Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.02.2009., 15:42   #201
Quote:
sex-addict kaže: Pogledaj post
Ti si pretpostavljam, jako mlad.. ili ako ne to, jako neiskusan.. možda i prethodno prevaren?

Samo pitam.. Tak djeluje
ni mlada ni neiskusna pa mi se njegov odgovor i razmišljanje više sviđa nego tvoje.
spring7 is offline  
Old 16.02.2009., 15:57   #202
Quote:
sex-addict kaže: Pogledaj post
Ti si pretpostavljam, jako mlad.. ili ako ne to, jako neiskusan.. možda i prethodno prevaren?

Samo pitam.. Tak djeluje
Malo više od 30 g. imam.. nisam neiskusan, dapače.. i da, prevaren sam na jako grozan način i vjeruj mi da ne želim to nikome.. jako bolno iskustvo!


A zbog čega ti tak djeluje? Misliš da sanjarim, da je nemoguće djelovati ovako kako sam napisao?
štuka7 is offline  
Old 16.02.2009., 16:04   #203
Quote:
sex-addict kaže: Pogledaj post
Neistina - sasvim je moguće voljeti dvije osobe - meni se desilo.. U 31 godini, desilo se i da, sasvim moguće..

Al radije bih da nije
To nisu dvije iste ljubavi, jer ne možeš prema dvije osobe potpuno isto osjećati.. sorry, ali zavaravaš sebe i njih, ali više sebe! Vjerujem da obadvije osobe imaju velike kvalitete u koje si se "zaljubila", a ti si neodlučna i ne znaš s kim bi bila, u tome je problem..

PRAVA LJUBAV JE JEDNA JEDINA I ONA SE NE DIJELI S DRUGIMA..
štuka7 is offline  
Old 16.02.2009., 16:31   #204
Quote:
bruce80 kaže: Pogledaj post
A nisi fora...
baš sam mislio da ćeš mi uljepšati dan..
Hm..zvučalo je jako zanimljivo...
A zašto bi babo radoznala
Astrice is offline  
Old 16.02.2009., 16:36   #205
Quote:
proljeće7 kaže: Pogledaj post
ni mlada ni neiskusna pa mi se njegov odgovor i razmišljanje više sviđa nego tvoje.
Lijepo, ako nisi tak mlada onda sam siguran da znaš čitati, pa znaš da sam lijepo pitao njega, a ne tebe.

Quote:
štuka7 kaže: Pogledaj post
To nisu dvije iste ljubavi, jer ne možeš prema dvije osobe potpuno isto osjećati.. sorry, ali zavaravaš sebe i njih, ali više sebe! Vjerujem da obadvije osobe imaju velike kvalitete u koje si se "zaljubila", a ti si neodlučna i ne znaš s kim bi bila, u tome je problem..

PRAVA LJUBAV JE JEDNA JEDINA I ONA SE NE DIJELI S DRUGIMA..
Nije ista ljubav, nije isti osjećaj, ali je to to - ne možeš pogrešno dijagnosticirati da ju voliš - znaš to.. Od leptirića, potrebe za biti sa njom, potrebe da se daješ toj nekoj, da želiš djete sa njom.. To ne možeš fulati sam tako..

Naravno, morao sam prekinuti to jer mi je takva situacija, ali samo sam htio reći da je moguće.. Nije baš IZVJESNO da će se desiti svakome, ali je itekako moguće.

