Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2009., 23:28   #41
nije godišnjica nego, malo je smiješno, bili na nekoj večeri s prijateljima i netko je postavio to pitanje kad ćemo? i mmmm je reko taj datum, pa smo svi bacili oko u kalendar, jeli to subota i eto..uz to i meni imendan...pa na kraju nismo nikako htjeli mijenjati datum

što se tiće Sv. Vlaha ne znam cijenu, ali don Toma vjenčava.

a H. Neptun je cijena isto negdje oko 350 kn ako se služi po stolovima, imala sam njihovu ponudu, ali ne sjećam se točno koja je. znam da je švedski stol oko 500 kn/osobi to mi je bilo uh!!!
mare18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 23:34   #42
Quote:
mare18 kaže: Pogledaj post
a H. Neptun je cijena isto negdje oko 350 kn ako se služi po stolovima, imala sam njihovu ponudu, ali ne sjećam se točno koja je. znam da je švedski stol oko 500 kn/osobi to mi je bilo uh!!!
čula sam od osobe koja tamo radi da je jako loše
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 23:36   #43
Quote:
ciganche kaže: Pogledaj post
pa u potpisu joj je, 12. rujna valjda
Clever!!!!
bluexena76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 23:36   #44
Ajoj, pa mislila sam da je on jeftiniji od Palacea

Ja bih crkvu na jezuitima Zna li itko kakva je procedura kod njih?

Cure, gdje ćete vi smjestit goste koji nisu iz Grada?
Strah me ako budu po apartmanima - tko će ih razvozit okolo nakon svadbe, nekako mi najbolje zvuči da budu smješteni u hotelu gdje je i svadba
Otprilike ista is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 23:40   #45
Quote:
Otprilike ista kaže: Pogledaj post

Cure, gdje ćete vi smjestit goste koji nisu iz Grada?
Strah me ako budu po apartmanima - tko će ih razvozit okolo nakon svadbe, nekako mi najbolje zvuči da budu smješteni u hotelu gdje je i svadba
ma kakav hotel! mene i mog dragog su isti smjestili na hodnik na kauč, bez ikakvih vrata tako da je svatko ujutro šetao oko nas dok smo spavali
nisam zlopamtilo, ali ne pada mi napamet da im plaćam sobu!
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 23:40   #46
Quote:
Otprilike ista kaže: Pogledaj post
Ajoj, pa mislila sam da je on jeftiniji od Palacea

Ja bih crkvu na jezuitima Zna li itko kakva je procedura kod njih?

Cure, gdje ćete vi smjestit goste koji nisu iz Grada?
Strah me ako budu po apartmanima - tko će ih razvozit okolo nakon svadbe, nekako mi najbolje zvuči da budu smješteni u hotelu gdje je i svadba
Ja sam mislila gosti koji dovedu djecu bi najbolje bilo da su i u istom hotelu, a drugi vidjela bi kako zele. Da li cete vi placati za smjestaj tih gostiju?
bluexena76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 23:46   #47
Quote:
ciganche kaže: Pogledaj post
ma kakav hotel! mene i mog dragog su isti smjestili na hodnik na kauč, bez ikakvih vrata tako da je svatko ujutro šetao oko nas dok smo spavali
nisam zlopamtilo, ali ne pada mi napamet da im plaćam sobu!
Mi necemo za nikoga placati. Neka provedu gdisnji u Dubrovniku ako zele, a ako ne, onda ce mi vjencanje biti nesto jeftinije. Ja se time uopce necu opterecivati, a na koje god vjencanje mi idemo, platimo za smjestaj. U biti, ako su stvarno bliski prijatelji, doci ce i sami ce se smjestiti, ali ti im samo pomozi sa savjetom gdje bi ilo najbolje da odsjednu.
bluexena76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 23:48   #48
E, to je i nama bilo pitanje, ali smo odlučili da ćemo platit i smještaj, a sve dijelimo ovako: njegovi starci njegovoj familiji, moji starci mojoj, a frendovima mi sami. S tim da su mi neki frendovi već rekli da oni mogu i u šatoru, da im je bitno samo da su pozvani
Otprilike ista is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 23:52   #49
Quote:
Otprilike ista kaže: Pogledaj post
E, to je i nama bilo pitanje, ali smo odlučili da ćemo platit i smještaj, a sve dijelimo ovako: njegovi starci njegovoj familiji, moji starci mojoj, a frendovima mi sami. S tim da su mi neki frendovi već rekli da oni mogu i u šatoru, da im je bitno samo da su pozvani
Kad ste se vec dogovorili, onda je to i OK. Mi to ne bi mogli uopce ni priustiti. Ja mislim da ce nam oko 85% - 90% gostiju biti izvan grada. Sve ovisi tko potvrdi dolazak kad ih pozovemo, ali stvarno mislim da ce se vecina uzvanika pojaviti.
bluexena76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 23:58   #50
Ma eto to smo se jedino uspjeli zasad dogovorit
A ne znam ni gdje točno ni kad će bit

Ali to planiram obilazit hotele i peglat ih za popuste, čitala sam da su neke cure dobile popuste na sobe (na količinu, a i zbog svadbene večere).

Od koliko ljudi vam je vjenčanje? Mi se nadamo da nećemo preko 80 (meni i to too much)
Otprilike ista is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2009., 00:05   #51
Quote:
Otprilike ista kaže: Pogledaj post
Ajoj, pa mislila sam da je on jeftiniji od Palacea

Ja bih crkvu na jezuitima Zna li itko kakva je procedura kod njih?

Cure, gdje ćete vi smjestit goste koji nisu iz Grada?
Strah me ako budu po apartmanima - tko će ih razvozit okolo nakon svadbe, nekako mi najbolje zvuči da budu smješteni u hotelu gdje je i svadba
mislim da je za sve Crkve u gradu procedura ista. treba se javiti u župni ured kraj katedrale i tamo reći u kojoj Crkvi se želite vjenčati ja ću poći ovaj tjedan do tamo viditi pa javim.

a ja budem goste smjestila u apartmane..ti si luda ako se još brineš tko će ih okolo razvozati!!! pa nećeš valjda ti??? ti ima da provedeš bračnu noć u hotelu (dobiješ apartman) to sam se već raspitala..a još najbolje da ne pored ovakvih cijena!! a gosti brate imaju taxi!! pa nećeš im ti sve plaćati!!! cijena taxi-a po gradu neće preći 60 kn. stane ih 4 i eto malo skuplje od autobusne karte!! nemoj se brinuti oko takvih detalja. oni su tu radi tebe, jer to žele i nevjerujem da baš očekuju delux uslugu!
mare18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2009., 00:13   #52
Quote:
Otprilike ista kaže: Pogledaj post
Ma eto to smo se jedino uspjeli zasad dogovorit
A ne znam ni gdje točno ni kad će bit

Ali to planiram obilazit hotele i peglat ih za popuste, čitala sam da su neke cure dobile popuste na sobe (na količinu, a i zbog svadbene večere).

Od koliko ljudi vam je vjenčanje? Mi se nadamo da nećemo preko 80 (meni i to too much)
ja ću platiti nekima za koje mislim da trebam, neke prijatelje ću smjestiti kod prijatelja tu u dubrovniku, a za neke će biti snađi se druže šala...još o tome razmišljam.
mare18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2009., 00:19   #53
cure a kaj vi morate plaćati smještaj gostima?

mislim na skoro svim svadbama na kojima sam bila, ako su gosti išli u hotel sami su si plaćali smještaj ako su htjeli doć na vjenčanje...
mislim ja osobno ne bih htjela da idem recimo u split na svadbu pa da mi plate smještaj, mislim da mladencima ne treba još i taj trošak natrpat... pogotovo kad vidim kakve su cifre... mislim da je lakše svakom paru dat 1000 kn za spavanje nego tebi 20 x 1000 kn...
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2009., 00:24   #54
Quote:
mare18 kaže: Pogledaj post
a ja budem goste smjestila u apartmane..ti si luda ako se još brineš tko će ih okolo razvozati!!! pa nećeš valjda ti??? ti ima da provedeš bračnu noć u hotelu (dobiješ apartman) to sam se već raspitala..a još najbolje da ne pored ovakvih cijena!! a gosti brate imaju taxi!! pa nećeš im ti sve plaćati!!! cijena taxi-a po gradu neće preći 60 kn. stane ih 4 i eto malo skuplje od autobusne karte!! nemoj se brinuti oko takvih detalja. oni su tu radi tebe, jer to žele i nevjerujem da baš očekuju delux uslugu!
Ma znam da sam luda, ali što da radim?! Zato sam ih i mislila strpat u isti koš i mirna A i njegovih je duplo više pa mu starci to plaćaju - meni ok

