Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.12.2010., 11:45   #1
Video i glasovni pozivi između iphone-a 4 i android platformi

Dakle zanima me kakva su vaša iskustva sa video i glasovnim pozivima preko WiFi i 3g mreže između iphonea 4 i android mobitela, koje aplikacije to rade bez problema te koliko interneta gutaju po minuti.
source84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2010., 12:17   #2
Ako se ne varam, mislim da sam ja to radila s Nimbuzzom. Ili Skype cak. Ali nisam sigurna, bilo je prije koji mjesec. Decko ima iP4 a ja Android mobitel, i bas smo trazili neki taj program. Inace, zvuk je kasnio oko pol sekunde, tako da sam bila jako zadovoljna u tom smislu. Gutalo je prihvatljivo prometa, znam da kad smo isli vidjeti ak radi, pricali smo kojih 10ak sekundi i skinulo je oko 100 kb. Iako nemoj me vatat za rijec, imam data counter koji mi rifresha svakih minut, pa sam se mozda i zeznula

btw - ovo pisem za glasovne pozive.
*Cupcake* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2010., 12:35   #3
Quote:
*Cupcake* kaže: Pogledaj post
Ako se ne varam, mislim da sam ja to radila s Nimbuzzom. Ili Skype cak. Ali nisam sigurna, bilo je prije koji mjesec. Decko ima iP4 a ja Android mobitel, i bas smo trazili neki taj program. Inace, zvuk je kasnio oko pol sekunde, tako da sam bila jako zadovoljna u tom smislu. Gutalo je prihvatljivo prometa, znam da kad smo isli vidjeti ak radi, pricali smo kojih 10ak sekundi i skinulo je oko 100 kb. Iako nemoj me vatat za rijec, imam data counter koji mi rifresha svakih minut, pa sam se mozda i zeznula

btw - ovo pisem za glasovne pozive.
Pa tako cura i ja planiramo ip4 i android mobitel, pa se raspitujem da se nebi zeznuo U principu najviše me zanima potrošnja prometa, iphoneov facetime troši oko 3mb po min što je poprilično. Naletio sam na programčić zvan Viber, dostupan je samo za iphone ali piše da će uskoro izaći verzije i za android i blackberry, troši oko 15 mb na sat ali se mogu samo glasovni pozivi uspostavit.
source84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2010., 12:50   #4
koristio skype kad sam bio na putu izvan zemlje

skype preko 3Ga

20mb jedva potrosio u mjesec dana..to samo za glasovne pozive
Furma is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:23.