Nadam se da ti nećeš to doživjeti
sex-addict is offline  
Old 16.02.2009., 17:15   #206
Quote:
Astrice kaže: Pogledaj post
Pa ne bi baš,ali pitanje je bilo upućeno onoj koja je banirana.Čula sam taj trač na pp.Pa mislila sam da mi iz vlastitog iskustva kaže.
ti se draga prvo moraš naučiti općoj kulturi komuniciranja, počevsi od toga da ako nisi u mogućnosti parcipirati na temi te nemaš stav niti argumente ne bi trebala iznositi neistinu koja zadire u nečiju privatnost. Čak da je istina, iznošenje sadržaja pp-a je kažnjiv, nadam se odmorčićem od par dana, oduševljeno kilćem činjenici da su kriteriji za sve nas isti.
__________________
it´s ok
supercunt is offline  
Old 16.02.2009., 17:40   #207
Quote:
supercunt kaže: Pogledaj post
ti se draga prvo moraš naučiti općoj kulturi komuniciranja, počevsi od toga da ako nisi u mogućnosti parcipirati na temi te nemaš stav niti argumente ne bi trebala iznositi neistinu koja zadire u nečiju privatnost. Čak da je istina, iznošenje sadržaja pp-a je kažnjiv, nadam se odmorčićem od par dana, oduševljeno kilćem činjenici da su kriteriji za sve nas isti.
Jesam li ja rekla da me pedagogiziranje ne zanima pa ni to što ti meni savjetuješ.Imaš ti djecu? Ako imaš idi njih odgajaj,a drugima ne popuj i ne soli pamet.Jasno?Ja imam poremećaj osobnosti .Forum nije RL i tu se svašta priča tako da je moja nekultura mila majka prema nečijem riječniku.E da i meni nekulturnoj ljudi na pp govore kak mi se dive zbog mojih stavova.A možda samto i izmislila whatewer.
Astrice is offline  
Old 16.02.2009., 17:59   #208
ja isto imam poremećaj, ne mogu se suzdržati kada primjetim osobu sa pomanjkanjem inteligencije, užasno želim pomoći poradi svoje dobre naravi i potrebe za milosrđem.
Vidiš i sama kako ti pristupam edukativno, nisam rekla ništa što bi sugeriralo da tvom živčanom sustavu još svrake se vesele. No da ne bih bluzila nadalje veselim se tvom boravku i upisma na kutku za bannirane,odmori malo dušice.
__________________
it´s ok
supercunt is offline  
Old 16.02.2009., 18:02   #209
Quote:
supercunt kaže: Pogledaj post
ja isto imam poremećaj, ne mogu se suzdržati kada primjetim osobu sa pomanjkanjem inteligencije, užasno želim pomoći poradi svoje dobre naravi i potrebe za milosrđem.
Vidiš i sama kako ti pristupam edukativno, nisam rekla ništa što bi sugeriralo da tvom živčanom sustavu još svrake se vesele. No da ne bih bluzila nadalje veselim se tvom boravku i upisma na kutku za bannirane,odmori malo dušice.
budiiiii plizzzzzz edukativna i prema meni
nauci me gdje su stube do mjeseca
edi_bosanceros is offline  
Old 16.02.2009., 18:47   #210
Quote:
Gilda. kaže: Pogledaj post
Baš tako.
Život ne traje 5 ili 10 godina. Izgleda da ni nakon 20 godina zajedničkog života ne možeš reći da potpuno poznaješ osobu s kojom si dijelio dobro i zlo i u potpunosti mu ili joj vjeruješ. Ljudi se mijenjaju. Previše primjera vidim oko sebe. To ne znači da podržavam prevaru s bilo čije strane, ali ne želim se zavaravati da se to meni ne može dogoditi ili da ću, ako mi se desi, odmah prekinuti i izbrisati sve zajedničke godine. Možda hoću, možda neću, a možda mi se nikad neće dogoditi. Ne znam dok se ne nađem u takvoj situaciji.
Naravno,svašta se može dogoditi...mogu biti prevarena,ne vjerujem da bi mi to napravio ali uvijek postoji ta mogučnost.U tom slučaju prevaru ne opraštam ni pod razno.I još jedna stvar,da ljudi se mijenjaju,ja se mijenjam također ali prevariti nikad ne bi mogla...ako bi mi to ikad palo na pamet prekinula bi s partnerom,za mene ta veza ne bi imala više smisla.
__________________
"Zato sto mogu, i sto se usudjuju da o svacemu svasta kazu, oni misle da sve znaju."
spartanka is offline  
Old 16.02.2009., 18:49   #211
Quote:
delfin19 kaže: Pogledaj post
Jedno razmišljaš sad i dobro je što tako razmišljaš ali vjeruj mi da će za desetak godina bit sasvim druga priča jednostavno te životne situacije tjeraju da drugačije počneš razmišljat
Nećemo brkati životne situacije sa životnim načelima.
U životu se svašta dešava ali ako nisi dosljedan sebi onda kome ćeš biti?
__________________
"Zato sto mogu, i sto se usudjuju da o svacemu svasta kazu, oni misle da sve znaju."
spartanka is offline  
Old 16.02.2009., 18:52   #212
Quote:
sex-addict kaže: Pogledaj post
Neistina - sasvim je moguće voljeti dvije osobe - meni se desilo.. U 31 godini, desilo se i da, sasvim moguće..

Al radije bih da nije
Neistina? Tvoja neistina,moja istina.
__________________
"Zato sto mogu, i sto se usudjuju da o svacemu svasta kazu, oni misle da sve znaju."
spartanka is offline  
Old 16.02.2009., 19:08   #213
Quote:
Emericzy kaže: Pogledaj post
Pa, o tome cijelo vrijeme govorim. To se cijelo vrijeme događa i to je prirodna činjenica. Ljudi su tako napravljeni.

Ne kažem da se to tebi treba sviđati, ali glupo bi bilo da toga nisi svjestan i da živiš u iluziji da će tvoja draga uvijek i bezuvjetno voljeti samo tebe.

Možda hoće, ne tvrdim da nitko nije vjeran. Ali, računati s time kao s nečim normalnim, što se samo po sebi podrazumijeva... to nije baš mudro. Čak ni kad joj je naizgled sasvim lijepo u životu.
A "mudro" je ne vjerovati nikom...?
Pa nismo vukovi.
Ljudi se "drže" za riječ.
Inače, šta uopće ima smisla na ovom svijetu...?

I zašto ti NIKAKO ne možeš vjerovati da Ljubav postoji??!!!

Može se umoriti, može i posustati...ali traje i traje ..i daje...i daje...
 
