Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.08.2004., 08:31   #21
Quote:
GothicA kaže:
Hm, kolko znam, ne postoje crne platnene najkice. Ja sam ih stalno tražila, uvek su bile plave, krem, bijele, žute..ne znam ni dal bordo postoje. Al crne fakat nisam nikad vidla nigdje!
ma vidjela sam ih prije par godina, ali ako ja tenisice nosim rijetko i duraju mi duuuugo nisam ih si kupila, bile su niske crne, platnene, crni đon i bijeli nikeov znak naravno, ma nešto prekrasno, ah valjda su sad promjenili model, a te su postojale visoke i niske.......
__________________
NEKA OSMIJEH BUDE VAŠ KIŠOBRAN!
mimi2003 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2004., 07:48   #22
Quote:
mimi2003 kaže:
ha ha izgleda da sam ćorava , may molim te napiši gdje je taj dućan, ja ga kraj Reifeisen banke nisam vidjela. možda mi fakat trebaju naoćale
kad dodjes na trg, krenes prema McDonald`su i prije banke je mali ducancic, preko puta ulice su Skinny i Triumph (otprilike), isla u subotu provijeriti jos jednom , ali nemaju crne nike.
may@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2004., 07:51   #23
Quote:
xxGaladrielxx kaže:
ma di je to???
kad skrenes na parkiraliste od mercatonea s desne strane je jedna zgrada-kuca-nesto i pise nike outlet. ako se ne varam sva je nekako sivo crna gradjevina..ili mi se nesto pomijesalo
may@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2004., 09:20   #24
Quote:
may@ kaže:
kad dodjes na trg, krenes prema McDonald`su i prije banke je mali ducancic, preko puta ulice su Skinny i Triumph (otprilike), isla u subotu provijeriti jos jednom , ali nemaju crne nike.
may@ hvala ti
__________________
NEKA OSMIJEH BUDE VAŠ KIŠOBRAN!
mimi2003 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2004., 20:06   #25
Jesu u tom dućanu u nikeu samo tenisie? htjela bi si kupit trenirku, di ima dobrih? jel ima ikakvih sniženja?
iguana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 22:21   #26
NIKE underwear-veličine grudnjaka

ovako,zapeo mi je za oko jedan nikeov grudnjak iz kataloga.pa sam išla na njihov website pogledati što imaju i tamo sam si odredila točno koji želim (koji mi treba) i sad treba odrediti veličinu.tamo ima cijeli proces kako mjeriti i ja to sve lijepo napravila i ispada mi 75AA.
e,sad,zanima me jel taj nesretni nike ima neke posebne brojeve za veličinu,ako netko zna ili ima iskustva s tim,jer meni na mom grudnjaku(običnom) piše 75B.
ja sad ne znam što da uzmem.nažalost nisam u mogućnosti otići i isprobati grudnjak jer ga nema u zd
tako da ako netko zna...
hvala
__________________
tajne su tu da ih netko nasluti...postoji riječ koja vrijedi tek kad se prešuti...
coco_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2007., 11:37   #27
75aa je mislim ekvivlent za 75b s tim da neke cure koje nose B trebaju ipak manje a neke trebaju ipak vece kosarice pa je 75aa za ove koje trebaju malo manje...a vece od samo a
buca_ljuca is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2007., 14:36   #28
koliko je meni poznato AA su najmanje kosarice, tj. jedva postojece :daska:
A su mrvicu vece.
Ako imas normalne grudi, to ti je B.
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2007., 22:40   #29
ma nike je američka marka, a oni tamo imaju mali miljun oznaka za grudnjake! imaju klasično A, B, C, D (al za razliku od naših trgovina imaju i G, F, E jer tamo stvarno ima "obdarenih" žena) - uz ove jednoslovne oznake imaju i AA, BB, CC, DD, FF, EE - sve se to čita double A, double B, double C itd... i to su međubrojevi. znači AA je za grudi malo manje od A, BB za grudi između A i B itd., tako da je kod njih divota tražit grudnjak jer jednom kad se izmjeriš točno znaš svoju košaricu i širinu leđa i nema šanse da fališ! u svakom slučaju, ako si se ti pravilno izmjerila, naruči onaj koji ti je ispao po njihovoj tablici. nećeš fulati garant! samo pazi ako oni to mjere u inchima i nađi konverter u cm na internetu pa ćeš bolje izračunat.

(za razliku od mene koja muku mučim ovdje jer većina dućana još ima grudnjake talijanskih veličina tipa 1, 2, 3, 4, 5 itd. s tim da se kod svih ovih brojeva radi o košarici B, a samo se povećava širina leđa! po toj logici su meni davali 85B pa bi mi košarice bile male, a grudnjak velik oko leđa. a u biti mi je trebao 70CC ili 70D -kojih kod nas nema! pa sam se morala zadovoljit sa 75C ili 75D ovisno o modelu, al leđa mi uvijek malo pušu.. ah, ništa, morat ću u ameriku po fuckin' grudnjak! )!

uglavnom, ravnaj se po toj njihovoj tablici i to je sve!
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2007., 10:49   #30
hvala,cure.ali rješila sam problem,uskoro idem do zg pa ću tamo u ilici isprobavati te grudnjake pa ću biti sigurna da neću pogriješiti.nike u ilici je jedini nike u hr koji ima te grudnjake!
__________________
tajne su tu da ih netko nasluti...postoji riječ koja vrijedi tek kad se prešuti...
coco_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2007., 21:02   #31
Quote:
anything_but_angel kaže: Pogledaj post
ma nike je američka marka, a oni tamo imaju mali miljun oznaka za grudnjake! imaju klasično A, B, C, D (al za razliku od naših trgovina imaju i G, F, E jer tamo stvarno ima "obdarenih" žena)

a u biti mi je trebao 70CC ili 70D -kojih kod nas nema! pa sam se morala zadovoljit sa 75C ili 75D ovisno o modelu, al leđa mi uvijek malo pušu.. ah, ništa, morat ću u ameriku po fuckin' grudnjak! )!
a di ti to kupuješ grudnjake, pa imaju i kod nas D, E, F košarice
__________________
..She...
Bea is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2007., 21:09   #32
Quote:
Bea kaže: Pogledaj post
a di ti to kupuješ grudnjake, pa imaju i kod nas D, E, F košarice
ja sam najveću košaricu od lijepih grudnjaka vidjela D.. nakon toga ove E i F je moguće naći samo među bapskim grudnjacima! al meni zapravo nije problem košarica - C ili D ovisno o modelu grudnjaka. meni je problem u širini leđa jer većina trgovina kao najmanju širinu leđa ima 75, a meni bi idealna bila 70. ta širina se naravno proizvodi, ali naše tete u dućanima su mi objasnile da je mala potražnja za njima i da ih zato ne naručuju - whatever! a sigurna sam da ima još cura kao ja. ja ti imam uska leđa i veće sise i zato sam napisala da takvih grudnjaka nema kod nas jer pronaći 70C ili 70D je gotovo nemoguća misija..
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2007., 22:10   #33
Quote:
anything_but_angel kaže: Pogledaj post
ja sam najveću košaricu od lijepih grudnjaka vidjela D.. nakon toga ove E i F je moguće naći samo među bapskim grudnjacima! al meni zapravo nije problem košarica - C ili D ovisno o modelu grudnjaka. meni je problem u širini leđa jer većina trgovina kao najmanju širinu leđa ima 75, a meni bi idealna bila 70. ta širina se naravno proizvodi, ali naše tete u dućanima su mi objasnile da je mala potražnja za njima i da ih zato ne naručuju - whatever! a sigurna sam da ima još cura kao ja. ja ti imam uska leđa i veće sise i zato sam napisala da takvih grudnjaka nema kod nas jer pronaći 70C ili 70D je gotovo nemoguća misija..
ma iman isti problem al meni je širina leđa 75 pa kupim ili to ili 80 pa sužavan, a prije bi se izluđivala sa traženjem grudnjaka ali sada uvik nađen u lisce ili triumpha velike veličine i čak ok izgledaju(najobičniji bez ikakvih čipkica i sličnih gluposti) samo šta uvik bude samo u biloj i crnoj boji a ja bi šarenih kričavih al jebiga odustala san od toga davno
__________________
..She...
Bea is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2007., 00:27   #34
e, sad bi vi i dobre i lijep grudnjak...ne mere.
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2007., 00:29   #35
Quote:
kem kaže: Pogledaj post
e, sad bi vi i dobre i lijep grudnjak...ne mere.
zločestoćo jedna!
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 16:17   #36
Thumbs down Nike čizme

Surfala po nike.com,i kaj naiđem-Nike čizme!naprosto fuj!kaj sve neće smislit!
to je gore od puma tenisica(http://www.websport.hr/pictures/products/d_138.jpg) i crocs balerinki!
evo,uvjerite se i sami....
http://www.nike.com/index.jhtml#l=ni...US&co=US&la=EN
ak sam stavila link
ljerki_d is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2007., 10:34   #37
gadnoooooooo
__________________
Ako tražiš iskrenog prijatelja,kupi psa...
Aberzeiah is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2007., 11:27   #38
fuuuuuuuj
al ove puma tenke su preeeepredivne, imam takve
fors@ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2007., 12:38   #39
prestrašno!! al pume i ja bi takve
HappyWorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2007., 00:59   #40
ja sam ih vidla uzivo i puno bolje su mi izgledale nego na slici, nisu tak odvratne kak vas vecina misli

ja imam ove, na slici isto nisu bas nes, a uzivo su stvarno dobre, moje jedino nisu cijele bijele ko ove, imaju i malo zlatnog po sebi

__________________
2 Pac : "Wars come and go, but my soldiers stay and turn the tide"
°~Snoopafella~° is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:30.