A što ste mislile za bend? Imate li već nekoga?
Otprilike ista is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2009., 00:27   #55
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
cure a kaj vi morate plaćati smještaj gostima?

mislim na skoro svim svadbama na kojima sam bila, ako su gosti išli u hotel sami su si plaćali smještaj ako su htjeli doć na vjenčanje...
mislim ja osobno ne bih htjela da idem recimo u split na svadbu pa da mi plate smještaj, mislim da mladencima ne treba još i taj trošak natrpat... pogotovo kad vidim kakve su cifre... mislim da je lakše svakom paru dat 1000 kn za spavanje nego tebi 20 x 1000 kn...
ma ne moram... nitko me na to ne sili, ali za neke znam da si to ne mogu priuštit, a ja želim da budu samnom taj dan ću platiti, neki su mi odmah rekli da će se snaći i da za njih ne brinem, a i prijatelji koji imaju viška sobe, stan i sl su se ponudili da će neke primiti, pogotovo mlade pa ću se tako snaći. nisam još pravila raspored pa ne znam točno, ali mislim da ih neću imati puno kojima ću platiti. a sad tko će htjeti ostati duže od 2 noći e pa onda će stvarno biti snađi se druže
mare18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2009., 00:34   #56
Quote:
Otprilike ista kaže: Pogledaj post
Ma znam da sam luda, ali što da radim?! Zato sam ih i mislila strpat u isti koš i mirna A i njegovih je duplo više pa mu starci to plaćaju - meni ok

A što ste mislile za bend? Imate li već nekoga?
a bend je u mene duga priča u dubrovniku nema baš bajnih. imaju kao Taliri koji su svima pa su i dosadili, ali zauzeti puno prije i do godinu i po, potom neki lokalni, e sad...o ukusima se ne raspravlja, ali meni se baš i nitko nije svidio...i na kraju dragi i ja dovodimo tamburaše, eto u dubrovnik pa njih!!!
mare18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2009., 00:41   #57
Eh, mislim da ću i ja dovodit nekoga iz Zg. To mi je još najgore, treba znat zagrebačke, ali i dubrovačke pjesme, a da ipak bude najviše stranih... (a i njima onda treba smještaj )

Jel ti posebno još i put i smještaj naplaćuju?
Otprilike ista is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2009., 00:52   #58
Quote:
mare18 kaže: Pogledaj post
ma ne moram... nitko me na to ne sili, ali za neke znam da si to ne mogu priuštit, a ja želim da budu samnom taj dan ću platiti, neki su mi odmah rekli da će se snaći i da za njih ne brinem, a i prijatelji koji imaju viška sobe, stan i sl su se ponudili da će neke primiti, pogotovo mlade pa ću se tako snaći. nisam još pravila raspored pa ne znam točno, ali mislim da ih neću imati puno kojima ću platiti. a sad tko će htjeti ostati duže od 2 noći e pa onda će stvarno biti snađi se druže
to je ok - nekima platiti...

naši frendovi su nedavno isto imali svadbu a ljudi su im dolazili odasvud ali smo mi frendovi uskočili i sve smo ih uspjeli smjestiti po kućama
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2009., 00:53   #59
Quote:
Otprilike ista kaže: Pogledaj post
Eh, mislim da ću i ja dovodit nekoga iz Zg. To mi je još najgore, treba znat zagrebačke, ali i dubrovačke pjesme, a da ipak bude najviše stranih... (a i njima onda treba smještaj )

Jel ti posebno još i put i smještaj naplaćuju?
e onda definitivno moraš nekog iz zg-a dovest. meni je cijena 1700 eura, put sami plačaju, mislim uračunali su u cijenu, a smještaj im ja plačam, e sad će ispasti da mi je vjenčanje kopija bratovog ali eto nisam imala izbora pa smo zvali njih koji su mi bratu svirali jer su napravili dobar štimung. tada smo ih smjestili u nekakve apartmane i rekli su mi da im je tamo skroz ok, odnosno da im je bitno da oni odspavaju 3-4 sata nakon svadbe kako bi mogli voziti nazad u slavonski brod, da im ne treba nikakav poseban smještaj.
mare18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2009., 00:56   #60
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
to je ok - nekima platiti...

naši frendovi su nedavno isto imali svadbu a ljudi su im dolazili odasvud ali smo mi frendovi uskočili i sve smo ih uspjeli smjestiti po kućama
e to je super!! ja se isto nadam da ću većinu tako udomiti
mare18 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:33.