Old 16.02.2009., 19:31   #214
Quote:
sex-addict kaže: Pogledaj post
Lijepo, ako nisi tak mlada onda sam siguran da znaš čitati, pa znaš da sam lijepo pitao njega, a ne tebe.



Nije ista ljubav, nije isti osjećaj, ali je to to - ne možeš pogrešno dijagnosticirati da ju voliš - znaš to.. Od leptirića, potrebe za biti sa njom, potrebe da se daješ toj nekoj, da želiš djete sa njom.. To ne možeš fulati sam tako..

Naravno, morao sam prekinuti to jer mi je takva situacija, ali samo sam htio reći da je moguće.. Nije baš IZVJESNO da će se desiti svakome, ali je itekako moguće.

Nadam se da ti nećeš to doživjeti
ovisi što se misli pod mladaa što si se uzrujao?jel zbog drugačijeg mišljenja?
spring7 is offline  
Old 16.02.2009., 21:04   #215
Quote:
dragonheart kaže: Pogledaj post
Da, ali ipak nemislim da je prevara iz emocionalnih deficita (vecinom zenska prevara) manje losa i vise opravdana nego prevara iz proste napaljenosti (muska prevara)....
Jel mi žene ne možemo biti tak prosto napaljene da bi završile na nekom lijepom komadu muškog tijela...ha? već ak varamo samo radi emocija..glupost do svemira...predrasude glupe predrasude ništa više..
milla karolina is offline  
Old 16.02.2009., 21:07   #216
Quote:
sex-addict kaže: Pogledaj post
Neistina - sasvim je moguće voljeti dvije osobe - meni se desilo.. U 31 godini, desilo se i da, sasvim moguće..

Al radije bih da nije
..desi se to i onima u 40-im..i to je moguće..eto desi se...dogodi se..uzdisalo se...vratilo se...poj...se uff
milla karolina is offline  
Old 16.02.2009., 21:12   #217
A muški kad su otkriveni.Oni ne svaljuju krivnju na ženu.O svašta.
Astrice is offline  
Old 16.02.2009., 22:21   #218
Quote:
štuka7 kaže: Pogledaj post
To nisu dvije iste ljubavi, jer ne možeš prema dvije osobe potpuno isto osjećati.. sorry, ali zavaravaš sebe i njih, ali više sebe!
Zašto bi bile iste? Naravno da nisu iste. Niti ljuubavi prema rodiuteljima nisu iste, ali su obično podjednako jake. Ni prema djeci ljubavi nisu identične, ali opet, podjednako su jake. Ni ova ljubav nije iznimka.

Quote:
PRAVA LJUBAV JE JEDNA JEDINA I ONA SE NE DIJELI S DRUGIMA:
A ti to znaš... ...odakle? Pročitao u knjizi? Iskusio si sto ljubavi i studiozno ih, znanstvenom metodom usporedio jednu s drugom? Mosjsije ti je to pravilo spustio s neba uklesano u granitnu ploču? Rekao ti je tvoj župnik?

Koji je izvor i temelj tog tvojeg uvjerenja?
Emericzy is offline  
Old 16.02.2009., 22:43   #219
Quote:
spartanka kaže: Pogledaj post
ljudi se mijenjaju,ja se mijenjam također ali prevariti nikad ne bi mogla...ako bi mi to ikad palo na pamet prekinula bi s partnerom,za mene ta veza ne bi imala više smisla.
Moram ti reći da je to hvalevrijedno uvjerenje imala i većina žena koje to jesu učinile. I onda su to uvjerenje promijenile. malo je ljudi kao ja da smatra da je vjernost nevažna. Većina na njega gleda kao na veliku vrijednost i kvalitetu. Ali mnogi od njih, kad im se pojavi stvarno jak izazov, promijene mišljenje.
Emericzy is offline  
Old 16.02.2009., 22:49   #220
Quote:
Mariamagdalena kaže: Pogledaj post
A "mudro" je ne vjerovati nikom...?
Ne. To bi bilo glupo. Po meni (ali naglašavam, to je moje osobno mišljenje) mudro je odreći se ekskluzivnosti i ne očekivati vjernost. Ja zapravo ne znam čemu ona služi.

Kužiš, ako me žena voli, po apsolutno svi9m kriterijima koje ja znam... a zašto mke onda treba smetati što nešto ima i s nekim drugim? ja dobije svoje. Moje poterbhe i moej želje su zadovoljene. Sve je OK. I zašto sad tražiti kruha preko pogače?

Quote:
I zašto ti NIKAKO ne možeš vjerovati da Ljubav postoji??!!!
Kako ne bih vjerovao? To i jest jedina stvar u koju vjerujem. Ali, zašto ljubav mora biti sebična i posesivna? Zašto netko, da bi meni bio dobar, mora voljeti samo i isključivo mene? A ako me voli, i to definitivno, dokazano, zašto bi sad trebala biti tragedija ako se tu i tamo malo zabavi s nekim drugim, iz ljubavi ili iz razonode?
Emericzy is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:22.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger