Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.12.2011., 12:52   #1221
@admin
OK, razumijem.
__________________
Grupa Laus Dubrovnik
kenza is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 10:27   #1222
Zna li se možda cijena svadbenog fotografiranja kod Veronice Arevalo?
Lo*lina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2012., 19:19   #1223
Zna li netko gdje se u Dubrovniku može nabaviti eksplozija balona ili sl. za prvi ples?
Paula2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 20:14   #1224
Je li mozda netko moze preporucit dj-a koji se bavi vjenčanjima?
Fjočica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 12:00   #1225
Molila bih bilo kakav kontakt (mail, mob, tel) grupe Taliri na pp!

Hvala!!
abondazieri is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2013., 00:32   #1226
Drage Dubrovkinje.... trebala bi savjet oko izbora glazbe i foto studija... koliko dođu...link..preporuke...iskustva
Što se tiče glazbe, mislimo uzeti DJ-a ili duo/trio/kvartet koji svira klasičniju glazbu... da li imate neku preporuku ili kontakt (pm)
Što se tiče foto studija, ne mislimo radit video koji traje satima i nitko ga kasnije ne gleda, ali bi slike......lijepe
Kontaktirali smo Veroniku, ali nije slobodna... možete mi preporučiti još nekoga tko ima takav stil fotografiranja (mi smo to nazvali 'Fellinijev stil', mada sigurno postoji neki stručniji naziv )
bambixoxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2013., 12:13   #1227


Raspitujem se za vjenčanje u Duborvniku, pa ako ima koja dobra duša, da mi preporuči sale za vjenčanja. Bit će nas od 100 do 120.
Poslala sam upite Presidentu, Excelsioru, Palacu, Neptunu.

Dobrodošli su i savjeti za DJ-a!

Hvala!!
Golubica1111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2013., 15:57   #1228
Drage moje, molim vas za pomoć. U potrazi sam za tortom i cvijećarkom (crkva, aranžman auto i stolovi), molim vas za prijedloge i savjete ovdje ili pm :-)
Puno fala unaprijed
lazuli is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2014., 14:07   #1229
Smile Glazba za vjenčanja...

Ciao,
Pokusavajuci olaksati buducim supruznicima, staviti cu ono sto je najbolje u Dbk-u i siroj okolici, a da ne favoriziram nikog, nego jednostavno onako kako je, po misljenju vecine (urbanih i seljaka) najbolje u ovom trenutku, vezano za glazbene grupe (bandove).

Preporuka:

Urbane svadbe i zabave (rock, zabavnjaci, strane pjesme, i malo seljackih)
br. 1. Grupa Amadeus - www.grupa-amadeus.com (i na facebook-u)
br. 2. Grupa Teatar - (nemaju web. str. - na Radio Laus-u, i na facebook-u)
br. 3. Grupa Taliri - (nemaju web str. - na facebook-u)
br. 4. Grupa Zvuci Jadrana - (nemaju web str. - na Radio Dbk-u)
br. 5. Grupa Nero - www.grupa.nero.com (i na facebook-u)
...

Seljacke svadbe i zabave (zabavnjaci i puno seljackih, malo ili nimalo rocka i stranih pjesama)
br. 1. Matko i Brane (u Splitu)
br. 2. Grupa Taliri
br. 3. Grupa Modul 5 (nemaju web str.)
br. 4. Grupa Video (nemaju web str.)
br. 5. Duo Dim (nemaju web str.)
...

Sto se tice pratnje do hotela - Grupa Laus br. 1, a ostali su podjednako dobri (- na facebook-u).
DJ neka bude vas izbor, vise-manje su svi isti, te mogu pustat ono sto vi zatrazite. (nema showman-a ni za lijeka, gledajte cijenu)....

eee... by the way, grupa Amadeus ima u ponudi i DJ-a, koji svira u bandu, i ostaje na after party, tako da je cijena za istog jaaaaako povoljna.

To je to, sve ostalo je forsiranje svojih ljubimaca...

pozic....



