Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2009., 11:10   #21
Quote:
Queen Llewelyn kaže: Pogledaj post
e, da... Postoji tu i nešto što nisi naveo... Kad cura (a možda vrijedi i za dečke, iako sumnjam) izgubi nevinost s nekim, ima neobičnu tendenciju da ga ne želi pustiti... a to onda može biti ružno i mučno i svakakvo... I rekla bih da je to ružnije što je cura mlađa.
a koji dio točno je tu ružan ako spavaš s nekim i zaljubiš se u njega i ne želiš ga pustiti...

i još kad ne kaže to muškarac, nego jedna žena...

kaj ti prvo potpišeš i ovjeriš kod javnog bilježnika tipu da te može poseksati bez ikakve obaveze, da se ne daj bože jadnik ne brine i ne ustručava previše kak će te i dal će te bez prevelike gnjavaže moći nogirati nakon seksa ako se zaljubiš, jer to bi bilo jako ružno i mučno za njega da se ti zaljubiš u njega...
ako sam dobro shvatila...

il samim tim kad nisi djevica se to podrazumijeva i bez ovjerenog potpisa...

Zadnje uređivanje mišura : 19.05.2009. at 11:30.
mišura is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 11:23   #22
Quote:
mišura kaže: Pogledaj post
a koji dio točno je tu ružan ako spavaš s nekim i zaljubiš se u njega i ne želiš ga pustiti...
To ni meni nije jasno.
cimmerian is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 11:28   #23
iskusnu zensku naravno, koja zna sve zivo u sexu
Sansan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 11:43   #24
Quote:
cimmerian kaže: Pogledaj post
To ni meni nije jasno.
žena sama sebe, a i ostali ženski rod očito tretira kao čisto seksualni objekt ako doživljava kao negativnost i mučenje i kao nešto ružno razvijanje osjećaja prema muškarcu nakon seksa s njim i želje ostanka s tim muškarcem i poslije tog seksa...i naravno, očekivanje istog i od suprotne strane...
ja sam to tako shvatila...
kao nemoj djevicu ona će ti se poslije vezati previše za tebe, uzmi neku koja nije, nju možeš j... kolko hoćeš i bez obaveze...
i onda se mi žene bunimo da nas se ne poštuje, a same žene još u tom smjeru muškarce savjetuju...

Zadnje uređivanje mišura : 19.05.2009. at 11:54.
mišura is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 11:51   #25
Nebitno mi je jel bio s njih 30 ili s nijednom(rijetkost) ukoliko si pašemo i kemija je jaka,uz još neke komponente.Više me zanima da ima dobar i otvoren sexualni stav.
Ajmo malo metaforički-iskustvo me naučilo da neki voze auto dugi niz godina pa još uvijek imaju lošu tehniku parkiranja ili loše reakcije snalaženja u prometu.
__________________
The time is now
u...prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 11:55   #26
Quote:
u...prolazu kaže: Pogledaj post
Ajmo malo metaforički-iskustvo me naučilo da neki voze auto dugi niz godina pa još uvijek imaju lošu tehniku parkiranja ili loše reakcije snalaženja u prometu.
Ovo je nažalost istina.
cimmerian is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 12:25   #27
Najbolje je da si joj drugi. samo, to sve kažu.
neuspješan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 12:37   #28
Quote:
neuspješan kaže: Pogledaj post
Najbolje je da si joj drugi. samo, to sve kažu.
.
mišura is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 12:39   #29
Quote:
neuspješan kaže: Pogledaj post
Najbolje je da si joj drugi. samo, to sve kažu.
zašto je tebi najbolje da si joj baš drugi ako je isto jel si 2. il 25....a isto je jel očito ne vidiš razliku ak ti svaka može reći da si drugi, a nisi...
mišura is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 12:41   #30
nekome drugi partner bude partisucita seva, nekome druga na kojem se kuzi, lako je zakljuciti
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 12:41   #31
drugi? za crknut od smjeha kad ti netko to kaže.
avok00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 12:42   #32
Iskusan.
Nikad više neiživljeno derište.
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 12:43   #33
ja sam sa svojim deckom godinu i pol i prvi smo si i ne bih voljela da je drugacije
Lana19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 12:44   #34
Quote:
Lana19 kaže: Pogledaj post
ja sam sa svojim deckom godinu i pol i prvi smo si i ne bih voljela da je drugacije
a sta ce biti sa sljedecim?
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 12:44   #35
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
nekome drugi partner bude partisucita seva, nekome druga na kojem se kuzi, lako je zakljuciti
čekaj ti ne da bi skužio da si nekoj curi prvi nego bi skužio i da si joj drugi bez da ti ona išta kaže...
mišura is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 12:48   #36
Quote:
mišura kaže: Pogledaj post
čekaj ti ne da bi skužio da si nekoj curi prvi nego bi skužio i da si joj drugi bez da ti ona išta kaže...
ne vidim zasto mi ne bi rekla zbog nje same, mislim... da joj bude ugodnije iskustvo, da nemora skrivati nervozu da joj se pomogne da se opusti i sl.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 12:52   #37
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
ne vidim zasto mi ne bi rekla zbog nje same, mislim... da joj bude ugodnije iskustvo, da nemora skrivati nervozu da joj se pomogne da se opusti i sl.
ma ok, slažem se da bolje da ti kaže...al sam shvatila da bi ti lako skužio da si joj drugi i da ti ona ništa ne kaže...pa zato pitam...
mišura is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 13:00   #38
Quote:
mišura kaže: Pogledaj post
ma ok, slažem se da bolje da ti kaže...al sam shvatila da bi ti lako skužio da si joj drugi i da ti ona ništa ne kaže...pa zato pitam...
gle, ja se ne bi opterecivao njenim problemima ako neznam za njih... brojka mi ne predstavlja neko mjerilo u zivotu, ali da nema iskustva vjerojatno bi se skuzila nervoza, manjak opustenosti, prepustenosti, vjerojatno srama, generalno neke glatkoce cijele radnje.

ali kada se zna zbog cega je to, to je cak slatko a ne ono, mislis da je neki kurac u tebi problem, a zena se zapravo znoji jer sama nije sigurna u sebe i brije neke stvari po glavi kada znas na cemu stojis (lezis ) prilagodis se situaciji lakse
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 13:02   #39
pa zavisi što znači "iskusan/a"

ipak, malo iskustva ne bi škodilo
volim čokoladu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 13:04   #40
Quote:
Robber kaže: Pogledaj post
Probusenu
Jednom sam se namucio da je razdevicim, ne bih opet
hočeš reći danas više nije svako muško ni za ženu razdjevičit sposobno...

Zadnje uređivanje mišura : 19.05.2009. at 13:33.
mišura is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:30.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger