Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2014., 00:06   #301
Neki u mulera. Mislim 280kn

Sve gori 1950
android-Split is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2014., 00:15   #302
Quote:
Android-split kaže: Pogledaj post
Neki u mulera. Mislim 280kn

Sve gori 1950
Jel mozes vidjet koji model je bas?
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2014., 09:20   #303
Quote:
Android-split kaže: Pogledaj post
Mi smo kupili braunov ušni u mullera oko 300kn
I ovi alkoholni i digitalni su da oprostite sranje

Sve gori 1950
Meni je i taj shranje

Nakon toliko bacenih para na te usne, digitalne i ostale toplomjere- i dalje smo vjerni zivinom, taj nikad ne varira i uvijek znas kolika je temperatura, a ne kod ovih di u biti na kraju "pogadjas" Ipak se radi o djeci i meni je uzasno bitno tocno znat njihovu temperaturu, a cesto su bolesni.
Zivinih kod nas vise nema, ali ako netko ide do BiH- tamo se kupe bez problema
bubasta is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2014., 00:16   #304
kupili danas u mulleru taj braunov.samo ima dosta odskakanja,al dobro valjda ce sluzit
nego one kapice sta se mjenjaju pise da se svaki put kao treba promjenit ,ko bi ih nadavao a da su bas jeftine i nisu,posebno se kupe i dodju 70kn.
da li ih vi mjenjate bas svaki puta?
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2014., 10:36   #305
koji model je taj iz mullera? isti kao iz DM-a? (jer ovaj iz DM-a je bitno skuplji, oko 500 kn al sa kuponima za popust se moze dobiti za cca 350)
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2014., 11:14   #306
U nas je specifican slucaj. Mi moramo mjerit po 20 puta po noci. I onda nam ušni daje orjentir. Kad se nauci na njega nema odstupanja. Pa nebi bio po bolnicama da nevalja.

Sve gori 1950
android-Split is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2014., 19:05   #307
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
koji model je taj iz mullera? isti kao iz DM-a? (jer ovaj iz DM-a je bitno skuplji, oko 500 kn al sa kuponima za popust se moze dobiti za cca 350)
u mulleru ima neki njihov njemacki za 160kn kaze zena da se ful brzo razgrabe da je jednako dobar kao braunov sad mi skoro krivo da nisam mozda njega uzela ali mm navalio na ovaj,on cak nema one kapice za mjenjat,bar ustedis
ne znam kakav dm ima i da li je isti vjerojatno nije nebi valjda takva razlika u cijeni bila
jos je samo jedan ostao braunov kad sam ja sinoc bila
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2014., 19:46   #308
Jel ko gledao cijenu kapica?
Ebay: 100kom 14$ (cca 90kn)
android-Split is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2014., 18:33   #309
Quote:
Android-split kaže: Pogledaj post
Jel ko gledao cijenu kapica?
Ebay: 100kom 14$ (cca 90kn)
sve mi se to cini puno nekako.ovdje je oko 40kom,70kn
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe

Zadnje uređivanje OOOOOOO : 13.12.2014. at 18:50.
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2014., 12:30   #310
Puno je al opet puno jeftinije sa ebaya nego u ducanu. Za 20kn više se dobije 60kom.
android-Split is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2015., 14:57   #311
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
kupili danas u mulleru taj braunov.samo ima dosta odskakanja,al dobro valjda ce sluzit
nego one kapice sta se mjenjaju pise da se svaki put kao treba promjenit ,ko bi ih nadavao a da su bas jeftine i nisu,posebno se kupe i dodju 70kn.
da li ih vi mjenjate bas svaki puta?
Mi imamo braunov usni. Kupili prije nekih pola godine.
Odličan je ako se znade kako mjeriti. I nas je u početku mučilo to sto je u 3 mjerenja pokazivao 3 različite temp.
Pogledali na YouTubeu video kako se njime mjeri i od onda u 3 mjerenja pokaže 2x istu temp a jednom razliku za 0,1.
Ne znam sto bi bez njega jer doista olakša kada po noći mjeris, a da ne budiš dijete.

Kapice mijenjamo svaki drugi dan kada nam je mali duze bolestan.
pincica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2015., 15:01   #312
Potpisujem
android-Split is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 00:00   #313
Edit: kome treba, puuuuno jeftinije nego kod nas. Naravno sta veca kolicina to je jeftinije. Ja narucio 100kom. I puno bolji nego sta sam dobio u paketu. Na ovim kapicama piše Braun. I cvrsce su. Samo nabodem toplomjer u kutijcu i kapica ostane. Stvarno extra
http://pages.ebay.com/link/?nav=item...138496&alt=web
android-Split is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 22:21   #314
I mi smo tako narucili prije 5mj 100kom na ebayu. Tada jos dolar bio cca 5kn. Mi cak drzimo cijelu jednu kutijicu u kutiji od toplomjera, pa kud god idemo imamo rezervne kapice.
pincica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2015., 20:19   #315
Molim iskustva sa ovakvim toplomjerom https://www.svijet-medija.hr/art/top...er-ft-90/58053
Dali se isplati kupovati i jel pouzdan??
Jacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 22:17   #316
Mi smo se ponovili http://www.vicks.com/en-us/browse-pr...al-thermometer

Ocitava brze nego Philips Avent (na meni skoro unutar 5 sekundi, na junioru oko desetak). Pouzdan (desetak uzastopnih mjerenja, pokazuje svaki put isto). Tocan - pokaze tocno onoliko koliko zaista je (kod Philipsa sam morala zbrajati 0,7)

Zvuci savrseno.... osim "sitnice" da ga nikako ne mogu prebaciti iz fahrenheita u celzijuse Tako da me opet ceka matematika

Uzela sam ga prvenstveno jer ima osvjetljen display, sto mi stari nema, a ima zgodnu foru da svjetli zeleno-zuto-crveno
ovisno kolika je temp (crveno je iznad 38,3 npr).

Nije kostao puno a bila je prilika da mi ga mm uzme u Americi pa reko "ajmo probat"
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 09:28   #317
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
Mi smo se ponovili http://www.vicks.com/en-us/browse-pr...al-thermometer

Ocitava brze nego Philips Avent (na meni skoro unutar 5 sekundi, na junioru oko desetak). Pouzdan (desetak uzastopnih mjerenja, pokazuje svaki put isto). Tocan - pokaze tocno onoliko koliko zaista je (kod Philipsa sam morala zbrajati 0,7)

Zvuci savrseno.... osim "sitnice" da ga nikako ne mogu prebaciti iz fahrenheita u celzijuse Tako da me opet ceka matematika

Uzela sam ga prvenstveno jer ima osvjetljen display, sto mi stari nema, a ima zgodnu foru da svjetli zeleno-zuto-crveno
ovisno kolika je temp (crveno je iznad 38,3 npr).

Nije kostao puno a bila je prilika da mi ga mm uzme u Americi pa reko "ajmo probat"
Mi smo za starijeg koristili zivin u guzi, a sada kupili najobicniji digitalni za 30-ak kn i malom od rodjenja s njim mjerimo temp ispod pazuha, jer vrlo brzo iizmjeri temp. Pouzdan je, tocan i po meni nema potrebe kupovati nista skuplje
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 14:51   #318
Poslala muža jučer po toplomjer, i nije bilo običnih pa je uzeo digitalni.
Može li se digitalnim mjerit rektalno? Koliko je pouzdano?
I nisam imala pojma da se više ne prodaju živini, otkad to

Sinoć mi je došla rodica pokazat kako ću izmjerit temp.i usput donila daljinski toplomjer Geratherm non contact

Star trek toplomjer
Ima li netko iskustva s tim? Meni se čini super stvar, pa bi nabavila.
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 14:58   #319
Moj je savjet da izbjegavate nekontaktne toplomjere jer ne daju pouzdane rezultate i njihove razultate treba shvatiti samo orijentacijski.

Za male bebe, koje imaju uski zvukovod, temperaturu je najbolje mjeriti rektalno, a za one malo veće, npr. iznad 6 mjeseci (neki kažu iznad godine dana), ušnim toplomjerom.

Vjerojatno bi se digitalni toplomjer kojeg ste kupili mogao koristiti i za rektalno mjerenje temperature.
El Gato Félix is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 23:47   #320
Quote:
El Gato Félix kaže: Pogledaj post
Moj je savjet da izbjegavate nekontaktne toplomjere jer ne daju pouzdane rezultate i njihove razultate treba shvatiti samo orijentacijski.

Za male bebe, koje imaju uski zvukovod, temperaturu je najbolje mjeriti rektalno, a za one malo veće, npr. iznad 6 mjeseci (neki kažu iznad godine dana), ušnim toplomjerom.

Vjerojatno bi se digitalni toplomjer kojeg ste kupili mogao koristiti i za rektalno mjerenje temperature.
Fala na savjetu. Slažem se s ovim, ali nije loša stvar za provjeravanje temperature po noći.

U apoteci su nam preporučili taj od Medikora za bebe, pa pretpostavljam da to podrazumijeva i rektalno mjerenje.
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:50.