Zadnje uređivanje PARTYGIRL99 : 11.07.2014. at 14:50.
PARTYGIRL99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 15:40   #1230
Cure može pomoć? Nekakav prijedlog za vjenčanje u Neumu, nigdje ne nalazim ijednu lokaciju (restoran,sala). Nisam od tu pa se slabo i snalazim.
Tnxić
chantilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 13:03   #1231
Quote:
chantilly kaže: Pogledaj post
Cure može pomoć? Nekakav prijedlog za vjenčanje u Neumu, nigdje ne nalazim ijednu lokaciju (restoran,sala). Nisam od tu pa se slabo i snalazim.
Tnxić
Ja sam prije 2 godine bila na svadbi u hotelu Neum pa probaj se tamo raspitati...A frendica je bila nedavno,rekla je da joj je bilo odlicno pa sad...
KaLuPa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2014., 10:48   #1232
Quote:
KaLuPa kaže: Pogledaj post
Ja sam prije 2 godine bila na svadbi u hotelu Neum pa probaj se tamo raspitati...A frendica je bila nedavno,rekla je da joj je bilo odlicno pa sad...

Hvala
chantilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 22:03   #1233
Pozdrav, zna li itko kako se kreću cijene hotela po osobi u gradu? Spiona centar izbacivam iz opcija jer mi se ne sviđa a od hotela mi se naviše sviđaju Adriatic, Spledid, Kompas i Neptun s tim da je neptun koliko sam čuo užasno skup skoro pa 500 kuna po sobi :S
Felix 3575 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 22:34   #1234
Quote:
Felix 3575 kaže: Pogledaj post
Pozdrav, zna li itko kako se kreću cijene hotela po osobi u gradu? Spiona centar izbacivam iz opcija jer mi se ne sviđa a od hotela mi se naviše sviđaju Adriatic, Spledid, Kompas i Neptun s tim da je neptun koliko sam čuo užasno skup skoro pa 500 kuna po sobi :S
Koliko para, toliko muzike. Ali to ti je OK cijena s obzirom na cijene u Dubrovniku inace. Naravno, ovisi za koji je period. Pokusaj Hotel Ivka, nesto mi je ostalo u sjecanju da se bed & breakfast moze naci po dobroj cijeni.

Ako su mladi u pitanju a vise ih je, probaj i s hostelima koji su upola jeftiniji i skroz uredni, a sve ih je vise u Dubrovniku.
__________________
Of all the things I've lost, I miss my mind the most.
c0rle0ne is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 14:02   #1235
Quote:
c0rle0ne kaže: Pogledaj post
Koliko para, toliko muzike. Ali to ti je OK cijena s obzirom na cijene u Dubrovniku inace. Naravno, ovisi za koji je period. Pokusaj Hotel Ivka, nesto mi je ostalo u sjecanju da se bed & breakfast moze naci po dobroj cijeni.

Ako su mladi u pitanju a vise ih je, probaj i s hostelima koji su upola jeftiniji i skroz uredni, a sve ih je vise u Dubrovniku.
Ma ne za smještaj nego za stolicu a bilo bi ljudi 150-200 to je znači samo hotel 100 000 kuna, nego reci mi ima li koji mjeseci ili kad da je jeftinije?
Felix 3575 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 07:23   #1236
Pozdrav svima,

Razvili smo slike dim 13x18 cm sa naseg vijencanja u DM-u. U Osijeku bas i nema izbora za foto albume na umetanje slika te dimenzije (ne lijepljenje).

Znate li mozda gdje ih ima za kupit ili narucit na internetu ?

Hvala
KreativnANA is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2018., 18:14   #1237
Za svadbe / vjenčanja u Dubrovniku i okolici - Miro.
Slike, video clipove i info možete vidjeti na Fb stranici, samo ukucajte u tražilicu DJ Miro Dubrovnik
__________________
Of all the things I've lost, I miss my mind the most.
c0rle0ne is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:52.