pogotovo majice, to je prva stvar što napravim kada dođem doma.
alba chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2011., 22:12   #207
hlače obavezno, pri samoj pomisli da je to probavala neka u tangama mi se diže kosa na glavi.
naravno, donje rublje, piđame pod obavezno.to valjda ne moram ni naglašavat.

majice može proć da ne operem, ako vidim da nije izložbeni primjerak, treba jačat malo imunitet.
ne kupujem robu u dućanima gdje roba smrdi po kemikalijama kojima je tretirana,pa nema mirisa kojeg se treba rješit. jedino kod traperica, bez obzira na cijenu se zna osjetit tvornički miris.traperice se ipak proizvode na određeni način, boje prvenstveno.
čarape isto nije neki bed ako ih ne operem.
Splenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2011., 22:54   #208
perem sve, obavezno. tko zna gdje je to bilo i tko je to probavao prije mene. jedino što ne perem su jakne i kaputi. sve ostalo pod obavezno.
volim čokoladu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2011., 17:00   #209
Perem sve, al ne u mašini, nego na ruke...
Fuchsia. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2011., 18:21   #210
Perem sve, bez obzira radi li se o majicama, trapericama, grudnjacima, you name it.
Jakne ne, ali kaput nosim na kemijsko jer sam se jedne godine "ošugala", pa mi ni to više nije sigurno.
__________________
From error to error one discovers the entire truth.
Eurybia is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2011., 23:53   #211
Zar ima netko tko ne pere ja perem sve
Signorina Despi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2011., 12:59   #212
ja takodjer odma peren! ionako san gadljiva na svaku stvar a jos i da nesto obucen a da ne operen a ko zna ko je prije mene to probiva! al znam neke koji uopce ne peru,pa nije problem uzeti kaba,lavor kako vec, stavit vode,praska i potopit po ure
m.milat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2011., 13:50   #213
Ja perem i jakne. Sve živo, ne bih mogla živjeti sama sa sobom da nosim majicu koju je netko prije mene isprobavao. Kod mene kući uvijek rat oko toga, čim dođem iz trgovine odmah na pranje, drugima to nije baš jasno.
__________________
.
daisy boo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2011., 14:21   #214
Perem jer ne volim tvornički miris. Nekako pretpostavljam da ne mogu umrijeti od toga što imam na sebi nešto što je već imao netko drugi. Obučem tuđu majicu ako sam negdje bez svoje i zima mi je, na primjer. Nošenu!


Nisam ni znala da živim na rubu.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2011., 14:35   #215
Iiisuse.
Nikad ne perem novu robu, samo obučem. Izgleda čisto, nema miris, šta da perem kad nije prljavo.
Aphex is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:16.