Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Mundial 2010 JAR

Mundial 2010 JAR Svjetsko nogometno prvenstvo u Južnoafričkoj republici

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2010., 11:36   #81
Kao i Srbi.
nar.kO is offline  
Old 01.07.2010., 12:14   #82
Quote:
Veko32 kaže: Pogledaj post
prošli bi ko srbi. nabrijali bi se bezveze
Quote:
Super Kokuz kaže: Pogledaj post
Avion bi se srusio nedje u prasumi Konga. Domaci ljudozderi bi pojeli prezivjele.
Quote:
giovanni006 kaže: Pogledaj post
mislim da bi dosli do cetvrfinala a onda izgubili od gane
prva 3, definitivno!
nkwame is offline  
Old 01.07.2010., 15:20   #83
Zapravo tek u četvrtfinalu prvenstvo dosiže razinu igre hrvatske reprezentacije stoga nam FIFA šalje pozivnicu, a doma odlaze Brazilci jer su ionako nastupali na svim prvenstvima i osvojili ih čak 5.
Dakle, u četvrfinalu gazimo Nizozemsku 3-0, onda Ganu 2-1, a u finalu Argentinu 4-2.
Baggino is offline  
Old 01.07.2010., 15:32   #84
osvojili bi, al nema veze, osvajamo 2014. ako se kvalificiramo
__________________
insomničar bez staža
taktichar_avram is offline  
Old 01.07.2010., 16:32   #85
Ako bi kojim slucajem i stigli do JARa, onda bi, nakon sto nam neko uvali go iz opsajda, ili ako bi nam ponistili cisti go, strucni stab pozvao igrace da napuste teren i da vise ne sudjeluju u ociglednoj pljacki, sa stavom "Nismo mi Englezi i Meksikanci da nas mozete praviti budalama, Mi smo HRVATI!! :".
Super Kokuz is offline  
Old 01.07.2010., 17:37   #86
Bili bi 3. zbog Bilića.
Grunf is offline  
Old 01.07.2010., 17:44   #87
došli bi do finala
nero is offline  
Old 01.07.2010., 17:47   #88
Mi smo kao tribali bit nositelji? Koja je reprezentacija zauzela uloga nositelja umjesto nas?
Playlife_ is offline  
Old 01.07.2010., 17:49   #89
Ne bi bili nositelji, mislim da je već objašnjeno
Al bi došli do finala bez greške
nero is offline  
Old 01.07.2010., 18:12   #90
ovako. da smo bili drugi, došli bi na mjesto francuza u dodatnima. svi bi se tako pomakli za jedan, osim irske, bosne i slovenije. parovi kvala izgledali bi ovako:

mi - irci
vrancuzi - bosna
portugal - slovenija
rusija - grčka.

tu staje priča.
__________________
X88
lezerni88 is offline  
Old 01.07.2010., 18:13   #91
Quote:
nerazzurri kaže: Pogledaj post
Ne bi bili nositelji, mislim da je već objašnjeno
Al bi došli do finala bez greške
Aha, nisam to vidija.


Ne znam baš, bilo bi zajebano protiv Brazila u polufinalu.
Playlife_ is offline  
Old 01.07.2010., 18:23   #92
Quote:
giovanni006 kaže: Pogledaj post
mislim da bi dosli do cetvrfinala a onda izgubili od gane
Quote:
nerazzurri kaže: Pogledaj post
došli bi do finala
mislim da je to ta šema

dođemo laganini do finala,a kad tamo nađemo Ganu koja je iz neobjašnjivih razloga došla do finala

naravno odmah nakon dobivenog polufinala btw Mi Hrvati vs Argentina 7-0
već tu počinjemo feštat od jutra do mraka,sve cajke se sele u JAR
počinje finale svira Mile Kitić umjesto Vuvuzela ,naši zagrljeni i razdrljeni ulaze na teren ,a iza našeg gola stoji šleper Karlovog Karlovačkog, Ganci nam 120 minuta pokušavaju zabit gol,nas to ne zanima mi imamo feštu u našem šesnajstercu i Ganci od te gužve nikak da neku ubace unutra,u toj fatalnoj 121 minuti,zaori se neki narodnjak,Eduardo napokon skuži tu foru s narodnjacima rastrga dres,vikne Ajmooooo i širi ruke,u tom trenu lopta ga pogodi u ruku,sudac sudi penal, šimunić poludi jer ovom je palo na pamet da ga tjera van iz šesnajsterca dobiva 4 crvena od pomočnog dok šamara glavnog na rubu šesnajsterca ,revoltirani nepravdom naši svi napuštaju teren ,Ganci pucaju na prazan gol,pogađaju stativu,lopta se odbija od stative u nogu glavnog suca koji prebijen leži na rubu šesnajsterca i od njega se odbija u gol,ovaj od muke svira kraj utakmice, tuga i jad idemo doma u zadnjoj minuti.
The Best F1 Driver is offline  
Old 01.07.2010., 20:42   #93
Quote:
Playlife_ kaže: Pogledaj post
Aha, nisam to vidija.


Ne znam baš, bilo bi zajebano protiv Brazila u polufinalu.
Brazil igra neatraktivno, to bi samljeli s joga bonito
nero is offline  
Old 02.07.2010., 12:55   #94
Nije slučajnost da smo ispali već u grupi od prosječne Engleske i slabašne Ukrajine,mi jednostavno nemamo reprezentaciju za prolaz grupe na SP-u. Ovo svjetsko prvenstvo je pokazalo da su ekipe sa ostalih kontinenata bitno napredovale i Europljani su jako slabo prošli po grupama,većina ih je ispala već u prvoj fazi SP-a. Mislim da nam je najslabiji dio ekipe obrana i defanzivni vezni,te da bismo protiv iole jačih protivnika dobijali bar tri komada po utakmici.Nije slučajnost,da Marković i Bilić igraju prijateljske isključivo sa trećerazrednim reprezentacijama,već to čine zato da izbjegnu nove katastrofe. Bojim se da bi nam se to mazanje očiju,moglo razbiti o glavu već u prvim kvalifikacijskim susretima sa Grčkom i Izraelom. Bolje da nismo bili na ovom SP-u,jer bismo se samo dodatno osramotili.
dragec is offline  
Old 02.07.2010., 12:57   #95
Quote:
dragec kaže: Pogledaj post
Nije slučajnost da smo ispali već u grupi od prosječne Engleske i slabašne Ukrajine,mi jednostavno nemamo reprezentaciju za prolaz grupe na SP-u. Ovo svjetsko prvenstvo je pokazalo da su ekipe sa ostalih kontinenata bitno napredovale i Europljani su jako slabo prošli po grupama,većina ih je ispala već u prvoj fazi SP-a. Mislim da nam je najslabiji dio ekipe obrana i defanzivni vezni,te da bismo protiv iole jačih protivnika dobijali bar tri komada po utakmici.Nije slučajnost,da Marković i Bilić igraju prijateljske isključivo sa trećerazrednim reprezentacijama,već to čine zato da izbjegnu nove katastrofe. Bojim se da bi nam se to mazanje očiju,moglo razbiti o glavu već u prvim kvalifikacijskim susretima sa Grčkom i Izraelom. Bolje da nismo bili na ovom SP-u,jer bismo se samo dodatno osramotili.
Pistolj ti je u ladici u spavacoj sobi, a meci u podrumu.
Vanjushka is offline  
Old 02.07.2010., 12:58   #96
Quote:
dragec kaže: Pogledaj post
Nije slučajnost da smo ispali već u grupi od prosječne Engleske i slabašne Ukrajine,mi jednostavno nemamo reprezentaciju za prolaz grupe na SP-u. Ovo svjetsko prvenstvo je pokazalo da su ekipe sa ostalih kontinenata bitno napredovale i Europljani su jako slabo prošli po grupama,većina ih je ispala već u prvoj fazi SP-a. Mislim da nam je najslabiji dio ekipe obrana i defanzivni vezni,te da bismo protiv iole jačih protivnika dobijali bar tri komada po utakmici.Nije slučajnost,da Marković i Bilić igraju prijateljske isključivo sa trećerazrednim reprezentacijama,već to čine zato da izbjegnu nove katastrofe. Bojim se da bi nam se to mazanje očiju,moglo razbiti o glavu već u prvim kvalifikacijskim susretima sa Grčkom i Izraelom. Bolje da nismo bili na ovom SP-u,jer bismo se samo dodatno osramotili.
Pa ono, nismo prošli skupinu na svjetskom prvenstvu od 1998. godine.
Hildegard is online now  
Old 02.07.2010., 13:01   #97
U ciklusu EP2008 Hrvatska je bila treća po osvojenom koeficijentu u Europi. A sad preko noći u istoj ekipi nitko ništa ne valja ? Ali vam valja Slovenija koja je u bitno slabijoj grupi skupila isti broj bodova kao i mi, te BIH koja je osvojila manji broj bodova od nas.
Nogomet je igra u kojoj ne pobjeđuje uvijek bolji. Ali kad se podvuće crta na duži period, onda se ipak sve vidi. Hvala našim igračima za sve lijepo što smo i što ćemo još sa njima doživjeti.

Kako bi prošli na ovom prvenstvu ? Besmisleno je nagađati.
odbojkašcro is offline  
Old 02.07.2010., 13:06   #98
Quote:
odbojkašcro kaže: Pogledaj post
Kako bi prošli na ovom prvenstvu ? Besmisleno je nagađati.
To je to. Ključajte topik.
Hildegard is online now  
Old 02.07.2010., 13:13   #99
Quote:
Hildegard kaže: Pogledaj post
To je to. Ključajte topik.
Pa normalno. Pa da iste repke koje su bile u Južnoj Africi sutra ponovno krenu igrati novo SP, tko zna kako bi bilo. Stoga ne možemo na niti koji način znati kako bi prošli naši. Moglo bi biti sjajno, jer imamo dobru momčad, ali ne mora biti.
odbojkašcro is offline  
Old 02.07.2010., 14:39   #100
Quote:
odbojkašcro kaže: Pogledaj post
Kako bi prošli na ovom prvenstvu ? Besmisleno je nagađati.
e bome nije... imamo igrače kakve imamo, znamo u prosjeku u kakvom su stanju (ne baš dobrom), nisu kvalitetno a i mentalitetno u stanju zadovoljiti zahtjevnost klubskih i reprezentativnih natjecanja... nešto mora patiti, logično je zaključiti da će patiti reprezentacija... npr. onaj srna se ne može dobaciti balunom do 16erca iz kornera kad igra za reprezentaciju, što da govorimo o drugome?

imamo izbornika kojeg imamo, velikog taktičara koji ima istu taktiku i protiv katara i protiv engleske... protiv katara smo drhtali do samog kraja, a englezi su nas pregazili... u nas je sve prepušteno slučaju i improvizaciji, potrebno je deset zemljinih precesijskih perioda da nas sreća cmokne usred usta (da, to je više od 200 tisuća godina)...

mi kako-tako igramo kvalifikacije, s promjenjivom srećom, no velika natjecanja su nam još uvijek isto takva enigma... što raditi u pripremnom periodu, kako pripremiti ljude koji su u to doba navikli ići na ljetovanje, što raditi za vrijeme natjecanja, kako smisliti nove taktike da ne bi bili pročitana knjiga, itd, itd, itd. ... ma sve bi se to i moglo da igrači i izbornik inače ne trate vrijeme na modne revije, snimanje reklama i pisanje idiotskih pjesmuljaka...

eto zato se ipak otprilike zna kako bi prošli... navijači s puno frustracija, a igračima nije dovoljno stalo da bi ih imali...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:22.